Posilovani & Sportovani

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod N.Marko 12. 1. 2017 21:34

Stabilně 85-86 kilo. 175 cm výška. Kolik z toho je tuk netuším.
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 12. 1. 2017 21:37

U tebe je šance, že máš hodně svalů, které jsou těžké.

Podle kalkulátoru je to cca 25 %, ale on nepočítá s tolika svaly, takže to klidně může být třeba 21.

-- 12. 1. 2017 22:40 --

Tak co z toho jste? :D Pro svalovce to moc není, protože týpek asi moc necvičí. Ale u mě ta 15 sedí.

Obrázek
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 12. 1. 2017 22:50

http://www.linear-software.com/online.html# Použil jsem tu první metodu a vypočítalo mi to 13 %, ale to už je skoro fitness model. Viděl bych to tak na 18 % u sebe. Každopádně chci se dostat na 10 %.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 12. 1. 2017 22:56

S 13 bys měl six-pack vidět dost. Při 18 by byl vidět hodně při zatnutí. Normálně asi jen obrysy.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 17. 1. 2017 23:32

Tak jsem si vymyslel challenge. Začnu v únoru, nahodím sem fotku a míry. Od února do 1. dubna se chci dostat z dejme tomu 15 % BF na 10 % BF. Pak začnu nabírat a do 1.7. se chci dostat na 16" biceps. To je dobře změřitelný a takový průkazný. Teď jsem na konci tréningu na 15". Do toho 1.7. se nechci dostat přes 12 % BF.

Nevím, jak moc je to reálný, ale snad jo. A co vaše challenge?
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 18. 1. 2017 00:27

To zní dobře. A jak chceš začít nabírat, tak co hlavně? Nabírání má smysl jen svalů, což samo o sobě strašně trvá a chce dobrou dietu.

Mně stačí, když dám na deadlift dvojnásobek své váhy. Což asi moc brzy nebude. Stačí mi maximum co půjde dát :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 18. 1. 2017 14:10

Wtf? Říkám, že chci zůstat pod 12% bf, takže to musím nabrat svalama.
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 18. 1. 2017 14:28

Super, to se mi líbí. Tak to bys měl přidat hodně váhy na zvedání a trochu steroidů :D

Ale dělám to stejně, jen se nemůžu divit, že vypadám skoro pořád stejně. Na objem bych to moc neviděl, ale záleží taky, jak dobře jíš a kolik budeš brát doplňků. Jako udržet 12 % a jít s objemem dost nahoru bude chtít myslím hodně zajímavou dietu.

-- 18. 1. 2017 15:29 --

Hlavně je mi záhadou, jak můžeš mít 15 %. Kolik teda teď vážíš?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 18. 1. 2017 19:04

76 kg, 175 cm. 15 % je odhad. Nevím, špekoměr mi řekl 13, ale to je blbost. Třetí řada břišáků nejsou břišáky, ale sádlo :-D
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 18. 1. 2017 19:23

Jsem tu otázku na činky omylem hodil vedle :D Ahaaa, měřím stejně mám o 12 kg méně a tak těch 17. Tak asi máme dost jiná těla.

15 na jednoručku docela jde. Jen teda nevím, jak s tím chceš získat ten objem. Celkově cvičení s malou vahou je dost zvláštní cvičení. Ale tobě to celkem funguje, tak třeba i ten objem bude. Zase biceps může udělat tou izolací a triceps taky, což by asi šlo. Ale obecně by to chtělo, abys začal zvedat něco normálního :)

Hrazda je fajn na konec tréninku zad :D Jsou lidi, co na ní snad dělají všechno, ale těžko říct, jak to dělají. S vlastní vahou je pro mě úplně zbytečné ji dělat a se závažím je to OK, ale těžko říct, jestli fakt porostou.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 18. 1. 2017 20:47

"beast mode on":
Obrázek


Teď se ukaž vole ty. Neumím si představit, že při stejný výšce máš o 12 kilo míň. To musíš vypadat jak z dachau. Fotku, jinak jsi jen tlučhuba a lempl. Ale neřekl bych, že vypadám o 9 kilo lehčí než na tý předchozí fotce. Asi fakt jiný množství sádla. Bohužel, to moje tělo se tvaruje tak nějak spíš do kulturisty než do beachboye... no uvidíme.

Jinak 15 kg na jednoručku ti přijde málo? Samozřejmě záleží cvik od cviku, ale na kladivový zdvihy mi to bohatě stačí.
Naposledy upravil Sasakr dne 18. 1. 2017 21:30, celkově upraveno 1
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 18. 1. 2017 21:20

Dobrý, vole! Prostě budeš mít asi trochu typ jiný postavy :D

Se vždy podívám do zrcadla a dost se děsím :D Ale teď dávám na deadlift kolem stovky, takže to úplně špatné není. Jen prostě mám trochu jiný metabolismus, no :D Zkusím to nějak vymyslet s fotkou. Nebo někdy přijeď si pořádně zacvičit!

Záleží na co. Na biceps je to určitě dobré. Třeba na prsa je tím ani nezahřeješ. Na overhead je to celkem fajn. Na záda je to spíše k ničemu. Na izolaci tricepsu je to zase až moc. Je to různé :) Ale těch 16 je prostě OK na plno cviků, jen na něco to není a na ten tvůj plán se to úplně nehodí. Pokud samozřejmě nepojedeš jen ty ruce.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 18. 1. 2017 21:29

Proč bych cvičil prsa s jednoručkama? Jednoručky mám jenom na ruce, protože ty se s vlastní vahou krom shybů a dipů s ničím moc dělat nedají.

Co chceš vymejšlet s fotkou, lemple? Nemáš foťák?
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 18. 1. 2017 22:01

To nevím, jen říkám. Já je po benchi dělám jednoručkama. Mám to rád.

Není světlo a teplo, se nebudu svlíkat :D

Jak si jí vlastně udělal?

-- 18. 1. 2017 23:03 --

Lajtvejt bejby a jedu :D

"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 18. 1. 2017 22:42

Opřel jsem mobil a hodil samospoušť na přední kameru.

Mě se bench netýká, existujou kliky :-P
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků