Posilovani & Sportovani

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod SPY 28. 8. 2015 21:53

Bavilo, byla to moje jediná fyzická aktivita. Dneska už na to koukám jinak. Začal to řešit, shlédl hodně videii. Zjistil že to pivko s tučným vepřovým a maslovou bramborovou kaši není to pravý ořechový Po tréninku
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 28. 8. 2015 22:14

SPY píše:Nj. si asi ektomorf. Chce to hodne sacharidu .. Brambory, ryze, ovesne vlocky, muzes i testoviny ... Jest, jest a jest a samozrejme cvicit.

To jo, nějak tak to bude. Právě jsem přidal i nějaké pomalejší sacharidy přes den. K tomu cvičení a hodně bílkovin a zatím dobré. Jestli to tu rozjedeme lokálně, tak třeba i déle vydržím. Kdo ví, jak dlouho mě to bude bavit.

N.Marko píše:174cm a 85 kg - lepší to už nebude, pokud nezačnu držet pořádnou dietu. Ale na druhou stranu to taky nevypadá špatně. Po nějakých 15 letech ve fitku... jen ty břišáky prostě furt nejdou ;)

To je slušný, pokud to jsou hlavně svaly. Co nějaké váhy na ukázku? Výšku mám podobnou, ale váhu zatím ne :D

Sasakr píše:175 cm a dneska váha ukazovala 82 kg. Ale hoši docela jste mě vy dva překvapili. Cvičil jsi 5 let a přesto jsi měl na sobě 17 kilo ke zhubnutí? A ty chodíš 15 let do fitka a nemáš břišáky? Neuražte se, je mi do toho prd, ale buď to dělám pořádně, nebo si najdu jinou sportovní aktivitu, protože takhle bez výsledků vás to snad ani nemůže bavit, ne?

OMG, kde jsi vzal takovou váhu? :D Podle fotky vypadáš na méně :)
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 29. 8. 2015 08:39

Hm, tak teď ráno váha ukazovala 79,9. To nic moc, vážím dlouho stejně. Sice si připadám mohutnější, ale váha nelže.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 29. 8. 2015 15:05

Sasakr píše:175 cm a dneska váha ukazovala 82 kg. Ale hoši docela jste mě vy dva překvapili. Cvičil jsi 5 let a přesto jsi měl na sobě 17 kilo ke zhubnutí? A ty chodíš 15 let do fitka a nemáš břišáky? Neuražte se, je mi do toho prd, ale buď to dělám pořádně, nebo si najdu jinou sportovní aktivitu, protože takhle bez výsledků vás to snad ani nemůže bavit, ne?

No ale to je právě ono - tohle jsou moje výsledky! Bez cvičení bych měl skoro okamžitě metrák, takže si fakt nestěžuji :)
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 29. 8. 2015 20:44

A co váhy na bench press nebo dead lift? Abych věděl, kolik budu dávat, až budu mít takovou megaváhu :D Pořád nechápu, kam to Sasakr na fotce schoval.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 29. 8. 2015 20:51

Netuším, místo benchpressu dělám kliky s batohem a nohama na posteli, místo mrtvýho tahu...asi nejedu nic :-D

A ta váha je fakt kolem 80, včera to vážilo nějak blbě. A nepřijde mi nijak udivující, tak kdybych byl hubeňour, mám 70, ale nejsem, tak mám 80.
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 29. 8. 2015 21:48

Mrtvý tah? No, obvykle dělám tak 40 - 50 opakování se 120kg. Maximálku nevím, nechci si oddělat záda. Bench nedělám, protože už oddělané ramena mám ( :( ), ale kdysi dávno jsem dal 125.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 29. 8. 2015 23:12

Počkat, pokud bys byl hubeňour, tak bys měl pod 60 jako já dřív :D

50 x 120 kg vypadá hodně dobře. Na takové to zpevnění ideální. To je fakt, tam se maximálka dělá blbě. Ale i těch 120 je dobré info a hlavně to není málo.

A jak vypadají oddělaná ramena? A je to tak celkově životem a nebo právě benchem? Také totiž počítám, že se časem spíše rozsypu věkem a nebudu muset ani sportovat :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 30. 8. 2015 11:57

Jak vypadají oddělaná ramena? Představ si to takhle: (rok po zranění) Přijdeš do fitka, hezky se rozcvičíš, na tyč si hodíš zahřívacích 80kg, lehneš si pod ní, uděláš čtyři-pět opakování a najednou tě začne ker*vsky píchat v obou ramenou a ty najednou víš, že příští měsíc ať uděláš jakýkoliv cvik na prsa, nebo ramena, tak se doslova po*ereš bolestí a budeš to cítit po celý den nejméně dva týdny i když nic nebudeš dělat - a pokud to budeš ignorovat a naložíš si, tak máš zaděláno na neschopenku na hodně dlouho a bolestí si ani neutřeš zadek. Asi takhle nějak vypadají natržené vazy a proto jsem nejel prsa hodně přes dva roky. Naštěstí při ostatních partiích je zapojuješ taky, takže úplně na ocet nezůstávají.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 30. 8. 2015 12:30

Ufff, to není moc dobré. A zlepší se to časem?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 30. 8. 2015 14:01

Jo, jen je nesmíš cvičit. Nikdy. Možná tak maximálně aerobně. Proč si jinak myslíš, že Stalone a Schwarzenneger mají teď tak malé kozy, ale hnáty furt velké? Mají v háji ramena a nemůžou tedy pořádně dělat prsa.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 30. 8. 2015 14:26

Aha, tak to je dobré vědět předem. Dík za info ;-)
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 30. 8. 2015 17:40

Tak jsem se díval na názory lidí, kteří se občas zranili a fakt nic moc. Budu si dávat pozor, ale zase spíše mi šlo hlavně o to přibrání a zase tak moc skvěle vypadat nemusím. Holky stejně nebalím a nikde svlečený nechodím :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 12. 1. 2016 00:22

Tak co chlapy, nějaký úspěchy? U mě furt stejně, jen jsem možná zas o něco tučnější.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 12. 1. 2016 00:25

Zatím dobrý. Jsem pomalu začal cvičit kompletně celé tělo, což mi vzalo trochu času, ale teď to můžu pořádně rozjet. Váhu těla nechávám stejnou, ale více buduju sílu, tak uvidím, co to udělá. Jen mi nějak scházej dny v týdnu, protože bych nejradši cvičil pořád, ale samozřejmě regenerace zase tak moc rychlá není :D A co ty?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků