Volby 2010 a politika všeobecně

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Pipin 16. 8. 2011 09:05

Sasakr píše:Ne, protože neměli na zaplacení nebo se jim nechtělo platit za vzdělání, což bylo nutné pro legální trvalé vycestování.

Cože? Jaké legální trvalé vycestováí za vzdělání?
Welkome to heal!! - Mirdasl
Pipin
Rampage

Odeslat příspěvekod .soul 16. 8. 2011 10:21

A takova berlinska zed byla vlastne jen tak na okrasu, kdyz se emigrovat normalne dalo ... A kopani tunelu pod ni byl takovej narodni sport a ty tanky tam prejizdely, aby byla sranda...

Omg, ja myslel sasakre, ze ackoliv ses levicak, tak vidis veci tak jak byly a neprekrucujes si fakta tak, aby se ti hodily do nazoru.. Ocividne ne, kdyz tvrdiz, ze se za komancu dalo v pohode emigrovat...
.soul
Rampage

Odeslat příspěvekod drak 16. 8. 2011 12:06

Sasakr píše:pipin: Jo je. Ale nestřílí se.

soul: Já teda nevím, ale co slyším od ségry, co do nich lejou ve škole o minulým režimu, to je prostě snůška lží.

Já osobně si myslím, že o minulým režimu se toho říká málo - kdo v tom nežil si nic z těch hrůz a toho všeho těžko představí. Miluju levičáky - tj. komouše i oranžády - těm většině přijde, že se zrůdnosti atd. minulého režimu hrozně zveličují.
Intel Q9550+Noctua NH-U12F,4x2 GB A-Data,Asus Maximus Formula,Gigabyte 4870 X2 ,SAMSUNG T 260,WD Raptor 74 GB, Seagate 320 GB,2xWD 500 GB GP,Logitech G9+Logitech G15 ,X-Fi Platinum ,DVD LG GSA-H20L,Asus DRW-1814BL,Thermaltake ARMOR,SEASONIC M12-600
drak
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Sasakr 16. 8. 2011 12:28

WTF? Soule co do toho sereš německo? Jinak já říkám jen to, co mi říkala matka, která to tu zažila a které nemám důvod nevěřit a když mi řekne, že to šlo a že její známí tímto způsobem emigrovali, no tak jí věřím. Zkusím o tom něco najít.
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod drak 16. 8. 2011 13:00

No třeba i někdo emigroval, i když to je zvláštní - byli lidi, které nechal emigrovat režim - tj. museli odejít, ale že by lidi běhali přes čáru jen ta ze sportu se mi moc nezdá- tam to bylo moc o život, kdyby bylo tak jedoduchý emigrovat asi by to udělali.
Intel Q9550+Noctua NH-U12F,4x2 GB A-Data,Asus Maximus Formula,Gigabyte 4870 X2 ,SAMSUNG T 260,WD Raptor 74 GB, Seagate 320 GB,2xWD 500 GB GP,Logitech G9+Logitech G15 ,X-Fi Platinum ,DVD LG GSA-H20L,Asus DRW-1814BL,Thermaltake ARMOR,SEASONIC M12-600
drak
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Pipin 16. 8. 2011 19:52

Sasakr: Nevylučuju že se to mohlo stát, děly se různý věci, ale rozhodně to nešlo plošně, jakože vzdělanci mohli "legálně trvale vycestovat", to je absurdní.
Welkome to heal!! - Mirdasl
Pipin
Rampage

Odeslat příspěvekod USER47 16. 8. 2011 21:24

Oni třeba mohli po určitý době ve vyšší pozici vycestovat z pracovních důvodů. Ovšem s tou trvalostí se jaksi předem nepočítalo.:)

Ono by to taky nedávalo moc smysl, že ano...
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree

Odeslat příspěvekod .soul 24. 8. 2011 16:58

http://byznys.ihned.cz/zpravodajstvi-ce ... e-posilily

Ještě tu někdo zpochybňuje konání vlády?
LG V30 Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita

The only thing that saves us from the bureaucracy is its inefficiency. -Eugene J McCarthy
.soul
Rampage

Odeslat příspěvekod beat 24. 8. 2011 18:29

Já ano...
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod N.Marko 24. 8. 2011 21:33

Není to jedna z těch firem, co celá léta dávali USA nejvyšší známku? Takže asi tak no ;)
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod .soul 24. 8. 2011 23:31

Ty známky se ovšem nezávisí na zadlužení, ale je to ukazatel pro investory, jak jsou její pljčky rizikový.

Ačkoliv je USA zadlužený jak hovado, tak rizikový nejsou, protože je bez problémů můžou splatit díky silné ekonomice.

TO stejný platí pro takovou Belgii - druhá nejvíce zadlužená země v Evropě, ale žádné problémy nemá a rating má stále vysoký.

Takže asi tak ;-)
LG V30 Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita

The only thing that saves us from the bureaucracy is its inefficiency. -Eugene J McCarthy
.soul
Rampage

Odeslat příspěvekod N.Marko 25. 8. 2011 08:54

No jo, ale v tom je právě ten problém. USA jako takové v globálu prostě není sto půjčky splácet už několik let a aby to nějak překryla, tak tisknou peníze jako šílení.

Už od sedmdesátých let nechtěl FED ani slyšet o přepočítání zlatého pokladu (protože ať už FED chce nebo ne, zlaté pruty stále platí jako jakási záruka solventnosti), takže je docela dost dobře možné, že ve Fort Knoxu jsou na dně. Zlatý poklad USA totiž už třicet let nikdo neviděl.

Hezkou dobu je největším věřitelem USA Čína, ta jediná je drží nad vodou. Kdyby chtěli najednou splatit všechny půjčky jež došli data splatnosti, místo aby je neustále prodlužovali, zjistili bychom, že USA prostě nemá dost peněz v reálné hodnotě. Museli by tedy odprodat nějaká menší bezvýznamná území, jako třeba Hawai, nebo Kansas - ale do toho by se Americe určitě nechtělo a v extrémním případě by z toho byla i válka.

A pak taky třeba ta krize co před pár lety vypukla má kořeny samozřejmě v USA, protože se opět, znovu, zase a tudíž opakovaně nadhodnotil trh a přitom samozřejmě nebylo dost volné likvidity, jež by pokryla trh s nemovitostmi.

Sumasumárum: USA se doposud drží nad vodou hlavně kvůli své pověsti. Tohle nemůže dopadnout moc dobře a bude to mít hořkou dohru. Půjčka v USA je právě docela dost riziková, protože je jistota, že onen stát ji prostě nepokryje.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 25. 8. 2011 09:17

http://www.novinky.cz/domaci/242744-jso ... tniho.html

A tito lide dostavaji od vlady vyznamenani...
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod tdjohn 25. 8. 2011 10:05

N.Marko. Důkazy nějaké máš? Protože podobné nesmysly máš v každé konspirační teorii. Zlato nikoho nezajímá, když máš schopnou ekonomiku, což USA má. Nevím, jestli jsou bez problémů schopni zaplatit všechno včas, ale pochybuju, že by to tak nebylo. Nejsou tam náhodou nejbohatší firmy světa?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 25. 8. 2011 10:16

Co to proboha meleš? Důkazy se ti válí všude kolem. Tohle jsou veřejně dostupná a zadokumentovaná fakta, které si můžeš vytáhnout z desítek zdrojů a které dokonce každoročně předříkává prezident USA ve Výroční Zprávě o Stavu Unie. Jeden příklad za všechny: Letos málem USA muselo vyhlásit bankrot, kdyby se nepovedlo Obamovi ukecat kongres, aby mu na administrativu nepřiznal větší dluhový schodek. Tolik k té tvé schopné ekonomice.

A že zlato nikoho nezajímá? Ane no ták ;)
http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa ... rodej.html a to je jen jeden z mnoha případů, kdy komodita, jež nikoho "nezajímá" tak pěkně zacvičila světovou ekonomikou.

Faktem je, že Amerika dluží mnohem víc, než je její likvidní majetek. Smiř se s tím chlapče.
N.Marko
Godlike

Předchozí stránkaDalší stránka