IQ test (:D)

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Thowt1 2. 12. 2008 13:28

tak mi niekto z vas, prosim, vysvetlite, ako sa malo pri tej 55tke postupovat ... dlho som si s tym lamal hlavu /bez vysledku/ a celkom ma to zaujima :-))
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 2. 12. 2008 13:31

spoiler:):
Postupuješ horizontálně, třetí obrázek je vždy kombinací obrázků prvních dvou. A sice takovou, že to, co je na obou stejné, se odečte, a to, co mají oba obrázky unikátní, tam zůstane.
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 2. 12. 2008 13:34

ahaa!:
ja som postupoval tak, ze vsetky stromy mali mat tolko konarov, aby kazda linia konarov mala dohromady 4 vetvy(haluze) dohromady na vsetkych stromoch ... vsade to tak vychhadzalo, az na ten posledny, teda :-))
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chemist 2. 12. 2008 13:35

Thowte, poradím ti ještě jinak
;-):
Vezmi myš a přetáhni si jen tak ty obrázky na sebe. Zobrazí se ti vlastně jednoduchý postup, co tam je unikátní a co je společné. A výsledek potom máš hned.
"Dovedeš jezdit bez sedla, pane?"
"Dnes v noci třeba i bez koně..."
Chemist
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jannnn 2. 12. 2008 13:37

vydrzel jsem to do 30 otazky, ale pak to zavrel, protoze takle dementni (jako ze jednoduchy a nic nedokazujici) iq test sem dlouho nevidel. mel sem do ty doby jak jinak nez 30/30.
jannnn
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majorus 2. 12. 2008 14:04

jannnn píše:vydrzel jsem to do 30 otazky, ale pak to zavrel, protoze takle dementni (jako ze jednoduchy a nic nedokazujici) iq test sem dlouho nevidel. mel sem do ty doby jak jinak nez 30/30.


To je přesně ono...prvních asi 40 primitivní a pak přituhuje...posledních pět otázek docela značně...
Můj Twitter-> Majorus_hw

Můj web se skrývá na ikonce planetky, pod avatarem ;)
Majorus
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 2. 12. 2008 14:21

Mně ty poslední otázky naopak přišly docela triviální (s parníčkama jsem si úplně jistej nebyl, ale nakonec taky nějak vyšly:)).

Celkově si ale myslím, že tyhle testy nic moc neukazujou, neboť testujou hrozně úzkou oblast inteligence, navíc konkrétně tenhle je opravdu dost jednoduchej.
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chameleon-s 2. 12. 2008 14:47

Snad nebude vadit když vám sem hodim jeden psychotest.pokud to někdo zná tak :potichu

Tohle je puvodní, nefalsovaný psychologický test.

Je to příbeh jedné dívky. Když byla na pohřbu své matky, setkala se tam s chlapcem, kterého do té doby nikdy neviděla. Protože ten chlapec byl tak krásný a okouzlující, jak si vždy představovala, že by její vysněný chlapec měl být, okamžitě se do něj zamilovala. Protože však byla velmi ostýchavá, nezeptala se jej na jeho telefonní číslo, ani kde bydlí. O pár dní později tato dívka zavraždila svou sestru.

Otázka zní:Jaký byl motiv vraždy její sestry?
"Nějaký hrozně inteligentní a hluboký podpis dle vlastní představivosti"
chameleon-s
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 2. 12. 2008 20:01

To uz mi kdysi nekdo rikal..ale uz si nepamatuju jak bylo to reseni. Ale neprisel jsem na to tehdy. :-D
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Torham 2. 12. 2008 20:13

Tak jsem to zkusil taky...výsledek 116
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kurcatovium 2. 12. 2008 20:24

chameleon-s: hoď do spoileru "správné řešení" takhle je to jen výkřik do tmy...
kurcatovium
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chameleon-s 2. 12. 2008 20:41

Kurca:správné řešení jsem chtěl dát až zítra odpoledne, teprve pak byste zjistili jak na to jste.
"Nějaký hrozně inteligentní a hluboký podpis dle vlastní představivosti"
chameleon-s
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 2. 12. 2008 20:58

No nevím, asi jsem divnej, ale odpověděl bych ve stylu: "Ze zadaných údajů je nemožné dospět k relevantnímu výsledku".
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tuuurek 2. 12. 2008 21:01

Myslím že:
řešení je, že zabila svou sestru, aby se mohla znovu vidět s tim klukem a vzít si od něj číslo
Život je plný překvapení...
Tuuurek
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 2. 12. 2008 21:03

Tak jsem si našel řešení.

spoiler:
Odpověď: Dívka doufala, že se se svým milovaným chlapcem potká opět na pohřbu.
Pokud jste odpověděli správně, přemýšlíte jako psychopat. Tento test vytvořil jeden slavný americký psycholog, aby otestoval, zda někdo má mentalitu vraha. Drtivá většina uvězněných masových vrahů odpověděla na tento test správně.


Tímto Tuurkovi gratuluji, i když nevím, zda je k čemu:-D.
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků