Volby 2010 a politika všeobecně

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod srato 23. 12. 2011 10:42

Lo!Zza píše:...
proc to navrhli az kdyz zemrel. To je asi ted nejak v mode, udelovat oceneni az kdyz je clovek pod zemi a ne jeste kdyz zil
...

Sice mne prijde zvlastni citovat tvuj text obzvlast kdyz v ramci klasicke vybavy inet fightera zahajujes svuj prispevek snahou o zesmesneni zakladnich oponentovych schopnosti, ale co uz :)
S absurditou toho co se ohledne skonu a pohrbu VH deje souhlasim
PS: mel jsem predpripraveny argument ohledne pojmenovani Ameriky po Amerigo Vespuccim (1451-1512) az po jeho smrti, ale prekvapilo mne ze se tak stalo jeste za jeho zivota (1507)
srato
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 23. 12. 2011 10:55

Svoji snahu o zesmesneni zakladnich oponentovych schopnosti pouziji jen v pripade, pokud oponent uziva sarkasmus na zdiskreditovani me reakce, a pokud uznam, ze se s nim neda bavit normalne.

Navic sarkasmu/utocne reakce (hloupy Honza) jsi pouzil poprve ty, takze privlastek fightera bohuzel nenalezi mne, ale tobe. Pokud se takhle doma bavite normalne, tak to chapu a za svoji nevedomost se omlouvam.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod srato 23. 12. 2011 10:59

za ten sarkasmum se omlouvam, vim, ze je citit nejen v psanem, ale casto i mluvenem projevu a i moje zena mne za to casto kara a tak tvoji omluvu s vysvetlenim prijimam :D
srato
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 23. 12. 2011 11:11

Je-li tomu opravdu tak, tak v tom pripade ti poradim vyvarovat se internetovym diskuzim, dokud se nanucis vyjadrovat bez sarkasmu. Druzi lide totiz uz nemuseji byt tak tolerantni, jako jsem ja, a mohli by to pochopit zle.

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod srato 23. 12. 2011 11:39

you won :D
Jinak se asi konce nedobereme. A spise nez o toleranci bych v tvem pripade mluvil o zbytnelem egu
srato
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Darwel 23. 12. 2011 12:14

Here we go again...
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 23. 12. 2011 12:35

**** píše:you won :D
Jinak se asi konce nedobereme. A spise nez o toleranci bych v tvem pripade mluvil o zbytnelem egu

Opravdu? To mne znas az tak dobre? :shock:

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod .soul 23. 12. 2011 18:13

http://www.lidovky.cz/kim-cong-il-bojov ... n-video_jv

To je neskutečný! Jak tadytu verbež může někdo volit? Oslavovat režim, co zbídačil svoje obyvatele a ještě ke všemu investuje do vesmírnýho a jadernýho programu? fuj
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Rampage

Odeslat příspěvekod mr_wawra 23. 12. 2011 19:02

Skoda, jako vtip by to bylo pekny.
HC Slavia Praha - to je moje radost!
Kultura kriplů vydrží vše
mr_wawra
Dominating

Odeslat příspěvekod Sasakr 24. 12. 2011 12:58

Hm, tak to u mě Filip dost klesl.
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod beat 25. 12. 2011 18:20

.soul: Ten článek o Kimovi jsem nečetl... ale ta tvá zmínka o jaderném programu... no nevím. Já se bojím jaderného programu USA. Oni už atom jako jediní použili..oni jdou vojensky do cizích států, oni mají základny po celém světě..oni říkají jiným státům, jaký režim je ten správný. Korea nic z toho nedělá. Dokonce ani neshazují bomby...Opravdu nemám strach ze Severní Korey.

Ohledně Havla..
Tak nám o něm něco hezkého napiš, když o něm nic nevíme. Napiš nám, jak pouze ON změnil režim, jak v tom nebyl nikdo jiný.
Také napiš něco o předání moci...o jeho poradcích, restitucích, nemovitostech(před rokem 89), amnestiích, humanitárním bombardování, jak si v kotelně a v pivovaru vydělal na Mercedes(a jak ho vůbec mohl v Tuzexu koupit), a další zcela bezvýznamné detaily.

A pojmenovat po něm letiště, které se největšího rzšíření dočkalo právě v době komunismu už je nápad hodný opravdu jen člověka, který je pro naši republiku absolutně nepostradatelný(Fero Fenič).
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod N.Marko 25. 12. 2011 18:41

Jéééžíš, už zase ti "oni". Dej si beate pauzu alespoň o vánocích a pro jednou věř, že svině jsou všichni, ne jenom ti "oni".

Btw: Můj strejda měl za komančů mustanga - kabrio. A taky nebyl nějaký papaláš. Všechno se dalo nějak ošéfovat.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod .soul 25. 12. 2011 21:06

beate ty si fakt kokot :D Uvědomuješ si vůbec, že naprosto všechny problémy akorát porovnáváš s USA? Nejsi ty nemocnej?
Tady ani tak nejde o jadernej program, nýbrž o to, že většina populace v severní Korei v naprosté chudobě a v hladomoru, ale oni místo do nich investujou do jadernýho programu. Chapeš?
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Rampage

Odeslat příspěvekod Sasakr 25. 12. 2011 23:30

N.Marko píše:Btw: Můj strejda měl za komančů mustanga - kabrio. A taky nebyl nějaký papaláš. Všechno se dalo nějak ošéfovat.
Tý vole :-O tak to musel bejt kápo celý republiky, samozřejmě v očích ostatních :-)
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod N.Marko 25. 12. 2011 23:39

V mých rozhodně byl :D
Všichni kolem měli tráboše, varďase, škochtle, v lepším případě žigulíka, ale on měl káru jakou naše D1 jen tak nehostila :))
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Předchozí stránkaDalší stránka