Volby 2010 a politika všeobecně

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 28. 5. 2010 12:32

Kde je ČPS? :D Tu si mám vygůglit?
Let me tell you of the days of high adventure! Let me tell you the tale of the last child of Bhaal, the one that went against the prophecy!
http://dreamer.blog.doupe.cz/
-Dreamer-
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 28. 5. 2010 12:33

Ko*oty tam nedali :D
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 28. 5. 2010 13:10

V této verzi dali
Obrázek
myšpulín
First Blood

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 28. 5. 2010 14:42

Odvoleno!



Obrázek
Let me tell you of the days of high adventure! Let me tell you the tale of the last child of Bhaal, the one that went against the prophecy!
http://dreamer.blog.doupe.cz/
-Dreamer-
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pipin 28. 5. 2010 15:21

Dreamer: To už radši Aštara Šerana!
"Ještěři vám chystají dle VAŠICH voleb ČIPOVÁ PEKLA!"
Naposledy upravil Pipin dne 28. 5. 2010 15:23, celkově upraveno 1
Welkome to heal!! - Mirdasl
Pipin
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 28. 5. 2010 15:23

Dreamer: Odstup, Satane! :-D

Obrázek
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 28. 5. 2010 15:27

Chumbaba: Já vím, jak to tady vypadalo před '89 nemusíš mě poučovat.
A na dkumenty z té doby se také dívám, dokonce i na "historické" Televizní Noviny.
Už jsem psal, že komunisty nevolím a volit nebudu, že nechci dobu, která tu byla před rokem '89 a že jsem velmi spokojený se současností.

Ale na druhou stranu nejsem slepý k tomu, jak to fungovalo dříve a jak to funguje nyní...
Např. Jan Kraus(jasný pravicový volič) prohlásil v jednom ze svých pořadů milou poznámku na adresu českých drah(převzali plně funkční dráhy, a nejsou schopni je byť jen udržovat).
Ono si to chce občas sundat ty "růžové brýle" a podívat se na život trochu reálně. Za komunistů vpodstatě vše potřebné pro život fungovalo...měli jsme nejnižší úmrtnost při porodech, skvělý systém výchovy sportu a jeden z nejlepších systémů školství na světě(s čímž souvisí kvalita studentů).

Je opravdu velmi mnoho faktorů, jakými se dá na dobu minulou dívat. Ano, nebyl výběr mezi padesáti druhy másel, mezi čtyřiceti typy videorekordérů, ale rozhodně se dalo žít.
Taková perlička..měl jsem doma CD přehrávač TESLA(uvnitře elektronika Philips). Přijela k nám návštěva ze západního německa a byli překvapeni co to máme. Oni CD přehrávač neměli..http://www.oldradio.cz/gramofon/mc902.htm

Já se opravdu nebojím, že by se něco změnilo, kdyby vyhráli komunisté. Současné uspořádání světa je jiné a sami českoslovenští komunisté chtěli změnu.. Hranice prostě nelze zavřít a soukromé podnikání vymítit. Prostě nelze...

Volit budu později večer a komunisté to nebudou ;-)
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 28. 5. 2010 16:30

Dreamer: tak tak ;)
User47: to je moje znamení... Ale zelenou já nerad, přehoď mi berana do červené a ne že napíšeš, že je to muflon ...

-- 28. 5. 2010 17:37 --

beat píše:Chumbaba: Já vím, jak to tady vypadalo před '89 nemusíš mě poučovat.
A na dkumenty z té doby se také dívám, dokonce i na "historické" Televizní Noviny.
Už jsem psal, že komunisty nevolím a volit nebudu, že nechci dobu, která tu byla před rokem '89 a že jsem velmi spokojený se současností.

Ale na druhou stranu nejsem slepý k tomu, jak to fungovalo dříve a jak to funguje nyní...

.............

Já se opravdu nebojím, že by se něco změnilo, kdyby vyhráli komunisté. Současné uspořádání světa je jiné a sami českoslovenští komunisté chtěli změnu.. Hranice prostě nelze zavřít a soukromé podnikání vymítit. Prostě nelze...

Volit budu později večer a komunisté to nebudou ;-)


Co furt všichni máte s tou "dobou, která tu byla před 1989"?? Kdo kdysi volil Sládka také chtěl dobu před 45? Jako volby jsou od slova volit a volí každý to, co vyhovuje jemu. BTW, každý z nás má svoje ideje a problémy, které musí řešit. Podle toho si může vybírat i stranu, které dá hlas. A vůbec diskus o politických preferencích je flame jak noha... Včera jsem dostal ODS-náramek. koda, že to nedělají Komanči, červený by byl hezčí... O:-)
Dr.Watson
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod panTadeas 28. 5. 2010 16:43

KSCM
XBox Live: TadeasCZ
panTadeas
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 28. 5. 2010 16:43

Dr.Watson píše:User47: to je moje znamení... Ale zelenou já nerad, přehoď mi berana do červené a ne že napíšeš, že je to muflon ...

Lepší?

Obrázek
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 28. 5. 2010 16:47

Goat! I mean SHARK! Ehm...

Watson: Volil jsem ČPS. :D
Let me tell you of the days of high adventure! Let me tell you the tale of the last child of Bhaal, the one that went against the prophecy!
http://dreamer.blog.doupe.cz/
-Dreamer-
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 28. 5. 2010 17:44

Tak jsem zvedav, kdo si letos zaplatil nejvic a vyhraje. :D

(ne ze bych to nejak prozival, ale ciste ze zvedavosti)
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chumbaba 28. 5. 2010 17:54

PIPIN: Jo, kdyby Aštar Šeran, čipové peklo se na nás už chystá pod jménem "Opencard, Karta pražana"...
Chumbaba
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Sasakr 28. 5. 2010 18:04

Taky odvoleno. Šel jsem to zapít. Fajn to bylo :-D
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 28. 5. 2010 18:26

PČR??
blbé, maj tu Windoze...
účast zatím cca 28%
Dr.Watson
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků