Volby 2010 a politika všeobecně

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod .soul 8. 11. 2011 01:24

Lol... Takže ty sis pozměnil definici slova a argumentuješ s nim v politický diskuzi ? :D
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Rampage

Odeslat příspěvekod N.Marko 8. 11. 2011 05:26

beat: a kde prosím tě čteš, že píšu "kapitalismus je jediné správné státní zřízení"? Nemáš vlčí mlhu? Buď té lásky, přečti si to znovu ano?
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod Sasakr 8. 11. 2011 08:28

Jakou ztrátu, když platěj nejvíc a obvykle nejmíň maroděj?

Soul: jenže ta starší verze MM, co jde stáhnout z mrkwosoftích stránek není ta z Vist, nýbrž taky nějaká blbá.
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod tdjohn 8. 11. 2011 09:18

beat píše:USER47:
Naopak...banky a burzy způsobují hlavní krize a špatné toky peněz....

Ale no tak. Banky a burzy jsou právě jednou z nejlepších věcí, které v dnešní době máš. Vydělávat peníze nemusíš jen kopáním příkopů a oráním brambor.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 8. 11. 2011 09:23

Ahoj Sasi, koukej se mi taky Ozvat na Majla! A na Politiku se vyerdni, Já Ti budu réčit Lépěji, no i ostatní by mohli nadatlit, lítám v těžký Smutný, hech: 4 měsíce na ŽIDLI u kompu, již na ní i špím, díky Tulák v.v. Marcel - Ogden od Zvonu, Pod Modrou Oblohou...
Fotky z letošní Prováns a Jizerek jsou na : Rajče.cz pod:marcelzvon, tož sa pojďte projít s Marsélem, Marčello, Caputti, už zase, hehe.
Marcel Kudlvasr
Dominating

Odeslat příspěvekod USER47 8. 11. 2011 10:52

beat píše:Řeknu ti to zjednodušeně...co lidé potřebují? Především jídlo a bydlení. Bez potravin se žít nedá - lidstvo by vychcípalo. Bez makléřů může lidstvo zcela normálně existovat.
Běžný člověk nepotřebuje makléře, potřebuje jídlo. Tohle jsou hodnoty... zbytné a nezbytné statky. Takhle to beru já, ač ekonomika to definuje jinak.
Naopak...banky a burzy způsobují hlavní krize a špatné toky peněz...

1) Tímhle v podstatě odsuzuješ jakýkoli povolání, který se zaobírá něčím jiným než vykopáváním brambor a stavbou domů. Ale jaksi bez těch zprostředkovatelskejch činností, mezi něž patří i činnost makléře, bys ani ten dům nemohl pořádně postavit, protože bys byl odkázanej na těch pár smrků, co ti rostou v okolí domu. Nemohl by sis ani zatlouknout hřebík, protože neumíš ze země vykutat rudu, vytáhnout z ní železo a odlejt hřebíky. Už vůbec nemluvě o jakýmkoli složitějším produktu, kterej je obvykle výsledkem práce spousty lidí po celým světě, koordinovaným právě těmi povoláními, co podle tebe nevytvářejí hodnoty. A to se týká i takových prkotin, jako je tužka.

2) Za krizi může především diference mezi úrovní úspor a investic v ekonomice. Za normálních okolností by tyto rozdíly byly vyvažovány změnami úrokové míry, což je prakticky cena peněz v čase. V moderních ekonomikách ovšem trhu peněz vládnou centrální banky a vlády, a touhle cenou nakládají jako s nástrojem, nikoli ukazatelem. To samozřejmě vede ke stejnejm důsledkům jako administrativní určování jakýkoli jiný ceny a celá slavná krize je naprosto ukázkovým příkladem selhání centrálně plánovanýho hospodářství. Na tohle téma jsem psal bakalářku, můžu ti ji poslat. 8-)
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree

Odeslat příspěvekod .soul 8. 11. 2011 12:57

To je na něj moc složitý, to mu v diskuzi na Novinkách nikdo nevysvětlil ;-)
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Rampage

Odeslat příspěvekod srato 8. 11. 2011 19:06

opravdu bych mohl poprosit o tu bakalarku na ****@seznam.cz? Teme mne zajima a nazory mame podobne a tak bych se docela rad i dovzdelal
srato
Killing Spree

Odeslat příspěvekod USER47 8. 11. 2011 19:27

Posláno.
USER47
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 8. 11. 2011 19:32

Ahoj Usere, I Ty,,Akulo,,hehe, No Tak, zanech Tý,,Akademičtiny,,a mluv normálně jseš na Doupěti , mezi Kamarády: no ten Tvůj Proijev Akademika, má pár Chyb: 1/ Spousta Lidí Lecoc umí si udělat Sami , i Tužku, Návrat ke Kořenům, k Tradici a soběstačnosti...2/Hřebíci se Kovaj, či Lisujou, Akademiku...3/ Není problém se dostat k Rudě i k železu...4/ Kdy si něco Manuálně vytvořil Usere? To by ma zaujímalo Ty a Fyzická Práce, hej,...povídej!?
5/Proč? V Česku, kde se vyrábělo před Sametem, Vše :od Jehly po Lokomotivu...Byli Jdsme Soběstační Usere, bez Dluhů, Teď po 22 Let, je Tu všechno Rozbitý a Rozkradený, né že by se za Komanče nekradlo, ale Tohle již přesáhlo všechny Meze, že...Tož bez Makléřů, Šejdířů, přes 2.\a 3. Ruce je vše levnější! A vydělá na Tom Výrobce i Příjemce, bez,,Šverců,, co by si mezi nimi bez Práce zarobili,,Hlavou,m, a Já je Usere nenávidím k Smrti! od Doby , kdy jsem je poprvé Potkal v Jugošce 70.- 90. léta! Všechny Překupníky, šejdíře, Dealery atd. Co bez Práce přijdou k Velké Smetaně! Tož jen First, bez Secundo, Hej. Žádné ,,TRHNÍ hospodářství - Trhni co ještě můžeš,., Kam nás Dovedlo za 20 let!!!?
Jo o Tu Bakalářku mám eminentní Zájem, Díky Usere předem. A copak To Slyším:,,Centrální Plánování Hospodářství,,?! Ale, že By?! Přeci Jenom,...Tady se Usere již Nic od SAmetu, pořádně a Dlouhodobě Neplanuje! ,,Plánování,, je přeci Sprostý Slovo!!!Tady je ve Fóru: Trhní Komerce,,!!! Nééé.To jsou Věci CPH! Fůj, Fůjky, že se nestydíš, jo, že Jinde se ještě Plánuje, ale To je hmnusná Propaganda To mu nevěř! Tulák Marcel od Zvonu se na Tebe na Majlu Těší, hlavně nad Tvou ,,Bakalářkou,, na Téma jaké.,,........,,? :Krize či čo?!Jo nezapomeň mi ji poslat na Majl či napsat Link, kde Ti visí... Mý Fotky jsou na: Rajče.cz pod: marcelzvon
Marcel od Zvonu, Pod Modrou Oblohou.
P.Z.Máš Tam Usere, u Sebe ode Mne SZ, dobře si To přečti, pomalu a několikrát, s Tužkou a Blokem v Ruce,,datlim One Finger,,...A Odpověz mi na Férovku, a Těšíme se na Tu Tvou Bakalářku, Doporučuji Ti Rozumný přístup na Rovinu, jinak sem Tu SZ Přetáhnu od Tebe nepochopenou a nereturnutou co nejdříve, Aby To bylo ještě aktuelní, Díky předem, jako ,že Stoupá Voda,,!, je To na SZ, Proč?! Nechtěl jsem Tě na,,Cucky,,roztrhat,,na Place,,hej. a čekám, spolu s ostatními: TWITZER,,NIKé,,:TOM...@PanVlk Prague
Ekonom?! si děláš,,KOZY,,!? Né, skoroamatér? No, ani na EASY nemáš, Hej..., hráč( no i oTom by se dalo pochybovat), Pařan Pravých HER , asi Těžko a,, rejpal, +, a Kecal + Prudič, Jo, To by Ti šlo na RED Diplom,,Uni JPP,,! souhlasím, naozaj. Většinou vystupuju pod nickem USER47, prosím Tě já se v Těhle Rádoby nikách nevyznám, vysvětli ma Polopatě Ty svoju, je Tam Dvojsmysl?! ani To Liché Numero?! mi nic neříká? Díky předem za Info. Marsél, Marčello Capútti, už zase..Casa Kampanello
Naposledy upravil Marcel Kudlvasr dne 9. 11. 2011 15:22, celkově upraveno 4
Marcel Kudlvasr
Dominating

Odeslat příspěvekod Sasakr 8. 11. 2011 20:09

Mně taky prosím poslat tu práci.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod mr_wawra 8. 11. 2011 22:05

Pridavam se do rady zadatelu ( bejcok@seznam.cz ) Diky moc.
HC Slavia Praha - to je moje radost!
Kultura kriplů vydrží vše
mr_wawra
Dominating

Odeslat příspěvekod USER47 8. 11. 2011 22:26

Marceli, ty opravdu čekáš, že po tom valníku sraček, co jsi vyplodil zde a hlavně v tý soukromý zprávě, ti budu něco posílat? Tobě už úplně hráblo, ne?

Sasakr, mr_wawra: Pošlu...
USER47
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 8. 11. 2011 22:34

Ahoj Usere, jak Chceš..Chlapci Doupáci, si rádi Počtou, Zapomeň na Doupě coby ,,Blue Saloon,, jen pro ,,Modré Ptáky,, je již Jiná Doba než před 20 lety, Svoji příležitost jste propásli/y a zkazili jste TO Těm Ostatním, pro Prachy a Koryta, hezky Pragmaticky! a Trhně!jste potopili i šanci celého ČESLKOSLOVENSKÉHO Lidu a Čechů, Moravanů , Slezanů atd. Pohnojili jste a Pogubili co se dalo a Teďse pouštíte do Vlastních Pracujícich: Duchem i Tělem?! Ani náhodou Usere Přetahuji:,,Tady máš po žížalkách,, jen když se polepšíš, tak máš šanci, jseš na Apolitickém Herním Doupěti, tady se HRAJE! a Na Rovinu bez Propagandy, rozumná Dišputace a Ty To Tady již Dlouho porušuješ.
...,,Tady ,,KAREL,, a Engls je Vedle, kdyby jsi ho chtět Taky Slyšet!? Co Ty víš o Práci, o Plebsu - Těch zaměstnanejch, o Hodnotách na Kterých je položený Základ Státu...Nejdříve se To musí Vyrobit, Potom Teprvá Ty ,,Pseudo Makléř,,podnikateli s cízí Prací, s Tím můžeš kšeftovat a zbohatnout na TOM...Jasný! A Toho MARXE si Važ!, jukni se na mou Niku, HEHE, kouká se Ti přes Rameno..., a proštuduj si ho Znova, u mně máš za,,4,, s vodřenejma ušima, vem To i s Dějinama a Sociologií, Baťou!!! a Pravým Kapitalismemk, se vším okolo a nepleť si Pojmy s Dojmy!,...nedoštudovanej Chytrolíne, Těším se na Tu Bakalářku: Krize způsobily Banky a nesmyslné Úvěry a předluženost a Vlády pochopitelně. Kdo jinej! a nenasytnej RádobyKapitalizmus, myslící je na Svůj Zisk nehledě napravo, nalevo! Pravej Kapitalizmus je Třeba,,Systém Baťa!!!,, nejenom dostat z,,dělníků,, kvalitní Výkon, ale Také se postarat o Jeho důstojný život, aby se Mohl postarat za poctivou Práci o svoji Rodinu, To je pravý a Ryzí: Kapitalismus s Lidskou Tvářií jaký je po Evropě a i u pár Firem již v Česku, Ta solidárnost , která ke Kapitalismu patří né , že Né, když Né a štve se na,,Dělníky Těla i Ducha,, a jsou až TImoc Chudí a Ti Bohatí nad Míru bez Solidárnosti!!!, Máš Tu pochopitelně, ,,Sociální Bouři,,!!! Pochop TO doprčic: Ten Kdo poctivě Pracuje, musí si vydělat !na,,Důstojný Život i na Stáří,, Né aby To mlátil s Rodinou od Vejplaty k Vejplatě a Každej v Česku nemá šanci dosáhnout na Těch Propagandistickejch Víc jak ,,25/6 K Kčs, i kdyby se trhnul na Dva Kusy, sundej si Růžový ehm BLUE brejle!, Ty Trubko AKULO! a už ma User, Neštvi, a kdekoliv budeš Kecat, Tam Tě na Fleku z pravdivejma Argumentama sejmu!. Protože Tu Trousíš ,,Modrej Ptačí Trus,, a Papouškuješ propagandu z Médií a z ODS, Vořechu, neschopnej mít Vlastní názor získanejch od Čistejch Pramenů To se Snaž!, Jasný!? a nebo Drž PEC...Když neznáš Pravdu! Tu pravou víš, Tož si zvopákni Marxe a Baťu!i Dobu ve které žil!, Díky Předem i za Tu Tvoji Bakalářku, neboj neukosnu ji ani Tebe nepokoušu, ale Pár výchovnejch By jsi si zasloužil a Dva Měsíce brigády! v Lese, na Poli, či ve Fabrice Taky, za poctivou ,,Mzdu,, hehe, ,,STÁŽ PRO MLADÝ RADOBY KAPITALISTY,,..., ABY SI PAMATOVALI CO TO HODNOTY ZÁKLADNÍ JSOU I TY NADHODNOTY Taky! Aby jsi se naučil vážit Si Těch Základních HODNOT!Které jsou na Začátku řetězce , který končí u Spotřebitele a Ti ,,ŠVERCI,,: MAKLÉŘI A DEALEŘI,
