Volby 2010 a politika všeobecně

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod tdjohn 26. 10. 2011 14:32

Přesně jsi to odhadl, já neodolal :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod mr_wawra 26. 10. 2011 17:45

No hlavne ta jizda v kolone vypada jako dost prďácká věc.
HC Slavia Praha - to je moje radost!
Kultura kriplů vydrží vše
mr_wawra
Dominating

Odeslat příspěvekod Sasakr 28. 10. 2011 20:53

Boha jeho, to je zase ostuda
Kód: Vybrat vše
My jsme dost politicky investovali do zapojení ČR do amerického systému protiraketové obrany. Poté, co ten původní projekt byl zrušen, tak je trochu i naše vina, že jsme neměli připravenou paletu dalších možných kroků, jimiž bychom podpořili strategické partnerství s USA

http://www.novinky.cz/zahranicni/amerik ... c-usa.html

-- 28. 10. 2011 22:00 --

Ještě jedno krátké a vtipné video

EDIT: Hm :hm http://www.denik.cz/z_domova/romsky-gan ... ocneh.html
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod .soul 29. 10. 2011 01:40

sasakr: jako viděl jsem hodně takových videí, například VELMI přesvědčivý Obama deception (2 hodinový dokument) dokázal, že Ameriku nevede prezident a ani parlament/senát, ale pár multibiolionářů.
Člověk ovšem neví, jestli to, co řikaj v tadytěch "neoficiálních" dokumentech je pravda, jestli to neni naprost vytržený z kontextu a jestli si nedomýšlí čísla a něco, co se vůbec nestalo nebo se to stalo jinak, má to normální vysvštlení, ale oni z toho udělaj záhadu.. :oops:
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Rampage

Odeslat příspěvekod Sasakr 29. 10. 2011 01:50

Pravdu se nedozvíme, tak to bohužel je.
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod mr_wawra 29. 10. 2011 12:04

Tim spise se ji nedozvime z tzv. oficialnich zdroju - jinak by se tezko tolik darilo tem tzv. neoficialnim verzim. Rekneme, ze to je takovej indikator duveryhodnosti oficialnich mytu ,)
mr_wawra
Dominating

Odeslat příspěvekod .soul 29. 10. 2011 13:48

Z oficiálních zdrojů se pravdu dozvíme, až to někdo dokáže a opravdu podloží, že to tak bylo a žádná jiná verze neni možná. Potom se to dozvíme.
"oficiální zdroje" by totiž měly být objektivní. Proto třeba nemůžou napsat fašistické NATO (jako v tom linku, co sem dával Sasakr), ani božské NATO, oni musí napsat prostě NATO a popsat, co se stalo.
.soul
Rampage

Odeslat příspěvekod beat 29. 10. 2011 14:06

.soul: Naivo...
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod N.Marko 29. 10. 2011 15:18

On je taky problém v tom, že sto lidí vidí svět stovkou způsobů. No a pak rozhoduj o tom co je pravda. Ano, pokud existuje většinový konsenzus co je realita, pak menšině nezbývá, než přikyvovat, ale kdo ti zaručí, že většina nehalucinuje? Takže na jednu stranu například v otázce 11/9 můžou mít pravdu úřady a opravdu se všechno udělalo jak mělo, nebo na druhou stranu má pravdu konspiraci hledající menšina...

Faktem ale je, že žádná vláda není ke svým občanům 100% čestná a tak se nějaké to zatajování dá očekávat. Je pak už jenom otázkou, jestli se tají klasické kiksy a organizační bordel, nebo jde o něčí agendu...

Každopádně úřadům doporučuji nedůvěřovat už z principu.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod Sasakr 29. 10. 2011 17:08

.soul píše:Proto třeba nemůžou napsat fašistické NATO (jako v tom linku, co sem dával Sasakr), ani božské NATO, oni musí napsat prostě NATO a popsat, co se stalo.
Ale no tak, kdyby tohle platilo, tak by psali o příznivcích DSSS, ne o extrémistech a radikálech http://www.novinky.cz/krimi/248846-extr ... -romu.html
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod .soul 29. 10. 2011 17:15

Ano, v tomhle směru to fakt nefunguje... Stejně jako cikán je mladík a všechny krajní pravice (hlavně PVV v Holandsku) jsou populistický...

beat: fakt nevěřim, že jsou všechny noviny podplacený USA :D
.soul
Rampage

Odeslat příspěvekod mr_wawra 29. 10. 2011 17:43

.soul píše:"oficiální zdroje" by totiž měly být objektivní. Proto třeba nemůžou napsat fašistické NATO (jako v tom linku, co sem dával Sasakr), ani božské NATO, oni musí napsat prostě NATO a popsat, co se stalo.

Konkretne vynechani pridavnejch jmen nijak zasadne onu "objektivitu" nezvysi. Beztak je objektivita mytus.
mr_wawra
Dominating

Odeslat příspěvekod beat 29. 10. 2011 18:31

.soul: Já nemluvím o novinách placených USA. Já mluvím třeba i o takových drobnostech, jako když někde několik dnů hoří skládka pneumatik...a vlastně se nic neděje - nic není ohroženo ani překročeno.
A pak si udělej oheň na zahrádce...

A takhle bych mohl pokračovat hodně dlouho...třeba i o chřipkových epidemiích apod.
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod .soul 29. 10. 2011 19:34

Ono taky zalezi co ctete. Je rozdil mezi bulvarem, "polobulvarem" (novinky.cz..) nebo neco seriozniho typu Lidovky nebo Hospodarsky noviny..
.soul
Rampage

Odeslat příspěvekod N.Marko 29. 10. 2011 19:48

No ono to taky není jenom o míře bulvárnosti, ale kdo a jaké dává informace. Jak bylo zmiňováno ve videu výše, pokud prezident svědčí za zavřenými dveřmi, bez záznamu a bez přísahy - jaký obrázek reality si z toho vyvodíš? Samozřejmě že nutně pokřivený.

Informace jsou moc a to tedy znamená, že ti mocní je dávkují kapátkem a ještě jen když se jim to hodí.

V čehož důsledku se i může stát, že jinak seriózní zpravodajci občas lžou, protože jim někdo neřekl celou pravdu, nebo úmyslně mlžil. A naopak v bulváru typu Blesk se někdy člověk dostane ke zrnku pravdy, ale nevěří mu, protože to je prostě bulvár.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Předchozí stránkaDalší stránka