Volby 2010 a politika všeobecně

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Ertefol 15. 2. 2010 00:38

Jelikož jsem dva týdny po svých osmnáctých narozeninách podal přihlášku do ODS, je myslím celkem jasné, koho volit budu aspoň v oněch komunálních volbách. Místní zastoupení je totiž silné, rozumné a vskutku se zajímá o to, co se tu děje.

Co se týče parlamentních, asi u modrých zůstanu, i když mě lákají i Věci Veřejné. Je sice jasné, že pokud to půjde, tak koalice bude s TOP 09, je jasné, že to je volba nejmenšího zla. Ale bohužel, nic lepšího s tím neudělám - a rozdrobit hlasy proti ČSSD ještě víc nechci.

Každopádně ČPS jako banda popularizátorů zlodějny, kteří ani nebyli schopní vymyslet to, jak by se autorům zveřejněných děl platilo (nebo tedy, vymysleli, že nějak souhrně, což by bylo supr - já vážně chci platit souhrně stejně takovém Gottovi, a třeba Avantasii, nebo titulům jako je Otrávený ostrov a Batman:AA.) Takže tam u mě hoši taky skončili. Ano, uznávám, že český autorský zákon je pěkně na hlavu, ale tohle je vyhánění čerta ďáblem.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 15. 2. 2010 06:52

Jedno vím určitě, ani modrý ptáky ani oranžový pitomce.
Let me tell you of the days of high adventure! Let me tell you the tale of the last child of Bhaal, the one that went against the prophecy!
http://dreamer.blog.doupe.cz/
-Dreamer-
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 15. 2. 2010 07:06

Národní strana nebo delnicka strana

mozna jsou to nacisti nebo jak se jim nadava ale furt lepsi nez cikany na ktere vsichni platime a oni se nam jen smejou a sem tam nekoho okradou a pak rvou rasismus

(btw i mezi cikany jsou normalni slusni lide ale je jich bohuzel malo a za ty se postavim ale zbytek vyhnat a pozavirat)

cps jakkoli jsou mi sympaticti jsou moc mali

ods, cssd , zeleni a rudi umi udelat jen bordel a nadelat dluhy a jeste reknete ze ne
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Darwel 15. 2. 2010 07:14

Now we're talkin'! :twisted:
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 15. 2. 2010 08:45

Ale klaním se na stranu Darwela, pokud někoho, tak určitě pravici (tu skutečnou, ne tu mediální). Kdybych volil DS nebo NS, musel bych si urazit ruce :D Však ODS je jen přebarvený ČSSD a to je zas jen přebarvený KSČM :-)

A názor na ČPS sdílím s Ertefolem. Maj sice spoustu zajímavých myšlenek, ale neví, jak je realizovat. A navíc je jejich program strašně úzký. Něco jako SZ...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 15. 2. 2010 08:58

SCobra píše:Ale klaním se na stranu Darwela, pokud někoho, tak určitě pravici (tu skutečnou, ne tu mediální). Kdybych volil DS nebo NS, musel bych si urazit ruce :D Však ODS je jen přebarvený ČSSD a to je zas jen přebarvený KSČM :-)

A názor na ČPS sdílím s Ertefolem. Maj sice spoustu zajímavých myšlenek, ale neví, jak je realizovat. A navíc je jejich program strašně úzký. Něco jako SZ...

Signed od začátku do konce.

Radši už se sem ani nebudu dívat. Ještě bych se dozvěděl, že někdo, koho považuju za normálního, volí nácky a podobný dementy:-D.

btw: Darwel mi přijde nějakej schizofrenní.
1) V jedný větě o sobě píše, že je liberál a zároveň demokrat, což považuju v podstatě za protiklady
2) Pak píše, že jako zástupce nižší třídy je proti rovný dani (tedy předpokládám, že je pro daňovou progresi)
3) O příspěvek později píše, že ODS je moc vlevo

wut?
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 15. 2. 2010 09:47

A taky zakládá téma u kterého se každý Čech pohádá. :D
Let me tell you of the days of high adventure! Let me tell you the tale of the last child of Bhaal, the one that went against the prophecy!
http://dreamer.blog.doupe.cz/
-Dreamer-
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 15. 2. 2010 10:06

To si ma ERTE, s Těma Modrejma ptákama překvapil, měl jsem Tě za rozumného a perspektivného mladého Muže, že. No je to problema, každého. Já bych volil VV - Radka Johna, ale díky drahému Klausovi, kterej tomu Paňstvu nadělil Plnou Pálku(za CO?!)nebudu, he. Jsme s Kamilou v Prováns, tož to ňáko zvládněte beze Mne, předem děkuji. STarec Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 15. 2. 2010 10:16

USER47: Jsem si od Darwela vybral to, co sedí k voliči ČPS, ale možná se jeho politický názor mění podle počtu vyhulených jointů :D
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kurcatovium 15. 2. 2010 11:02

Tady je prostě jeden kardinální průser. A to je těch 5% nutných k vstupu do sněmovny. To si kamarádíčkové pěkně vymysleli, aby se jim tam pokudmožno nikdo moc nevecpal a jejich koryta zůstala plná...

Ještě nevím komu nakonec hodím hlas, ale jsem si jistý, že to nebudou: komunisti, komunisti light (ČSSD) a zelení. Takové ty srandy jako ČPS ani neberu jako regulérní strany.
kurcatovium
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 15. 2. 2010 11:06

Už vím, jdu volit humanistickou stranu, ať je nějaká sranda.

Marceli: Mně je ukradený co si myslíš. Já vidím perspektivu jinde, než v podpoře korýtkářů, ať už mají jakoukoliv barvu.
Let me tell you of the days of high adventure! Let me tell you the tale of the last child of Bhaal, the one that went against the prophecy!
http://dreamer.blog.doupe.cz/
-Dreamer-
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chemist 15. 2. 2010 11:30

Když budou mladí volit malé strany, nahrávají jen komunistům. A socanům. A byli byste hloupí, pokud byste tohle chtěli.
"Dovedeš jezdit bez sedla, pane?"
"Dnes v noci třeba i bez koně..."
Chemist
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kurcatovium 15. 2. 2010 11:35

A to je všechno vina těch zjebaných 5%...
kurcatovium
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 15. 2. 2010 11:39

Chemist: To mi vysvětli.
Let me tell you of the days of high adventure! Let me tell you the tale of the last child of Bhaal, the one that went against the prophecy!
http://dreamer.blog.doupe.cz/
-Dreamer-
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chemist 15. 2. 2010 11:41

Socdem a komanči = volí je starší generace => s úbytkem hlasů na straně ODS, KDU, Zelenejch atd. roste jejich síla. Hlasy pro malé strany, které nepřekročí pět procent, prostě mizí v nenávratnu a posilují tak socdem a komanče.
Čili pokud by všichni byli jako Darwel, vládne nám tu oranžová s rudou. A to prosím je mnohem větší zlo.
"Dovedeš jezdit bez sedla, pane?"
"Dnes v noci třeba i bez koně..."
Chemist
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků