Posilovani & Sportovani

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod N.Marko 12. 1. 2016 13:03

-+85 kg furt a beze změny. Hlavní problém - nedostatečný incentiv jít cvičit pravidelně. Jinými slovy, chybí mi partner, který by mě kopal do zadku. Ale jinak se snažím jít 2x - 3x za týden.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 12. 1. 2016 18:37

Po těch letech se nedivim. Já cvičím čtyřikrát týdně a nikoho nepotřebuju, ale vidím, že času to veme hromadu, ale přínos maximálně pro mě, ale nikdo jiný to neocení. Docela se nedivím lidem, kteří se jen válí a nic neřeší :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 12. 1. 2016 23:17

Tak "přínos maximálně pro mě" je trochu nepřesný. Ano, dělám to pro sebe, ale kondice, výdrž a alespoň trochu slušná postava dělají hodně v posteli. Kdybych nemakal, tak okamžitě naberu nejméně deset kilo (skoro ověřeno), což by snížilo šanci u samiček - nepotřebuji aby mi to někdo ocenil, mě stačí, když mi "podrží" :D

Na druhou stranu - docela zamrzí, že ani po patnácti letech nemám figuru jako Van Dame i když jsem nazvedal takových tun... :(
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 13. 1. 2016 00:09

To máš dobrý, ale já se moc s lidmi nevídám, takže fakt je to hlavně pro mě. Zatím se mi na tom líbí, že můžu pořád zvedat víc a víc. Až to skončí, tak alespoň budu udržovat nějakou úroveň, no. Ono se to hodí, ale ne zase tak často :D

Nevím, jak Dame, ale většina ostatních brala dost steroidů, takže pokud má někdo tělo jako třeba Rocky, tak to prostě jen tak neuděláš. Běžní lidé bez "podpory" nevypadají tak dobře a hlavně poměr tuku ke svalům je daleko horší, takže asi nikdy z tebe nebude Rambo :D Nikdy jsem to dřív neřešil, ale většina dobře vypadajících lidí něco bere, protože prostě s tím můžeš udělat více. Typicky Ronnie je extrém, co lze dokázat, když si trochu pomůžeš. Aneb lajtvejt bejby:

"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 13. 1. 2016 20:30

Tak z Ronnieho bych si asi příklad nebral :-D

U mě furt stejný. Ale tuhle jsem porovnával fotky z roku 2014, kdy jsem jak posiloval, tak na hubnutí prováděl HIIT, s fotkama z roku 2015, kdy jsem jen posiloval. No, je to dost podstatný rozdíl v tý vyrýsovanosti. BF % bych odhaden tipoval tak 13 vs. 18.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 3. 3. 2016 22:44

Co dáváte na břicho a spodní záda? Snažím se to kombinovat a pořád hledám něco nové, ale jde to nějak pomalu. Chci mít sixpack jako běžní týpci na časáku :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 4. 3. 2016 11:30

To se mi v životě nestane.... pokud nepřijde válka samozřejmě.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 4. 3. 2016 13:22

Alespoň to zkusím :D Když to nevyjde, tak budu mít docela normální buchty.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 4. 3. 2016 14:23

Máš 10 % BF a nemáš 6pack? Na 6 pack ti stačí sed-leh a rozumná míra tuku.
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 4. 3. 2016 14:39

Ono to nebude úplně teď 10. Problém je v tom, že jsem břicho necvičil a měl ho tučné i když vše ostatní bylo v pohodě. Sed leh vůbec, to teprve přijde a nebo nějaká alternativa. Ono je těžké být celý dokonalý, protože pokud se soustředíš víc na jednu partii, jiná mezitím uteče a tak. Teprve vychytávám program a tak.

-- 4. 3. 2016 14:42 --

Hlavně je mi přes 30 a posledních pár let jsem nic nedělal, takže jsem měl celé tělo v hrozném stavu. Některé svaly úplně minimální. Když se podívám na formu třeba před 15 lety, tak byla luxusní, jenže to je už dávno :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 19. 3. 2016 20:39

Tak jsem vytáhl metr. Kolik máš přes ruce? Já protnul 40 cm.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 19. 3. 2016 21:28

Pravá 40, levá 39.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 22. 3. 2016 23:49

N.Marko píše:174cm a 85 kg - lepší to už nebude, pokud nezačnu držet pořádnou dietu. Ale na druhou stranu to taky nevypadá špatně. Po nějakých 15 letech ve fitku... jen ty břišáky prostě furt nejdou ;)

Tak pokud platí tohle, tak přibližně stejně měříme, vážíme a máme stejně přes ruce :-)
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 23. 3. 2016 00:10

N.Marko říkal, že si na zahřátí dával 80 na bench press a na dřep tak dvojnásobek? To myslím bys po domácím trénink úplně nedal :D Chce to nějak poměřit. Já si teď dávám pohodičku a spíše trénuju břicho a záda. To se hodí vždy, ale mezitím vše ostatní mi zakrní :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 23. 3. 2016 00:13

Brr, tak z toho dřepu mě jímá hrůza jen to slyším. Bench... dělával jsem kliky s nohama nahoře a 20 kily na zádech. To bych v součtu těch 80 kilo na prsa mohlo dávat.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků