Recenze od ASSASSINA

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 7. 11. 2011 21:57

Bez hospod by me nebavil život
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 7. 11. 2011 22:01

To je smutne.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 7. 11. 2011 22:04

S tou hospodou nevím. Alespoň nezačne pít a celkově nenavykne něčemu špatnému :D Doma u konzole mu nic nehrozí, jen zabije ten čas a později si to možná bude vyčítat. Zase tam moc lidí nepotká, ale celkový přínos bude podobný.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ASSASSIN-Recenzent 7. 11. 2011 22:32

Nehraju 10h hodin deně lol! tak 3-5 no.. já vim, že už jsem se jednou omlouval, já nevim co říct, z mé "pozice" assasse mě už jen tak něco nevytáhne :D
Nedělám Těžké herní věci za prachy!

Miluji PS3 a Trofeje

A... a... ČAS JE KRUTEJ
ASSASSIN-Recenzent
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 8. 11. 2011 00:32

Ja hraju klidne 20 hodin denne . Jak kdy :D
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 8. 11. 2011 05:31

Tomkalhotka píše:Ja hraju klidne 20 hodin denne . Jak kdy :D
Tohle se mi nepovedlo už hodně dlouho :hm

Btw: Hospoda - blíží se mi Kristova léta a stále mě nebaví. Radši ty hry. Oni totiž v hospodách obvykle moc nevaří a hulí jako fabriky. Smrtící kombinace pro mne, protože miluji žrádlo, nesnáším cigára. Takže asi tak.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 8. 11. 2011 09:28

Ahoj Assasi, Ty ještě furt Blbneš?! Koukej se mi ozvat na Majla, Nevděčníku a Neposlucho, začnem znova s ,,Hrou na Život, potřebuješ TO, hej a času mám na Tebe Fůry, Díky Marcel od Zvonu,...Fotky z Prováns a Jizerek, jsou na : Rajče.cz pod:marcelzvon,...Marodím s Bercovkou 4 měsíce na židli u Kompu, již pomali i špím, už zase Marčello Caputti, už zase. Díky za Majla od Tebe i kohokoliv, již z Toho lezu po Zdi, hehe.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 8. 11. 2011 11:26

N.Marko: Proto tam zajdu jen občas a jen na pivko s kámoškama ^^ Sere mě teda, že taky kouří, ale tak jsem z rodiny kuřáků, jsem zvyklej, i když jsem nikdy nekouřil. Na jídlo zůstanu radši doma :D Není nad zlatou čínskou polévku :D :D
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Darwel 8. 11. 2011 16:10

ASSASSIN-Recenzent píše:Největší retard je zpět :D .
Nejvtipnější je, že ted už budu navždy retardem :D.
Chci se jen zeptat jak se vám daří? 8-)
Už mi nikdy nebudete věřit a já to naprosto chápu, jenže ted už si ze sebe umím dělat *****, takže mi to nevadí :)

Obrázek
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 8. 11. 2011 18:51

Ahoj DARWELE, Ty se mi Taky ozvi,,Bouráku,,. Těším se na Tebe...máme si o čem poudat a s Těma vobrázkama To nepřeháněj, šetři! Doupěcí DataBasi, díky, Darwele, Darwele, Marcel je Tady taky zpátky...Tulák Marcel od Zvonu, prostě ho nech bejt, Jasný?!...Pod Modrou Oblohou, Hmmm a nekaž pohodovou Atmošku, Tuná.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 8. 11. 2011 19:06

Mrak píše:N.Marko: Proto tam zajdu jen občas a jen na pivko s kámoškama ^^ Sere mě teda, že taky kouří, ale tak jsem z rodiny kuřáků, jsem zvyklej, i když jsem nikdy nekouřil. Na jídlo zůstanu radši doma :D Není nad zlatou čínskou polévku :D :D

Mne, kamaradky co kouri, nevadi. :))
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 8. 11. 2011 19:43

Ty kamarádky, na které narážíš, mi taky nevadí.. :D
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ASSASSIN-Recenzent 8. 11. 2011 23:37

Darwel - pěkný obrázek :D
Nedělám Těžké herní věci za prachy!

Miluji PS3 a Trofeje

A... a... ČAS JE KRUTEJ
ASSASSIN-Recenzent
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Darwel 9. 11. 2011 15:37

Já vím. :-)

Nemyslel jsem to ani nijak hanlivě, prostě jenom jako překvapení, že jsi tu znovu. ;-) A ten obrázek jsem našel předtím na motherless, tak mě napadlo se podělit... ;-)
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 9. 11. 2011 20:43

ASSASSIN-Recenzent píše:Nehraju 10h hodin deně lol! tak 3-5 no.. já vim, že už jsem se jednou omlouval, já nevim co říct, z mé "pozice" assasse mě už jen tak něco nevytáhne :D

Nova registrace a zadna predsudky nemusis resit ;-)
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků