Posilovani & Sportovani

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod tdjohn 23. 3. 2016 00:17

Je to možný, ta poslední fotka byla dobrá. Takové ruce zdaleka nemám... protože tolik ruce necvičím :D Nejdřív se musím dostat do formy, abych vše měl na správném místě. Třeba fakt ta spodní záda jsem měl strašná ze sezení a tak. Jenže záda a břicho potřebuješ třeba na dřep hodně.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 23. 3. 2016 08:23

.... v životě jsem neřekl, že jsem dal 160kg na bench. To by mě zarvalo do lavičky. Ale 80 na rozcvicku jo.
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod tdjohn 23. 3. 2016 10:44

Nepíšu na bench :) Ale pokud dáš 80 na rozcvičku, tak maximum bude trochu jinde. Myslel jsem dřep, který jsem odhadoval, že máš lepší. Je to tak běžné.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 23. 3. 2016 11:06

Jo dřep, to potom jo. Moje maximalka byla myslím okolo 150, pak jsem víc nezkoušel, protože kolena , bederní páteř, ale hádám, že bych mohl I víc, alespoň svaly by mohly.
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod tdjohn 10. 11. 2016 20:57

Taky vás pořád baví, jak se jdete po pořádném tréninku zkouknout do zrcadla? Nejlepší! :D

Když se miluješ, není co řešit 8-)
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Darwel 10. 11. 2016 23:47

Well, momentalne se do zrcadla koukam tak maximalne pri stinovym boxu. Prijde mi to takovy smysluplnejsi nez zvedat vahy, clovek se aspon neco nauci.
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating

Odeslat příspěvekod tdjohn 25. 11. 2016 20:13

Při zvedání se samozřejmě taky naučíš. Proto není posilování pro lemply.

Tak kdo pořád cvičí? N.Marko je jasný, ale co další? Nevzdal to někdo a nebo nezačal někdo nový?
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 25. 11. 2016 20:30

Ja chodim asi uz 4 mesice. Posledni dobou to ale zacinam flakat, to se priznam. Hlavne je to nejspis pocasim.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod tdjohn 25. 11. 2016 20:38

Super, to rád slyším. Já jedu pořád, ale za prvé to ani po tolika měsících není tolik znát a za druhé jsem vylepšoval partie, které jsem nikdy neměl. Teď to celé sloučím a bude to pecka. Mám totiž řadu měsíců staré rekordy a teď jsem je vůbec neřešil, tak se těším na lámání s lepším tělem a technikou.
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Sasakr 25. 11. 2016 21:13

Já necvičil snad od září do minulý soboty, protože jsem debil chodil jen do práce a ve zbývajícím času se věnoval ženě. No, teď mám za sebou 4. tréning a ta síla šla pěkně do kopru. Na druhou stranu ty začátky jsou stejně nejlepší. Během prvního týdne je to vizuálně tak brutální rozdíl, že to člověka prostě potěší. Pokud bych byl do konce prosince schopný dělat ty váhy a ty opakování, co dřív, bylo by to dobrý.

Nicméně chci se teď zhubnout úplně co to půjde a pak začít jíst hodně čistě. Už mě sere to věčný sádlo na břiše :-D Uvidíme, jestli bude stačit 3× týdně posilování a 3× týdně fotbal. Když ne, tak tam budu muset docpat nějaký HIIT, ale nechce se mi no :-D
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod tdjohn 25. 11. 2016 21:24

Jsem to tušil! :D Ale souhlasím, že sice cvičím poctivě, ale moc dalších věcí fakt nestíhám. Je to trochu masakr.

Teď pojedu snad na svalovou paměť, protože některé věci jsem měl dobré a teď jsem je upozadil, tak ty nové budu držet a staré nahodím. Měl bych snad konečně dávat pořádné váhy.

Že by dobrá váha? Jsi tenkrát vypadal dobře. Já jedu na nízkou váhu a velkou sílu. Sice to nikdy nebude vypadat v triku dobře, ale mně se to líbí víc (víc zdravě). Každý se umí vyžrat a pak zvedat váhy. Ale takový pěkný sixpack jako já mít nebudou.
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Sasakr 25. 11. 2016 21:57

Ve mě se to mlátí. Chci bejt model viewtopic.php?p=9666114#p9666114 nebo hromotluk viewtopic.php?p=10722511#p10722511 ? Oboje má svoje...
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod tdjohn 25. 11. 2016 22:01

Oboje je super!

Já chci být ten první se sílou a svaly druhého. Takže brutálně vyrýsovaný a silný. Jen to není jednoduché, no :D S větší vahou je to lepší a hlavně i holky tě budou mít radši. S malou vahou se mě pořád někdo ptá, jestli je jako poznat že cvičím :D
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 20. 12. 2016 17:59

Ale já vím, kde je zakopaný pes! Cvičení mi bere herní čas :D

N.Marko, jak to děláš, že hraješ i cvičíš? Cvičím teď 5x týdně a zbytek je takové kardio, takže časově spíše každý den.
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 20. 12. 2016 21:17

No, bouchám čtrnáctky dva dny za sebou a pak mám dva dny volno (pátek je Split odpoledni/ranni) a ve volné dny jdu ráno do fitka, okolo 12 jsem doma, nadlabu se a hraju/koukam na seriály. Když je hra zajímavá, strávím u ní víc hodin. Když ne, tak ne :) takže asi tak no... ;)
N.Marko
Godlike

Předchozí stránkaDalší stránka