Volby 2010 a politika všeobecně

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 3. 9. 2015 14:00

No tak mam pocit, ze soucasna situace jde od 10 k 5 a Evropa je jeden velky sud strelneho prachu. Neverim ze politici jsou tak neschopni a nevi jak z tehle situace ven. Spis mi to pripada na neci skrytou agendu.

Ta vlna migrace proste nemuze dopadnout dobre.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 3. 9. 2015 22:03

Myslím, že bychom pomalu mohli otevřít debatu o "kdo bude dalším prezidentem USA", protože se nám to blíží.

Já sázím na toho burana Donalda Trumpa. Leckdo by mohl namítnout, že díky jeho chování a IQ prostě nemá šanci, ale já říkám, že jo a to z toho důvodu, že je to takové hovado a protože je v novodobé historii jediný taklopvy. Když se tu vedla debata o Obamovi, řekl jsem, že právě on bude prezidentem, protože je prvním černým kandidátem vůbec. A měl jsem pravdu a Amerika udělala přesně to co jsem čekal - aby sama sebe nenařkla z rasismu, dala mu přednost. Trump je milionář s buranskym a dost extrémním chováním a lidi mu to žerou, protože po tolika politicích to je svěží vánek. Samozřejmě to bude průšvih, protože tenhle člověk není politik a tak buď on, nebo celé USA nevyhnutelně narazí, ale volby vyhraje.
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod boonno 4. 9. 2015 09:25

No a pokud nevyhraje tak umete cestičku Hillary, protože sebere hlasy hlavně republikánům. Takže po prvním černochovi (ehm mulatovi) první žena?
Telefon: Samsung galaxy s10
Konzole: ps3, wii
Auto: Škoda Scala
boonno
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 4. 9. 2015 09:55

Taky bych si vsadil na Hillary, první ženská, to bude velký tahák.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 4. 9. 2015 11:20

A není to náhodou hrozná kráva?
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 4. 9. 2015 12:59

Trump mi přijde jako mnohem větší debil, i když jsou mi jinak Republikáni bližší.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod boonno 4. 9. 2015 15:47

Trump na to jde jako Babiš. Já nejsem politik, ale makám a další líbivý fráze. No a ještě si nebere servítky čímž asi taky někomu imponuje. To asi jako u nás Milda z hradu
Telefon: Samsung galaxy s10
Konzole: ps3, wii
Auto: Škoda Scala
boonno
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 4. 9. 2015 19:21

Jo, ale Američani podle mě nejsou takoví blbci a jsou víc politicky angažovaní, než my, takže to tam nepojede podle těch notiček. Ale možná se pletu.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 5. 3. 2016 15:31

Tak v jednom bazénu v Německu zadrželi dva Afghánce pro podezření ze znásilnění a co se nestane? V onom bazénu se znepřístupní některé atrakce pro muže... já tedy do onoho bazénu patrně nikdy nezavítám, ale není to ta trochu vhodná příležitost pro nás mže začít řvát něco o sexismu, omezování svobod a základě pohlaví atd? Určitě by se to tak dalo brát ne?

Imho Mutti Merkel se začíná tak nějak drolit ta její představa, že "uprchlíci" jsou spása pro Deutchland Úber Alles a to hned z několika směrů. Ta ženská si to doopravdy neuměla dopředu spočítat.

Imho 2 - tak mě napadá, když jsme teď měli ten sjezd V4 v Praze a Mutti Merkel plácala něco o nezodpovědném rozhodování bez konsensu celé Evropy, není to přesně to co ona sama loni udělala? Pozvala sem dva miliony "uprchlíků" a nikoho se nezeptala co my na to? A teď držkuje, když zbytek Evropy, ponejvíce cynický střed a východ, dělá přesně podle jejího příkladu (ač překvapivě mnohem rozumněji, než by se od politiků dalo vůbec očekávat) - tohle přesně spadá do definice "kázat vodu - pít víno"... kráva.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 6. 3. 2016 02:19

Mam pocit ze ta vyhlaska plati jenom pro muzske zadatele o azyl. Kazdopadne chapu co myslis - libi se mi ze ze zacatku ostatni zeme ktere je nechteji prijmout kritizovala, a kdyz to same delaji ted, najednou je vsechno OK. Nemeckostan zkoncil a kdo bude po Merkelove bude prebirat urad se hodne zapoti (pokud to nebude jmeno typu Mohammed Abdul ibn Ahmed).
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 6. 3. 2016 09:57

Nic takového zdroj nepíše, že by to mělo být jen pro žadatele http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa ... -muze.html
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 6. 3. 2016 10:47

Aha, tak to opravili. Kdyz jsem to na novinkach cetl vcera rano tak tam psali zakaz muzskych migrantu. Coz by technicky melo smysl protoze by nemohl kricet nic o rasismu, protoze muslimske zeny stale maji vstup povolen, ani o sexismu, protoze nemci tam muzou taky.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 6. 3. 2016 17:06

Zase se dá nadávat na omezování z důvodu náboženství, původu, nebo etnika...

Ale aby bylo jasno, mě to nevadí tohle omezení, já ho dokonce i schvaluji, jen prostě šiju do hned několika skupin ochránců čehokoliv. To máte ty magory co tvrdí, že Islám je OK a krásně slučitelný s našimi hodnotami, pak tu jsou ty multi-kulti skupiny, pak radikální feministky (když my muži musíme kvůli nim musíme odbourávat "bariéry", tak když si sami jednu postavíme, tak v rámci reciprocity by taky jednu naprosto stejnou jen opačně zaměřenou přijmout, protože rovnost néééé? ;) ) a určitě by se tu našly ještě nějaké zájmové okruhy.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 9. 10. 2016 19:41

Tak jestli takhle dopadnou i parlamentní, tak to bude na emigraci...
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 9. 10. 2016 19:53

Kam prosím tě? Do Reichu? Na to jsi příliš býlej. Do UK? Na to jsi příliš Polish. Do Francie? Na to příliš makáš. DO USA? Nedostaneš vízum.... Není útěku.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků