Volby 2010 a politika všeobecně

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod tdjohn 26. 10. 2013 14:34

To jsi zase vzal špatně. Zrovna proti komunismu nic moc nemám, když se nebude dělat celorepublikově. Jenže KSČM si vezme jen to nejhorší. Minimální mzdu zvedne na dvojnásobek, dávky zvýší, nikdo tu nebude pracovat ani nic dělat. A kdo to zaplatí? Zatím půjčky a ti zlí imperialisti, kteří vydělávají víc jak dvojnásobek minimální mzdy. Ti uviděj, hajzlové! :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod .soul 26. 10. 2013 14:38

CSSD a KSCM nebude mít nad 100 mandátů. Sweet
LG V30 Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita

The only thing that saves us from the bureaucracy is its inefficiency. -Eugene J McCarthy
.soul
Rampage

Odeslat příspěvekod tdjohn 26. 10. 2013 14:40

Nevím, jestli to moc pomůže. Je to sice lepší, ale...

-- 26. 10. 2013 15:41 --

Spíš nevím, jak to chtějí postavit. Aby to nebylo jako obvykle, že nikdo se spojit chtít nebude a sami nic neodhlasují :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod USER47 26. 10. 2013 15:11

Mě by zajímalo, kdo mohl naházet těch 400 hlasů Cibulkovi.:-D
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree

Odeslat příspěvekod beat 26. 10. 2013 15:29

N.Marko píše:Komačové... no, jsem, rád, že nejsem v ČR. Jde mi mráz po zádech.
Upřímně mi řekni, z čeho máš strach. Co asi tak komunisti udělají? Myslíš, že tě přijdou zastřelit? Jsme členy EU a NATO. Co si opravdu myslíš, že komunisté udělají??? Fakt nechápu tu hysterii ohledně KSČM. Lidé jsou prostě hloupí.
EDIT: KSČM měla ve většině voleb výsledek mezi 13-15 procenty. Takže to letos není nijak dramatický rozdíl... Jen bude v parlamentu více politických stran.

tdjohn píše:Jenže KSČM si vezme jen to nejhorší. Minimální mzdu zvedne na dvojnásobek, dávky zvýší, nikdo tu nebude pracovat ani nic dělat. A kdo to zaplatí?
Pokud vím, tak si nikdo nemá co vyčítat. ODS, TOP09 i ČSSD tu zavedli opravdu štědré dávky pro různé sociální skupiny. Pokud to jedna strana zavedla, další strana už to nezrušila. A za vlády jak "levice", tak i "pravice" se prachy nepřizpůsobivým rozdávají. Nevím co s tím má společného KSČM, která tu NIKDY nevládla. Jak říkám, lidé jsou hloupí...

Nejvíce mě pobavil Babiš. Nechce do vlády. Proč teda leze k volbám a co na to říkají jeho voliči?
Nic není dokonalé.
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod tdjohn 26. 10. 2013 15:34

Všechno je to levice a to je nejhorší. Chci někoho, kdo se postaví i za ty schopné. Nikdo takový tam snad nikdy nebyl. Naivně jsem myslel, že by se to mohlo změnit. Jsou tam i nové strany, ale těžko něco budou moct prosadit, když první a třetí jsou komunisti.
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod beat 26. 10. 2013 15:41

tdjohn: Ale jdi ty brepto. Levice a pravice... Schopný je schopný za jakékoli vlády. Neschopný zůstane neschopných ať je ve vládě kdokoli.
Nic není dokonalé.
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod SCobra 26. 10. 2013 15:44

Jistě. Problém je, že levicové vlády berou schopným a dávají neschopným s naprosto nesmyslnou představou, že to něco vyřeší ;-)
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod tdjohn 26. 10. 2013 15:48

Ano, beat v tom má trochu nepořádek. Proč mám platit větší zdravotní pojištění než kdokoli jiný? Budu mít snad lepší péči? Bude jí on mít snad horší? A když nepracuje vůbec, neplatím náhodou i to málo za něj? Aha, tak to se mi vyplatí, ne? Super motivace. Proč třeba bývalý spolužák přestal pracovat a teď bere minimum, příspěvek na bydlení, příspěvek na energie, sociální a zdravotní za něj platí stát (kdo asi)? Protože může a nikdo ho nemotivuje, aby něco dělal.
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod beat 26. 10. 2013 15:48

Ano. Třeba Německo, USA a další levicové líhně.... Zatímco pravicové bašty jako třeba Estonsko, Ukrajina, Gruzie vyznávají daň rovnou...

tdjohn: Stát nenechá nikoho umřít. I vraha musíš v nemocnici vyléčit. A že se nevyplatí pracovat? Pokud je minimální mzda někde na úrovni oněch sociálních příspěvků, asi je něco špatně. A ona i pokladní v supermarketu může být kvalitní a může kvalitně pracovat. Přesto bere osmičku stejně jako sociální případ podporu od státu....
Nic není dokonalé.
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod SCobra 26. 10. 2013 15:52

Tohle je jeden z nejdebilnějších argumentů, které jsem kdy k čemukoliv slyšel. Když budou zase v Německu, USA a dalších upalovat Židy, budeme je upalovat taky? Asi ne, že jo... Že jsou v těch zemích větší dementi než tady, je spíš smutné, než že by se tím mělo argumentovat.

V tom případě je třeba snížit podporu od státu ;-)
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod beat 26. 10. 2013 15:56

SCobra: On bude problém asi jinde. USA je stát, kde jsou nejhodnotnější firmy na světě. Ale ty jsi holt chytřejší než politici v USA, nebo dokonce majitelé oněch firem sídlících v USA.

Já zas nechápu, proč se mají trestat chudí, leč pracovití lidé. To už mi ale vy chytráci nevysvětlíte....
Nic není dokonalé.
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod tdjohn 26. 10. 2013 15:59

beat píše:Pokud je minimální mzda někde na úrovni oněch sociálních příspěvků, asi je něco špatně. A ona i pokladní v supermarketu může být kvalitní a může kvalitně pracovat. Přesto bere osmičku stejně jako sociální případ podporu od státu....

Přesně tak. Příspěvky musejí být menší. Moc kvalitní asi nebude a její práce evidentně moc cenu nemá. Ta se dá nahradit strojem, ale proč to dělat, když ti to udělá paní za pár korun. Souhlasím ale, že někdo, kdo ani to nedělá, tak nemá dostat ani to.

beat píše:Já zas nechápu, proč se mají trestat chudí, leč pracovití lidé. To už mi ale vy chytráci nevysvětlíte....

Ale vysvětlíme. Pokud je někdo k ničemu, a proto je chudý, tak prostě má smůlu. Tak to bylo vždy. Dnes jsme ale hodní a tyhle neschopné stavíme nad všechny ostatní. Takže nejen, že se mají dobře, oni se mají přímo královsky. Nemám nic proti systémovému řešení méně schopných, ale rozhodně to bude úplně jinak.
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 26. 10. 2013 16:03

Nejhodnotnější firmy jsou dneska bohužel v Číně.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod beat 26. 10. 2013 16:12

tdjohn: Popeláři, uklízečky, prodavačky, dělníci vyrábějící židle, montující telefony a televize, truhláři vyrábějící nábytek ve fabrikách, zedníci ve velkých firmách, pracovníci v hutích...všechno jsou lidé, kteří dělají hodnoty a je za nimi vidět práce. Označuješ je na neschopné jen proto, že mají plat kolem 15.000 čistého?
Pčoč má tento člověk platiti stejnou daň jako člověk vydělávající 200.000 měsíčně? Proč má běžný zaměstnanec, který dělá výrobky které ty si kupuješ(třeba dělník v mékárně, pekař) dávat polovinu své mzdy, když z té druhé poloviny už má jen na nájem a energie?

Zrušíme tedy ty podle tebe neschopné prodavačky, pekaře, truhláře, popeláře, montážní dělníky, slévaře ve slévárnách, dělníky v mlékárnách, řidiče a další mraky pracujících lidí, kteří jsou podle tebe neschopní.
Jen si nebudeš mít kam sednout, co vzít do huby, nebudeš mít ani kam dojet a budeš se topit v odpadcích. Protože podle tebe jsou tito lidé k ničemu.
Nic není dokonalé.
beat
Dominating

Předchozí stránkaDalší stránka