Recenze od ASSASSINA

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 25. 6. 2013 17:36

Pravopis bych prekousl, ale slohove to desne nudi a je to bez napadu.

Navic kdyz jenom "myslis" ze MP ma 8 map a 2 mody, tak to na duveryhodnosti recenze moc neprida.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ASSASSIN-Recenzent 25. 6. 2013 17:36

Chápu :D, sám když si čtu své staré posty dostávám záchvaty smíchu :D. Nejvíc mě štve jak jsem byl sebevědomý, fuj. Ale zas sem byl 14ti letej klučík co chtěl psát recenze tak jste to doufám brali s rezervou. Ještě jednou se moc omlouvám.

PS: BOŽE TO UŽ JSOU 4 ROKY, čas je fakt svině...

EDIT: Loizza - Ok já to beru :) Taky psát nehodlám, jen jsem se nudil. Mě osobně nápadité recenze které jsou zábavné a nic se nedozvím celkem vadí ale je to pouze můj názor. Myslíš, že je tak důležité znát přesný počet map? Ale asi máš pravdu ;)
ASSASSIN-Recenzent
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 25. 6. 2013 17:44

A pořád tě berou trofeje? :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ASSASSIN-Recenzent 25. 6. 2013 17:47

Nooo. Už jsem skončil na 108 platinách. Teď mám hodně učení .A taky přítelkyně mi čas ma hraní moc nedá, ale třeba v Last of Us platinu chci :) a rozhodně ještě v GTA V, jinak už ne :).
ASSASSIN-Recenzent
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 26. 6. 2013 11:39

108 platin? Are you trophy whore? :D
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ASSASSIN-Recenzent 26. 6. 2013 13:55

noo to jeste neni moc nejlepsi maj treba 400 :D
ASSASSIN-Recenzent
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 26. 6. 2013 14:19

Jako recenzent musíš znát přesný počet map. Musíš o té hře vědět spousty podrobností. Jinak si čtenář řekne, že nic nevíš, tak nečte a nic si z toho nevezme. Příklad.. Spustím hru, zahraju půl hodiny a napíšu recenzi, co si o tom pomyslíš? To je extrémní příklad, já vím, ale.. Čtenář si řekne, že nebude přece číst recenzi někoho, kdo to nedohrál, nevěnoval tomu čas, nic o tom neví.
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 26. 6. 2013 14:55

Je to lepší :) Ale není tam nic, proč bych tu recenzi chtěl číst...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ASSASSIN-Recenzent 26. 6. 2013 22:25

No já hru dohrál a na multiplayeru už mám 20 hodin a prostě neznám přesný počet map. Podle mě to dodává realitu do recenze a nepůsobí to jako popis hry od tvůrců :DD, ne ,asi bych to měl vědět.

Scobra : Je mi to jasný :).
Nedělám Těžké herní věci za prachy!

Miluji PS3 a Trofeje

A... a... ČAS JE KRUTEJ
ASSASSIN-Recenzent
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ASSASSIN-Recenzent 3. 7. 2013 23:42

Dal jsem si tu práci a celé téma " recenze od ASSASSINA " prošel.

Opravdu mě chytaly záchvaty smíchu :D. Při čtení svých příspěvků jsem sám sebe nepoznal. Taky mi teď přijde smutné, že jste se mi snažili pomoci ale já to v té době prostě nechápal. Chci se všem nějak omluvit, někteří byli natolik chytří, že pochopili, že mi bylo 13 a opravdu jsem to měl v hlavě trošku rozharašený.

Také při znovupřečtení celého tématu, jsem si uvědomil, že jste dobří chlapy, co chtěli mladému klukovi pomoct ale nešlo to, za to díky.

BTW: Žije to tu ještě vůbec?
Nedělám Těžké herní věci za prachy!

Miluji PS3 a Trofeje

A... a... ČAS JE KRUTEJ
ASSASSIN-Recenzent
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 4. 7. 2013 08:18

Tak to se neboj, při čtení svých starých příspěvků se taky nepoznávám. Holt všichní moudříme, tebe nevyjímaje.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 4. 7. 2013 13:14

O starých příspěvcích mi radši nemluvte. Kolikrát to nemusí být ani moc dávno a divím se.. :-)
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Darwel 4. 7. 2013 15:29

Assassin: Je moc fajn, že se snažíš se poučit a určitě ti všichni držíme palce. Jenom se, proboha, vyvaruj chyb tohoto rázu:
ASSASSIN-Recenzent píše:jste dobří chlapy
Jinak se ti totiž může stát, že si celé své snažení zdiskredituješ jednou takovou pitomou chybou.
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ASSASSIN-Recenzent 4. 7. 2013 18:18

Promiň, nevím jak jsem to mohl napsat. Bohužel se netajím tím, že pravopis byl a pořád je moje bolavá strana.
ASSASSIN-Recenzent
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Darwel 5. 7. 2013 09:33

Tjo, mně se neomlouvej, ty jsi ten, který to píše. :-)) Akorát si tu recenzi po sobě vždycky budeš muset přečíst tak 10x... Nebo si sežeň někoho, kdo pro to má cit. Nebo si ho můžeš vytvořit sám, prostě čti. Jestli už čteš, čti víc. Čtením získáš více povědomí o logické stavbě vět a, řekněme, užívaných frázích - třeba "bolavá strana" vypadá strašně divně, ač to všichni chápeme. Daleko adekvátnější by nejspíše bylo "bolavé místo".

Hlavně to neber jako další bezpředmětnou kritiku, to v úmyslu opravdu nemám. ;-)
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků