Volby 2010 a politika všeobecně

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Sasakr 2. 2. 2012 21:23

Tak zvědavec je pod drobnohledem rozhodně, vždyť Stwora je stíhanej furt.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod USER47 2. 2. 2012 21:36

A to myslíš, že to stíhání iniciovala policie? Když na něj někdo podá trestní oznámení (podle wiki nějak týpek z ligy proti antisemitismu), tak se tím prostě zabejvat musej. Jinak maj asi lepší věci na práci než pročítat zvědavce.

Už jen když si přečteš tenhle odstavec, tak se nezdá, že by se policie Stworu nějak extra naháněla:
"Policie Stworu vyslechla a případ odložila. Petr Jakeš proti odložení podal stížnost, státní zástupce nařídil obnovení vyšetřování. Policie provedla další šetření a znovu případ odložila. Petr Jakeš znovu podal stížnost. Policie požádala odborníka na extrémismus Zdeňka Zbořila o znalecký posudek, ten vyzněl pro Stworu příznivě, policie tedy případ opět odložila. Jakeš podal stížnost potřetí, policie si nechala vypracovat druhý odborný posudek JUDr. Jiřím Marešem a státní žalobce Stworu obvinil ze spáchání trestného činu podpory a propagace hnutí směřujících k potlačení práv a svobod člověka podle § 261a trestního zákona."
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Sasakr 2. 2. 2012 22:55

Odkud čerpáš? Pokud já vím, poslední stanovisko je tady http://www.zvedavec.org/komentare/2011/ ... ozsahu.htm , protizákonný článek (ve skutečnosti jen překlad) http://www.zvedavec.org/komentare/2007/ ... rianta.htm

-- 2. 2. 2012 22:59 --

Tohle je taky urážka http://rt.com/usa/news/jail-sentence-wu ... ditha-697/
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod USER47 2. 2. 2012 23:03

Čerpal jsem z wikipedie:
http://cs.wikipedia.org/wiki/Zvědavec

Chtěl jsem tím jen říct, že se sice Stwora rád prezentuje jako pronásledovaný disident, ale v podstatě je ukradenej všem kromě několika pošuků z různejch lig proti antisemitismu a podobnejch organizací. Když na něj někdo takovej podá trestní oznámení, tak to projde standardním procesem vyšetřování-odložení/obvinění-odsouzení/zproštění viny, ale rozhodně to není tak, že by ho sledovaly černý dodávky a policie měla vyčleněný oddělení na procházení jeho blogísku.
USER47
Killing Spree

Odeslat příspěvekod .soul 3. 2. 2012 13:39

"Nebojím se říci, že budeme podporovat a pomáhat každé zemi nebo skupině, které se chtějí postavit a bojovat proti sionistickému režimu (Izraeli)," řekl ve své první přímé reakci po zavedení dalších západních sankcí dále Chameneí.

Ajatolláh Alí Chameneí je iránský vůdce..
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Rampage

Odeslat příspěvekod USER47 3. 2. 2012 14:26

USER47
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 3. 2. 2012 14:28

Nechápu ten "sionistický režim". Vždyť oni v tom Izraeli mají vcelku normální demokracii ne? Jediný rozdíl je v tom, že jsou tak všichni chlapi obřezaní a to je jen stěží něco "extremistického" nebo jinak nepřátelského.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod .soul 3. 2. 2012 14:37

Irán je muslimká země a v Koránu jsou židi popsaný jako sionisti, který je potřeba vymítit.
.soul
Rampage

Odeslat příspěvekod N.Marko 3. 2. 2012 14:47

No, v koránu se také pokud si pamatuji dobře píše, že křesťané a židé se zabíjet nesmí... Ono to asi bude jako s každou podobnou svatou knihou - každý si v ní najde co se mu hodí.

Přesto mi furt není jasný ten termín "sionistický režim".
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod .soul 3. 2. 2012 14:55

.soul
Rampage

Odeslat příspěvekod N.Marko 3. 2. 2012 15:35

Meeh, ani se na to koukat radši nebudu. je mi jasné, že to bude zase snůška extrémistických keců založených na jednostranném pohledu na věc. Sice to neznamená, že v tom není pravda, ale těžko odstraňovat zrna od plev. Kor když v tomhle nemá nikdo čisté svědomí.
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod mr_wawra 3. 2. 2012 16:18

Jestli nebude problem v tom, ze onen sionistickej rezim se tak trochu chova jako okupant. S nalepkama je to slozity, dokonce jsou ruzny pojmy antisemitismus, antijudaismus a antisionismus O.o
HC Slavia Praha - to je moje radost!
Kultura kriplů vydrží vše
mr_wawra
Dominating

Odeslat příspěvekod .soul 3. 2. 2012 16:30

N.Marko: Je to video od Wilderse, nizozemskýho poslance, resp. předsedy strany PVV, která je součástí dnešní nizozemský koalice.
Jednostranný to je, ale vysvětluje to proč chce Irán bojovat s Izraelem, resp. proti židům a proč jsou pro ně sionisti. To neni nic proti tomu státu (jak řikáš, co maj proti demokratickýmu státu jako Izrael?), ale protože jsou to židi..
.soul
Rampage

Odeslat příspěvekod N.Marko 3. 2. 2012 20:55

.soul: Jo, já to chápu, jen mě trochu přijde směšné a nedůsledné to spojení slov. Prostě to nedává smysl.
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod .soul 3. 2. 2012 22:00

Věř mi, že velká část arabů jsou antisimiti.

V Holandsku mi týdny vyhrožovali bombou/smrtí/bolestí jenom kvůli tomu, že jsem na MSN napsal Go Israel. Prej bolestí pochopim pravdu, že židi jsou sionisti.
.soul
Rampage

Předchozí stránkaDalší stránka