NEMAKAČENKOVÉ(Tyhle NIC! nepřinášející Džoby ve Velkejch Prachách, že), PIJAVICE A TASEMNICE, Štěnice, jde a Šlo To i bez Nich!!!, JSOU V NĚM ZBYTEČNÝ!!!, že...neříkej, že ne, např. Ten Výměnnej Obchod, bez Těch prostředníků se již Venku Vrací i V USA, Kanada, WB, Balkán, Karpaty...!!! To jsou věci, že. bez Třetích Rukou!Co Ty dvě Vodrbou! , jak můžou!Tož nikoho nepoučuj. Když máš perdlajs Zkušenosti A Praxi, a šoupej Nohama, když mluvěj,,Starší,, a nuač se Naslouchat A SBÍREJ,,křížově,,! ověřené informace, ze tří pramenů, minim.!!!,,. a radši se Honem běž, se Učit 3x, hehe(UČIT SE!)! a Pak Ta Praxe! - MYŠLENO VYNALEZNÉ HLAVOU VLASTNÍ! A NÉ JEN PŘEŽVÝKÁ,,SENO - SLÁMA,,..., i Tvrdá Práce s Tou Hodnotou a NADHODNOTOU(jaksi co něco, Někdo, Vytvoří i Duševně se počítá! Ale Makleřská práce nic! Nevytváří!!! Je To jen o Pěnězích DO VLASTNÍCH
KAPES a Svýňáků!, Hej a čachrech!!!- ,,ŠVERCŮ,,) a pak Teprve Mluv a Někoho na Veřejnosti poučuj, ten Tvůj TWIST, ten radši smaž a začni od nové Čáry...Jo DIGIARENA, Tam letím hned co si Doletím pro Cigára, Fotky Mám na: Rajče.cz pod: marcelzvon, Zvu Tě do Staré Prováns, Jizerek a Na Hřbitov, Dušinko Moje, a Polepši se a Trošku na Sobě zapracuj: Všeobecný Přehled ! a pořádnej Základ!, Stojí Ti To Vše na Hliněnejch Nohách, Bacha na TO: TOME, Pane Vlku - kapital. Akulo...Ale Kapitalizmus od Bati, je o nečem jiném, Hej, naštuduj si Baťu a řekneš mi na jeho Systém, Tvůj Názor, Mně se LÍBí ,,KBS,,a Již 40 let nazad, Baťa náš Vzor ,,Český,, hej, No vokopíroval Ameriku a vylepšil po Česku, styl Ferda!!! Lepší určitě!než Tenhle Sametovej RadobyKapitalismus, Bordel a Džungle,, Kde vítězí Ten Silnější a Nejsilnější§,,. Totiž ten Kapitalismus není! jen o SÍLE a Aroganci, Pragmatismu, Sobectví, Ostrých loktech atd.-,,po Nás Potopa!,,"!!! Máš To jako First Quest,, ve ,,Hře O Životě a pro Život,,. Mám ten ČAS a rád Ti ho věnuji...Potřebuješ To, ten Přehled! a Základy!!!KažDej Mladej mi za To stojí, Tuplem Ty/Ti na ,,Scestí?!,,... Druid Ogden Béér, Marcel od Zvon...Pod Modrou Oblohou, na Cestě Dobra a v JEHO Službách...
Naposledy upravil Marcel Kudlvasr dne 8. 11. 2011 23:26, celkově upraveno 3
Marcel Kudlvasr
Dominating

Odeslat příspěvekod USER47 8. 11. 2011 22:43

Marcel Kudlvasr píše:jseš na Apolitickém Herním Doupěti, tady se HRAJE! a Na Rovinu bez Propagandy, rozumná Dišputace a Ty To Tady již Dlouho porušuješ.

Aspoň že jsi mi v té apolitičnosti takovým skvělým vzorem. :-*

Ale vážně jsi mi to zde nandal, tak vytříbené a srozumitelně podané argumenty jsem opravdu za svůj nedostudovaný život na VŠE asi ještě nepotkal.

Jinak oni vás v bohnicích pouštěj na internet? Myslel jsem, že u těžkejch pacientů je tam v tomhle ohledu celkem přísnej režim...
USER47
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka