Volby 2010 a politika všeobecně

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Sasakr 21. 10. 2013 20:52

Jak napsal NMarko, to je to, na co jsem reagoval. Fakt si člověk nemůže moc vybírat. Scobro ty nemáš vejšku?
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod SCobra 21. 10. 2013 21:18

Nemám, na co? :)
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod N.Marko 21. 10. 2013 21:53

SCobra píše:Nemám, na co? :)

To zjistíš, až se budeš chtít dostat na pozici, ve které je praxe vítaná, ALE papír je v podmínkách přijetí udán jako nezbytný. :-P
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod tdjohn 21. 10. 2013 22:13

Už ti psal, že o takovou práci nestojí. Já to mám stejně. A pak jsem psal já, že papír dostaneš i za praxi a je na podobné úrovni jako papír ze školy. Fakt mi přijde, že je moderní se pořád jen vymlouvat a hlavně nic nedělat.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Darwel 22. 10. 2013 07:10

Předvolební glosa:

Příjdou mi velmi vtipné akce typu "Nikagda Nezabudnem" či Černého fakáč na Hrad. Je sice moc fajn, že umělci se agitují tím jediným možným způsobem (pro ně) a hrdinně zvědají prapor antikomunismu a ochrany svobody a demokracie... Jenom kdyby to v dnešní situaci nebyla totální hovadina a pouze těžká trapárna. Tady už nikdo totalitu zavádět nebude.
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating

Odeslat příspěvekod SCobra 22. 10. 2013 08:29

N.Marko: Vždycky jsem se dostal, kam jsem chtěl... Jsem přesvědčen, že pozice, kde je praxe vítána, ale vzdělání je podmínkou, neexistuje. Teda když nepočítám státní správu, kam se už z principu nikdy hlásit nebudu (taky už jsem se tam jednou dostal, i když vysoká škola byla v podmínkách).
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod USER47 22. 10. 2013 14:55

Tak ty děláš pokud vím v IT, tam je situace dost specifická a na formální vzdělání se tam z dobrejch důvodů moc nehraje. Nemůžeš to ale ze svý úzký zkušenosti zobecňovat na celou ekonomiku, protože je spousta oborů, kde ten papír samozřejmě potřebuješ. Takhle od boku třeba advokacie, notářský služby, medicína, různý specializovaný výzkumný pozice atd. I třeba na pozice různejch makroekonomickejch analytiků firmy hledaj buď absolventy nebo lidi těsně před dokončením školy a našel bys nejspíš hromadu jinejch oblastí, kde je to stejně.
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 22. 10. 2013 15:15

Pravda, zanedbal jsem pozice, u kterých je ze zákona už k získání praxe potřeba ten papír, případně žádná praxe ani papír není potřeba...
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod N.Marko 22. 10. 2013 16:27

A není jich málo.

V jednom místním rádiu hledali komentátora. Jeden z hlavních požadavků bylo alespoň maturitní vysvědčení (nespecifikovali jaké).
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod SCobra 23. 10. 2013 09:03

No myslím, že kdyby se jim přihlásil Leoš Mareš, neodmítli by ho, ani kdyby maturitu neměl :D
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod N.Marko 23. 10. 2013 13:47

Předtím, nebo potom co se stal slavným? Toť otázka...
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod SCobra 23. 10. 2013 13:54

Potom, bavíme se o praxi ;-)
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod N.Marko 23. 10. 2013 14:29

Ne. Dianu Kobzanovou taky vzali na základě její slávy, nikoliv praxe.
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod SCobra 23. 10. 2013 14:37

Ale Mareš se stal slavným jako moderátor ;-)
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod N.Marko 23. 10. 2013 14:40

A protože rozsekává drahá auta. No a? Řeknu to jinak. Kdybych já měl dva roky praxe v nějakém XY pidi školním rádiu, tak mě bez maturity nevezmou. Mareše jo, toho by vzali i kdyby nevyšel ani základku, ale to už se nebavíme ani tak o praxi a ani tak o papíru, jako o tom, že slavná držka zvyšuje sledovanost.
N.Marko
Godlike

Předchozí stránkaDalší stránka