Volby 2010 a politika všeobecně

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Ertefol 18. 10. 2013 20:25

To už radši víceméně kohokoliv mimo komunistů (a možná i je), než ANO ;)
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor

Odeslat příspěvekod tdjohn 18. 10. 2013 20:29

Jakto? :D Vůbec jsem ho nesledoval, ale až tak špatný to je?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Ertefol 18. 10. 2013 20:35

Mno, je to STBák, populista a člověk, co absolutně nepopírá, že proloboval třeba biopaliva a na jakýkoliv dotaz ohledně toho, jestli by třeba jeho přítomnost v politice nemohla být střet zájmů, odpoví primitivní urážkou.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Ertefol
Moderátor

Odeslat příspěvekod tdjohn 18. 10. 2013 20:37

Hmmm, to není úplně dobře. Minimálně žádná změna :D A Svobodní jsou v pohodě? Mně se líbilo to školství a rušení úřadů, což mi celkem stačí.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 18. 10. 2013 20:41

Babiš něco dokázal vybudovat na rozdíl od těch mluvků. A jestli myslíte jak nechal vyvést toho týpka z nějakého setkání tak si dovedu představit proč :)) Páč tihle dva se rozhodně neviděli poprvé a já tam byl když se tak stalo a bylo to maso :)

Jestli je estebák se neví. Že šel ke komoušům protože mu doma řekli "Budeš se mít líp" - no, nebyl jediný že... Pokud nepopírá že si něco proloboval, tak je to taky v pořádku, horší by bylo kdyby to popíral ne ? Já bych lobbing udělal legální, v USA se to smí a nikomu to nevadí... Jak známo američtí presidenti dávají místa velvyslancům svým kamarádům a těm co je podporovali ve volební kampani. Pohoda jazz.
PoliceCollector
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Ertefol 18. 10. 2013 20:47

To nemyslím, já myslím jeho celkové vystupování a minulost ;)

Svobodní nejsou špatní, ale odborníci před tím rušením úřadů varují - u některých může přinést zrušení ve výsledku větší náklady, než kdyby se nechaly být (třeba úřad, kde uvádějí jako výzkum "růst paroží" a podobné hovadiny se normálně zaobírá především osvětou a výzkumem v oblasti genetiky).
PC, Wii U, 3DS
Ertefol
Moderátor

Odeslat příspěvekod tdjohn 18. 10. 2013 20:58

To nemyslím. Já myslel, že zrušejí třeba sociálku nebo pracák a tak :D Trošku ořezat by to rozhodně chtělo, protože dělat umělou zaměstnanost tím, že zaměstnám nezaměstnatelné? To fakt ne. Dneska máš takový ty počítače a všechno lze dělat o něco lépe než dříve.
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Ertefol 18. 10. 2013 21:19

2PC: Jasně, a proto to STBáctví ještě pár let zpátky přiznával... Hele, Babiš je pro mě absolutně největší nebezpečí české politiky. Vystupování, pachuť mocichtivého hajzla, možnost pojistit pro svůj už tak miliardový business další dotace a kšefty... Takový člověk tam nemá co dělat.

2tdjohn: Jasně, ale to je zefektivnění. Oni chtějí natvrdo rušit některé důležité instituce, mj. třeba i ERÚ z těch známějších. A navrhují rušit i OSU a Intergram, což sice jsou prasácké organizace, ale jaksi soukromé...
PC, Wii U, 3DS
Ertefol
Moderátor

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 18. 10. 2013 22:12

Obrázek

Huh !
PoliceCollector
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 18. 10. 2013 22:14

Aha, tak to nevím. Pokud ale vím, tak OSA tu nemá co dělat, takže měla být zrušená už dávno a nebo si nebrat cizí peníze.
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 18. 10. 2013 22:19

Já si myslím že pokud se Babiš zdiskredituje - a to se mu může povést velice snadno - tak tak bude do smrti prodávat salámy. Což je samo dobrej kšeft. Od toho jsou volby, aby tam kandidoval kdo splní podmínky, třeba i chvíli měl podíl na moci -a zkazí li to - bude od moci v následujích volbách odstaven.

Mě spíš zaráží chování některých lidí. Víte proč se hnutí Okamury jmenuje Úsvit ne ? Protože si ho vypůjčil z knížky ekonoma Kohouta. Ten ho nějakou dobu podporoval - pak se ale najednou uprostřed volební kampaně rozhod - a už vesele podporuje právě svobodné. Na koncertě muzikanti říkali - "No my hráli pro ODS a ted všichni podporujem Svobodný !" Plus samo-ve všech stranach napříč politickým spektrem jsou různí přeběhlící a tak. A já si myslím že tohle je něco co je typické snad jen pro naši zemi. Přeběhlictví, převlékání kabátů. Z vlastenců se rychle stávají kolaboranti, z komunistů demokrati, z kovaných soudružek svíčkové báby. Co to ukazuje ? Podle mě absenci morálky. Schopnosti si uchovat konstantní názor. Já bych se smál kdyby ODS neprohrála tak drtivě jak se říká... A jsem žádostiv kolik lidí co teď podporujou jiný strany a deklarujou to z podia budou podporovat tyhle strany i v příštích volbách. Příjde mi divné jít do voleb za subjekt b) pak se náááhle rozhodnout - a druhý den kandidovat za subjekt f)... Někteří lidé cestují pol.prostorem bez ohledu na strany, volby atd... Někdy ani nevíte kde jsou momentálně členy, nebo bývalými... Je to taková politická promiskuita. V tomhle, loajalitě členů jsou právě nejstabilnější silné strany - dlohodobě silné a pak strany s totalitární strukturou. Jedni protože lidé uvnitř nechtějí zradit stranu a ze strany druhé je to jasné-kdo není kovaný, ten má smůlu, zrádce nechceme.
PoliceCollector
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Sasakr 18. 10. 2013 22:41

USER47 píše:Sasakr: Hazlitt je dobrej:). Je to v podstatě převyprávění Bastiata do moderních, převážně americkejch, reálií...

Třetí verš, ne třetí odstavec.

Co se týče školného, je to chujovina. Buď i na středních anebo nikde.
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod tdjohn 18. 10. 2013 22:47

Lepší začít na VŠ s tím, že časem i na středních. Nechápu, proč cpát peníze do lidí, kteří o to stejně nestojí.
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Sasakr 18. 10. 2013 23:28

No, to je právě kravina. Tím, že to bude nejdřív na VŠ a pak až možná někdy na středních vznikne zbytečná nespravedlnost. Buď oboje nebo nic, a to rovnou.
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod tdjohn 18. 10. 2013 23:41

Jaká nespravedlnost? Střední se bere jako standard, takže většina lidí by ho stejně musela zaplatit. Na VŠ máš většinu lidí úplně k ničemu a jen se tam vyhazují peníze. Lepší zavřít pár úřadů, zpoplatnit VŠ a pak se uvidí. Rozhodně ušetříš dost, jen by ti zbylo plno zbytečných učitelů a úředníků, no :D
tdjohn
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka