Poker - hrajete?

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod includes 7. 11. 2009 04:53

mtmccox2 píše:Hraju s kámošma v reálu - sice jde o korunové záležitosti, ale je 1000% větší sranda než po netu :D

My si také chodíme zahrát, ne se obrat, dnes jsem si odnesl pade, včera kilčo a jsem spokojen. Nikdo moc neprohrál a měli jsme o zábavu celý večer postaráno :) ...
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod voshi 7. 11. 2009 10:36

includes píše:
mtmccox2 píše:Hraju s kámošma v reálu - sice jde o korunové záležitosti, ale je 1000% větší sranda než po netu :D

My si také chodíme zahrát, ne se obrat, dnes jsem si odnesl pade, včera kilčo a jsem spokojen. Nikdo moc neprohrál a měli jsme o zábavu celý večer postaráno :) ...
Kamarády snad ani nejde obrat ne? I když někomu to cizí není, a dokáže obrat i ty kámoše ale s takovýma bych hrát teda nechtěl. Poker mě fakt dostal proto si chci si koupit set, jaký je tvůj názor (zkušenost) - žetony s hodnotou nebo bez?

Smoke píše:Já tam hraju. Ale nestalo se mi to. Občas když mi blbne net, tak se nechce načíst..nebo možná je něco na jejich straně. Co ti to dělá/píše?
Problém bude spíš u mě ale nevím kde, jediné co mě napadá, že mi na to nestačí paměť, což mi ale na druhou stranu připadá divné, když je to pouze soft na poker. To už je totiž druhý pokerový soft, který nejede a vykazuje stejnou chybu.

Po spuštění nereaguje myš, takřka na nic. Jako by okno bylo bez tlačítek. jde jen zavřít a minimalizovat. Občas se povede dostat se o krok dál ale dál už ani ťuk.
voshi
First Blood

Odeslat příspěvekod Smoke 7. 11. 2009 13:22

Hm...to je divné. Tak to nevím. Kolik máš RAM? Díval ses na konfiguraci? (Jestli ji teda vůbec na full tiltu mají..)

Jinak jestli chceš žetony, určitě ber s hodnotou. Bez hodnoty to je docela dojeb, hlavně jak chcete udělat nějaký turnájek..záleží jestli chcete mít žetony jako koruny nebo jestli chcete dělat turnaje..
Nenávist je přítěž.

The future belongs not to those who wait...
Smoke
Dominating

Odeslat příspěvekod includes 7. 11. 2009 13:29

Určitě s hodnoutou, jeden kluk má svůj kufřík, popř. se dá u nás v "hospodě" půjčit, hlavní je ten pokerový stůl :) To je jiný žůžo než u normálního stolu ...
My, jak nehrajeme o moc peněz, spíš o to, zahrát si, tak máme pouze hodnoty 1,5,25,50,100 :)
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod voshi 7. 11. 2009 14:39

Popořádku teda, konfiguraci jsem tam nikne nenašel. V CPU mi to bere docela dost ale i tak to moc nechápu, je to pouze soft na poker, rozchodím složitější programy. Prostě divné. Tak mě to docela štve na tom Tilu jsme si chtěl zahrát.

Když jsou bez hodnoty tak si je předem určíš sám. Turnaje asi zatím né :) tak daleko jsem se ještě nedostal ale tak v partě hrát, občas to někam vzít.
Hodně se mi líbí ty lasers ale za 1. jsou pouze s hodnotami, a za 2. a to je myslím větší problém - jsou velké skoky mezi hodnotami. 100 a pak 500 a tisíce. 250 chybí a nikde jsem je nesehnal. Naopak 1 a 5 mi přijde zbytečný, stačilo by 10, 50, 100, 250, 500, 1000 někd jsme naopak viděl i 10,000 což mi přijde už uplně mimo. Ale nevím nejsem odborník.
Když chceš hrát o menší peníze tak jsou ty hodnoty ideální ale jde to i přepočítat.
voshi
First Blood

Odeslat příspěvekod Smoke 7. 11. 2009 14:46

No pokud chcete hrát cash games tak je to docela na *****, pokud si každý nechcete vzít tak 500kč.. na cash games radši bez označení.. a turnaje jsou v klídku..občas děláme třeba v šesti lidech a je to pohoda. Dvě místa odměníme penězi atd.
Nenávist je přítěž.

Smoke
Dominating

Odeslat příspěvekod voshi 18. 11. 2009 18:05

Má někdo zkušenosti s http://www.aaapoker.cz/
především tedy nákup, kvalita výrobků. Díky
voshi
First Blood

Odeslat příspěvekod Drevorubec 6. 1. 2010 23:19

Ahoj. Trochu jo. Prodávají i na Aukru. Odebírali jsme od nich několik stolů, podložek, žetonů a karet a spokojenost.
Drevorubec
First Blood

Odeslat příspěvekod Drevorubec 6. 1. 2010 23:23

Btw. pokud by vás zajímaly nějaké informace ohledně začátků s pokerem, výběr online herny a hraní zadarmo, tak mrkněte na www.poker-centrum.cz
uvítám i konstruktivní nápady. Díky.
Drevorubec
First Blood

Odeslat příspěvekod voshi 28. 3. 2010 10:09

Tak pohoda. Set 1000 kusů laser chip, 2 pětistovkový kufry, akorát není teď moc čas.
Na bwinu jsem teda udělal jen registraci a zase si účet zruším, pokerstars se mi hodně líbí ale nejčastěji hraju na nopaypoker - freeroly.
voshi
First Blood

Odeslat příspěvekod Smoke 28. 3. 2010 13:10

Tak já jsem v podstatě zaregistrovaný všude, ale nejvíc hraju na Full Tilt poker, Pokerstars a občas na 24hpoker a Unibet poker. Žetony mám, ale asi je prodám, protože nemám s kým hrát. A jak říkáš není moc čas. V červnu se do toho zase pořádně opřu.
Nenávist je přítěž.

Smoke
Dominating

Odeslat příspěvekod spajza X 29. 3. 2010 10:39

jo hram na facebooku.. kto nehrate a mate chips, tak my ich vsetky poslite :D
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike

Odeslat příspěvekod Smoke 29. 3. 2010 12:35

:D Na facebooku to je o ničem, to si radši pošli těch pár doláčů na nějakou hernu a zkus si opravdu Poker a ne ten solitaire na facebooku, co si říká poker :D
Nenávist je přítěž.

Smoke
Dominating

Odeslat příspěvekod spajza X 29. 3. 2010 13:02

Texas HoldEm je predsa vsade rovnaky nie? :D
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike

Odeslat příspěvekod Smoke 29. 3. 2010 13:05

Ano, ale myslím úroveň hry. Přece jen na facebooku o nic nejde a všeci to hrajou jak ponocní :D Poker je hlavně hra o penězích a umění s nimi manipulovat. Tohle ale na facebooku neplatí.
Nenávist je přítěž.

Smoke
Dominating

Předchozí stránkaDalší stránka