Posilovani & Sportovani

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod tdjohn 20. 1. 2017 01:19

Když sem nepíšu, tak to umře :D OK, až bude tepleji, tak to zkusím. Teď jedu pořádný tréninky, tak snad to naroste!

Kliky jsou dobrý vtip, ale prostě lepší než nic. Vím, že je děláš i se zátěží. Jen sám jsem roky trénoval s vlastní vahou a bylo to v pohodě, jen svaly z toho nikdy moc nejsou. Určitě záleží i na váze a těle, ale možná i s věkem je to ještě víc k ničemu než dřív.

Ale napadlo mě, že můžeme probrat, co kdo bere za přídavky. Třeba zaručený tipy na doplňky. Ronnie doporučuje testosteron a HGH, ale to je zase jiná liga :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 20. 1. 2017 01:42

Nic.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 20. 1. 2017 09:01

Dlouhou dobu jsem nebral nic, pak jsem si začal kupovat protejňák, protože ne vždy jsem stíhal jídlo. A před časem jsem koupil BCAA. Nic dalšího neplánuju. Nebudu si brát testosteron, abych měl zaječí koule :-D

-- 20. 1. 2017 10:02 --

A ještě jím horčík (abych neměl křeče) a zinek (abych dámu mohutně zkropil). Tím tak nějak končím.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 20. 1. 2017 10:47

N.Marko píše:Nic.

To se mi líbí. Pokud máš dobrou stravu, tak ani ten protein asi nevyužiješ. Jen může být opruz dávat tolik bílkovin ze všeho možného. Bych pak pořád jedl :D

Sasakr píše:Dlouhou dobu jsem nebral nic, pak jsem si začal kupovat protejňák, protože ne vždy jsem stíhal jídlo. A před časem jsem koupil BCAA. Nic dalšího neplánuju. Nebudu si brát testosteron, abych měl zaječí koule :-D

-- 20. 1. 2017 10:02 --

A ještě jím horčík (abych neměl křeče) a zinek (abych dámu mohutně zkropil). Tím tak nějak končím.


To jsme na tom podobně. Už to mám i kvůli jídlu. Nechci tolik jíst, protože mě to ani nebaví. Tak mezi velkými jídly dám nápoj a jsem v pohodě.

Co říkáš na BCAA? Na Wikipedii píšou, že je to k ničemu, ale mně přijde, že to funguje :D Jen těžko říct, jestli je to tím a nebo něčím jiným. Přijde mi, že se mi pak lépe cvičí a i "po" se cítím lépe.

V pohodě, to byl vtip :D Ale třeba na YT máš skoro jenom tyhle sypače a kolikrát vidím lidi v metru s tílkem. Nejlepší byl nějaký cikán, který měl megasvaly :D Přišlo mi to dost vtipný, ale jen tak to určitě neměl.

Vitamíny zatím nedávám, protože jim až tak nevěřím a zároveň mám luxusní stravu, tak snad je to OK. Maximálně Omega 3.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 20. 1. 2017 20:24

OK, tak mám také nápad na konkrétní plán. Vážím cca 65 teď, takže dvojnásobek dáme na 140. První krok bude dát 140 na rack pulls, což bude jen příprava na deadlift. Tipuju, že tak do konce března by to mělo být oboje. Ale kdo ví, no.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 21. 1. 2017 00:55

Nevím s těma BCAA. Podle mě není v lidských silách vypozorovat, jestli to či ono má nějaký efekt. Prostě tomu budu věřit na základě recenzí, stejně to stojí pár šupů. Skutečnou efektivnost bys musel zkoumat v laboratorních podmínkách.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 21. 1. 2017 01:57

To jo, tak alespoň jsem se zeptal, no. Ono strašně moc věcí se nedá zjistit. To je jako vitamíny. Každý mi to doporučuje, ale jejich přínos je také špatně prokazatelný a ty zrovna moc levné nejsou. Nebo typicky tabletky na klouby. Žádná studie to neprokázala, ale stojí to ranec :D Je to složitý, ale s BCAA se mi cvičí lépe, což dokázaný snad je. Jen potřebuju, aby mi z toho rostly svaly jak Ronniemu :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 22. 1. 2017 19:27

Tak jsem si dneska dal na konci i rack pulls na vyzkoušení a jsem cca na 110 kg. Je tam ještě rezerva, ale nechtěl jsem si nic utrhnout a ještě jsem trochu namožený. Předpokládám ale, že vyšší váhy nebude tak lehké vylepšovat. Pořád ale jsou 2 měsíce a jeden týden 8-)
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 4. 2. 2017 01:54

Tak jsem si navrhl nějakej hubnoucí jídelníček...
100 g vloček
250 g masa
2 vejce se žloutkem
2 bílky
250 g tvaroh
50 g arašídy
50 g knäckebrot

Vychází to na 1520 kcal, z toho 146 gramů bílkoviny, 121 gramů sacharidy, 45 gramů tuky. Podle mě dobrý, ne? K tomu BCAA a minimálně do těch vloček si ještě dám nějakej protejňák, ale jinak to vypadá, že na suplementaci seru. Jeden blbej protejňák a dostanu se přes 2 gramy bílkovin na kilo váhy, což se nedoporučuje.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 4. 2. 2017 02:06

Ten tvaroh a arašídy se mi moc nezdá. Ale já nepočítám vůbec nic, tak ani nevím, kolik toho beru :D Ale snad je to OK.

Kde je nějaký ovoce?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 4. 2. 2017 03:05

Ovoce mě sere :-D
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 12. 2. 2017 21:39

Tak už vážím pod 64 :D Dokud zvedám pořád větší váhy, tak je to super, ale přijde mi to divný. RP jsem asi před 14 dny měl 125 kg. Tuku podle váhy 17 %. Chápete, jak blbě bych bez svalů vypadal? :D Vlastně stejně nejsou vidět.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 13. 2. 2017 21:07

Boha jeho dej sem tu fotku, lemple.

Jinak mý tělo si zvyklo na minimum sacharidů a už ho to evidentně nesere.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 13. 2. 2017 21:16

To je dobře, sacharidy jsou zlo. Nechápu, jak chce někdo nejdřív nabrat a pak to shodit. Nabírat lze jen svaly a to s minimem cukrů a sacharidů celkově. Jinak vždy nabereš tuk, kterého se samozřejmě nemůžeš zbavit bez svalů.

Foto bude. Jestli pořád roste síla a klesá váha, tak brzy budu luxusně vyrýsovaný.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Darwel 13. 2. 2017 21:30

Lelz. PC se reinkarnoval, akorat to neni o kompu ale o svalech. Genialni. :mrgreen:
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků