LOL WUT

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod mtmccox2 11. 3. 2010 20:17

kurcatovium: Záškodník! :D
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Coft 11. 3. 2010 21:13

Obrázek
Obrázek
Jsou malíři, kteří dělají ze slunce žlutou skvrnu, ale jsou jiní, kteří díky svému umění a moudrosti dělají ze žluté barvy slunce.
Coft
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 12. 3. 2010 12:55

Obrázek
Slawall
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 12. 3. 2010 14:09

mazec. kolik stojí letenka do Japan??
Dr.Watson
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 12. 3. 2010 14:21

Si nech dovézt automat ;-)
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 12. 3. 2010 15:08

Ale musis si ho sam doplnovat. :D
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 12. 3. 2010 16:18

nj, půjdu asi pěšky... PC!, jdeš taky??
Dr.Watson
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mtmccox2 12. 3. 2010 21:02

vůl, ne z tohoto fóra \":D\" píše:Ahoj našel jsem na fórech Ubisoftu že už je vytvořena hra Assassin's Creed III ale akorád se maká na ochraně.Hra bude mít velice tvrdo ochranu,kterou bych řekl že už neprolomí žádný hacker či programátor.U Assassin's Creed III bude ochrana taková že budou všechny soubory zašifrovány.Soubory boudou mit 7 vrtev ochrany,a to pokud se hackeři dostanou do 6 vrstvy tak u 7 vrstvy to bude chtít speciální dešifrovací heslo,který bude mít pouze Ubisoft vývojáři a navíc to heslo bude u každého souboru jiné.Heslo bude mít okolo 200 čísel a 100 písmen(takže pochybuji že to hackeři zvládnou).A ještě 1 součást ochrany bude taková že ve systému windows se vytvoří soubor(součást hry),který bude mít podobný název jako kterékoliv jiné soubory,které jsou součásti windows.Hra má vyjít okolo 28. července 2010.

Já osobně bych řekl že tohle hackeři a programátoři(i ty nejlepší z nejlepších) neprolomí a budeme si muset koupit asi originál.

:mrgreen:
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DevAstor 12. 3. 2010 21:11

To je moc! 8-D :lol:
Toto je můj osobní názor.

    (\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod inexplicit 12. 3. 2010 21:16

ten clovek to nema v hlave v poradku...nebo pochazi z jine dimenze

edit...
ahaaaaa...takze warcenter :D tam me to vubec neprekvapuje :D lidi celkem dost psychujou ..a kvuli cracku..ktery stale neni na svete, uz vymysli ruzne konspiracni teorie :D ..mnozi se fake cracky, fake informace postupu razoru, a plno dalsich desorientaci :D .. tohle je zatim indeed prulomova hra :D

ze prej "Dnes výrobu cracku na túto ochranú vzdala groupa RAZOR, píšu, že to presiahlo ich možnosti a od výroby cracku pre hry od UBISOFT upúšťajú, zatial zostáva v hre RELOADED a SKIDROW." :D :D ...pochybuju ze by razor nekde neco psal verejne ..ale to je jedno...je zvlastni, ze ochrana stale drzi .......
inexplicit
Rampage

Odeslat příspěvekod DevAstor 12. 3. 2010 22:22

Warez fóra nesleduji, tak děkuji za přiblížení tamnější atmosféry.
Toto je můj osobní názor.

    (\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sattero 13. 3. 2010 10:05

Na War fórech jsou lidi naprostý trubky, prostě crackeři (čtěte "jedou na cracku")... Žádná grupa nikdy nic neuveřejnila, krom zatčení svých členů :D
Sattero
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod inexplicit 13. 3. 2010 11:02

jednou na cracku...no..v tomto pripade po cracku...priznaky stejne...nedate crack a zavislaci zacinaj silet :D ja to tam rad sleduju..jak se zvysuje idiocie a zaroven agresivita, kdyz crack nevyjde v den vydani hry :D dokud se tam jen postovaly linky ..tak to bylo ok..ale az ted, jak se tam spamuje ohledne cracku, sem si teprve vsiml jak moc maj ty decka vysate mozky...
inexplicit
Rampage

Odeslat příspěvekod USER47 13. 3. 2010 11:06

Retardi jsou všude, třeba včera jsem na bonuswebu četl recenzi na Vietcong a diskuze byla plná těchto perel:

"Nejde mi Lego Star Wars,nevím kde má stahnout zadarmo Pixel Shader 1.1 nebo lepčí."

"prosím poradte jak mám rozjet vietcong 2 který jsem si stáhnul z netu děkuji"

"neznáte nekdo na které stránce se stahuje vietcong 1....dik"

"MA NEKDO CECH NA LITNANI NA VIETCON 1?AD POSLE N E-MAIL"

atd...
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Raider 13. 3. 2010 11:22

USER47 píše:Retardi jsou všude, třeba včera jsem na bonuswebu četl recenzi na Vietcong a diskuze byla plná těchto perel:

"Nejde mi Lego Star Wars,nevím kde má stahnout zadarmo Pixel Shader 1.1 nebo lepčí."

"prosím poradte jak mám rozjet vietcong 2 který jsem si stáhnul z netu děkuji"

"neznáte nekdo na které stránce se stahuje vietcong 1....dik"

"MA NEKDO CECH NA LITNANI NA VIETCON 1?AD POSLE N E-MAIL"

atd...

Já nedávno čet taky docela perlu: "Nevi nekdo jaka je adresa ceskyho youtubu? :eh "
retardi sou všude:) ale je pěkný si to občas číst:D
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story." - Barney Stinston
Raider
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků