Recenze od ASSASSINA

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod SCobra 29. 1. 2011 18:31

Změnil v ještě většího idiota...

Loizza: EA už dávno nechrlí každoroční série s minimem inovací...
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod ASSASSIN-Recenzent 29. 1. 2011 18:40

Už jsem z vás na makovici, tak jsem zavolal Michalovi. Mám se na to prej ***** XDD Každý má svoje forum, sbohem, stejně se všichni sejdem v jednom jediném foru ale to až někdy, z tohohle fora bych měl ještě deprese xD jak říkám, nemyslim to na všechny, Jsem si 100% jistej že vy to víte líp vždyt jste dospělý.. Haha na tom nezáleží, o to je víc důvodů proč srát na jednom místě, ted rozhodně urazim i ty, kterých jsem si zde cenil ale není to na vás, jen fakt nebudu jak blb jmenovat jednotlivce.

Ave MothaFuckas!
Nedělám Těžké herní věci za prachy!

Miluji PS3 a Trofeje

A... a... ČAS JE KRUTEJ
ASSASSIN-Recenzent
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 29. 1. 2011 18:44

Prosim. Nechod. :'(

Ne, vazne, co tu meles za sracky ? Si myslis ze sem prijdes, omluvis se, zacnes tady roznaset dalsi nesmysly o kterych nic nevis a nakonec si myslis, ze se z tebe posereme kdyz odejdes? Cha cha.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod SCobra 29. 1. 2011 18:47

Michal chudák určitě vůbec netuší, co tu meleš za kraviny...
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod mtmccox2 29. 1. 2011 18:51

Já jsem zavolal Arnoštkovi a on povídal, že videohry vedou lidi do kriminálu.
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Killing Spree

Odeslat příspěvekod ASSASSIN-Recenzent 29. 1. 2011 18:56

Tohle jsem přehnal už maximálně, to vím ale už je mi z toho celýho špatně, nebudu se srát s " virtuálními lidmi " které neznám a hádat se o realitě na to nemám fakt nervy, myslel jsem si že jsem byl blb já, byl, tady to nemá žádný smysl, ještě si budete myslet že nemám kámoše tak jsem lezu, *****, jen jsem se chtěl omluvit ale ty vaše zoufalé reakce mě zas *****, jsem si toho dobře vědom že melu sračky, ale na ty vaše se jinak reagovat nedá, psal jsem o vyměnování grafáren, a vy jste mi to popsali že to je jinak, super názor proti názoru,

ale když člověk vymele 1 sračku, nezaslouží si být v nich utopen, čus.

Miluji PS3 a Trofeje

A... a... ČAS JE KRUTEJ
ASSASSIN-Recenzent
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Coft 29. 1. 2011 19:10

Jenomže ty nevymeleš jen jednu 3,14čovinu! ale rovnou dvacet v jedný větě. Ten tvůj kamarád Michal asi fakt nevidí co to tu píšeš za hovadiny a pokud je viděl a podporuje tě v tom tak mu musí být okolo 12 let, ne-li méně.

Vidím to tak že stejně zase přilezeš.
Jsou malíři, kteří dělají ze slunce žlutou skvrnu, ale jsou jiní, kteří díky svému umění a moudrosti dělají ze žluté barvy slunce.
Coft
Rampage

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 29. 1. 2011 19:18

Obrázek

Diagnoza. Assassin je paranoidni schizofrenik, protoze meni nazory casteji, nez ja ponozky.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod ASSASSIN-Recenzent 29. 1. 2011 19:48

Co to vidim Tomy..-
"Po zkusenostech s WOWkem uz zavislačit opravdu nechci
Dva roky energie vrazene do tyhle ,,sra cky,, a nic z toho."

Miluji PS3 a Trofeje

A... a... ČAS JE KRUTEJ
ASSASSIN-Recenzent
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Coft 29. 1. 2011 20:41

Neříkal jsi že odcházíš?

/triple facepalm!!!
Jsou malíři, kteří dělají ze slunce žlutou skvrnu, ale jsou jiní, kteří díky svému umění a moudrosti dělají ze žluté barvy slunce.
Coft
Rampage

Odeslat příspěvekod Mrak 30. 1. 2011 12:28

USER47 píše:2) Ten mýtus s upgradováním grafiky každej rok taky už dávno neplatí, dneska si většinu her zahraješ na full i s tři roky starým šrotem

Třeba s GF8800GTX ^^
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 16GB DDR4 3000 MHz
Xperia X
Mrak
Rampage

Odeslat příspěvekod Darwel 30. 1. 2011 21:53

ASSASSIN-Recenzent píše:Co to vidim Tomy..-
"Po zkusenostech s WOWkem uz zavislačit opravdu nechci
Dva roky energie vrazene do tyhle ,,sra cky,, a nic z toho."

Obrázek

Musím uznat, že jsi mě znovu velmi kvalitně pobavil, nicméně GTFO, plz.
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating

Odeslat příspěvekod Sasakr 31. 1. 2011 18:29

ASSASSIN-Recenzent píše:Sasakr - Čas ne? Co když někdo pokoří nějaký Challenge za neuvěřitelný čas

Neuvěřitelný čas znamená, že něco stihneš za co nejkratší čas (např. trať v ME nebo v závodní hře) nebo že s hrou strávíš předepsaný počet hodin? První případ je samozřejmě skill, druhý případ je jen ukázkou toho, jak moc má dotyčný volného času a kolik času je ochoten s hrou strávit a rozhodně bych to nespojoval s HC hráčstvím.

Jinak Scobra má pravdu, nezměnil ses. Ukvapené závěry a naházet všechny do jednoho pytle. Navíc tradičně těžko uvěřitelné výroky.
ASSASSIN-Recenzent píše:však byste mi zase něvěřily* koukněte se sami, a uvidíte že alespon procentuálně mám 100% pravdu já.

Nejsme zde samá děvčata...
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod SCobra 31. 1. 2011 19:55

To mi připomíná ten vtip... "Když jsem byl mladý, byl jsem strašně namyšlený. Ale teď už nemám chybu." :D
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod ASSASSIN-Recenzent 7. 11. 2011 14:37

Největší retard je zpět :D .
Nejvtipnější je, že ted už budu navždy retardem :D.
Chci se jen zeptat jak se vám daří? 8-)
Už mi nikdy nebudete věřit a já to naprosto chápu, jenže ted už si ze sebe umím dělat *****, takže mi to nevadí :)

Miluji PS3 a Trofeje

A... a... ČAS JE KRUTEJ
ASSASSIN-Recenzent
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka