Posilovani & Sportovani

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod tdjohn 16. 4. 2021 11:07

Sasakr píše:Protože tu máme dEmOkRaCyI, v níž je vítěznou strategií pro získání koryt populismus. A protože nejdůležitější voličskou základnout jsou důchodci, kterým je úplně jedno, že ti něco zakážou, jen když budou mít domnělý pocit bezpečí, tak si ty nemůžeš jít zacvičit.

Mě hlavně děsí, co na to děti. Umře pár lidí, kteří mají vše za sebou, to je celkem za mě v pohodě. Ale že jsi zničil děti, které tu pak budou ještě třeba 60 let? To je pecka. Kdybych měl děti, tak bych je nenechal takhle zakrnět. Co se v mládí naučíš, to ti zůstane.

A co děti, které se připravují na nějakou sportovní kariéru? Jako necvičit pravidelně v tom věku, to je může zničit.

Mně se na tom líběj ta čísla. Důchodci, kteří jsou hlavně výdaje, tak chráníš, jako by táhli HDP a lidi, kteří vše platí, tak nepustíš do práce, aby náhodou něco nevydělali. To je dobrej plán :D Kdyby se to otočilo, tak to vychází o dost lépe.

-- 16. 4. 2021 12:11 --

Lo!Zza píše:
N.Marko píše:V pondělí po mnoha měsících poprvé ve fitku... ještě třetí den poté mě bolí všechno. To by nebyl problém, problém je v tom, že nic neuzvednu, nic neutáhnu, nic neudržím - síla, stamina atd v pr*eli :/
To potrvá věčnost, než se dostanu na předchozí úroveň.


Ja jsem na tom stejne. Stamina je ok protoze jsem pres lockdown behal a kdyz jsem sel do posilovny tak jsem si rikal at to nepretahnu protoze jsem 4 mesice nic nedelal. No a samozrejme jsem se debil nechal unest a dneska rano se nemuzu hybat.

Alespoň mám potvrzení. Se bojím přestat :D Při první vlně jsem zvolnil, abych se nezranil a nemusel potřebovat nemocnici. Pak už jsem se na to vykašlal a i tak jsem to musel dohánět. Cca od června jedu naplno a až někdy ke konci roku jsem dal první rekord. Druhý teď, což jsou další 4 měsíce. Vynechání je běh na dlouhou trať :D

Jaký vliv mělo to běhání? Se bojím, že jak bych začal běhat, tak bych o vše přišel, ale měl kondici. Jsem teď roky neběhal.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 16. 4. 2021 13:56

Ja vicemene souhlasim ze duchodci by meli drzet hubu a krok (a to nemyslim zadny WW2 veterany ale ty rozmazleny povalecny boomery) ale ja jsi znicil detem zivot tim ze jim na rok zavres posilovny? :D Jako rodic je snad tvoje povinnost je nejak vest, nebo ses jeden z tech lidi co si mysli ze skola ma tu zodpovednost ti to dite vychovat misto tebe?

Jestli se dite pripravuje na sportovni karieru tak si ma pustit Rockyho a jit zvedat sutry do lesa. Tak se taky da a bez masin. :D

Co myslis jakej vliv? Ja beham s prestavkama uz celkem dlouho, ale nijak to nehrotim. Jen proste jednou za par dni kdyz je pekny pocasi jdu ven a cca hodinu se hybu. V posilovne taky cca polovinu casu stravim na pasu, ale kdyz uz tam jsem tak sednu na nejakej stroj a jedu podle toho jak se citim, nekdy vic, nekdy min. Chci byt jen relativne fit a objem, jak nejaci sulini co si v koutu u cinek meri navzajem bicepsy, mne moc nezajima.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 16. 4. 2021 14:36

Spíše jde o to, že z hlediska čísel důchodci stojí peníze a čím méně jich bude, tím lépe. Ale proti tomu jde, že někoho zajímají. A ten někdo si musí zajistit jejich ochranu za svoje peníze. Ne že stát zavře podnikání schopným lidem. Stát může dávat podporu důchodcům na ochranu. Pokud se někdo bojí ve 40, že umře, tak se také musí zavřít doma a neobtěžovat.

Není normální na covid umřít, takže zadlužení vyhazováním je nesmysl.

Děti rostou a pokud je vedeš ke sportu, tak tím získávají dobré návyky. Pak máš budoucí profíky, kteří z toho vypadnou. Jakmile dětem ukážeš jiné vyžití, dost se jich už nikdy nechytne. Si vem, že dnes třeba sledujou dementy na YT.

Není sport jako sport, potřebuješ bazény, haly, spoluhráče, náčiní a tak. Je to katastrofa nechat nevyužité haly. A proč se to vše dělá? Abys ochránil někoho, kdo se má ochránit sám?

Kdybych běhal, tak bych o většinu svalů přišel. Nemyslím buňky, ale prostě bych je měl menší. Proto neběhám. Ale třeba pokud jsi bez pohybu spíše tlustý, tak běh může být super. Bez pohybu váhu ztrácím, takže cvičením ji získávám.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků