Posilovani & Sportovani

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod tdjohn 22. 8. 2017 20:29

Tak jak to jde? U mě docela dobrý, i když síla roste pomalu.

Jo, jsem tlustý prase, který nemá ani svaly :D Ale mám asi 64 kg, takže to jde dolů.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 22. 8. 2017 22:45

Dej ***** tu fotku. Tohle je asi měsíc stará https://unsee.cc/mutirena/ Objem o ničem, ale nevypadá to nejhůř. Teď to hrozně flákám, piju pivo, fotbal žádnej, kardio žádný, už ani to posilování nedávám... no hrůza, musím se sebrat.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 22. 8. 2017 23:54

Fakt pecka, vole! Ty máš asi úplně jinou postavu. Takhle to nemám.

Tak zítra se na to podívám, jestli by fotka šla. Ale vždy vypadám strašně chudě, tak se mi do toho nechce :D Jak si tohle udělal?

Naposledy jsem měl 1RM na rack pulls 140 a teď mám 155, takže to jde nahoru, ale svaly jsou nějaké divné.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 23. 8. 2017 11:06

Tak nakonec mám pod 63 kg :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 27. 8. 2017 16:00

Ehm, no asi by ses měl občas najíst. Já dělám furt to samý, prostě obden si doma zacvičím. Ale jak říkám, teď jsem dost vynechával. A přemýšlel jsem, jestli bych přeci jen nezačal chodit do posilky. Přeci jen to znamená víc možností.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 27. 8. 2017 19:24

OMG, já jím hodně. Rozhodně víc než většina špeků. Možná nejim tolik tuku, ale k čemu taky. Máš podle mě dobrou postavu na cvičení. Jsou lidi, kteří vypadají super i bez cvičení. Pak jsou lidi, kteří vypadají blbě i se cvičením. A to jsem já :D

Na cvičení doma máš super svaly. Posilka ti může dát nohy, který budou fakt velký a třeba prsa. Záda asi taky. Když já zvednu 150 kg a není to vidět, tak si vem, jak bys narostl, pokud bys zvedal něco ke svojí síle. Lehká váha je fajn a na plno věcí funguje, ale musí se doplňovat i něčím pořádným.

-- 27. 8. 2017 20:25 --

Ale ta váha souhlasí s tím tukem. Mám ho teď míň. Tak třeba 16 % :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 30. 6. 2019 14:48

A jak to jde tady? Já mezitím zjistil, že většina lidí cvičí hlavně ruce, a proto vypadají lépe než já :D Tak jim také už trochu dávám a pomalu se to zlepšuje.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 1. 7. 2019 22:17

Já chodím někdy od listopadu 2017 regulérně do gymu. Nějak mi přišel progres pomalej, tak jsem zkusil poprvé v životě regulérní přežíračku a do toho cvičit co to jde. Výsledek se brzy dostavil. Ztloustnul jsem na 91 kg (při 175 cm!) a sice jsem byl hromotluk, ale vypadalo to hrozně. A bohužel většina nové hmoty bylo sádlo. Takže jsem se na to v půlce března vykašlal a hubnu. Teď jsem mezi 83-84 a ještě to bude potřebovat pár kil dolů. Ale v tomhle vedru nemám na kardio morál... :-)

Krom váhy je vlastně ještě jedno číslo, co si pamatuju, a to byl obvod přes biceps... 42 cm. Je to o 4 cm víc, než když jsem se měřil naposledy asi před rokem, takže asi dobrý.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 2. 7. 2019 23:59

Tak to zní dobře! Měříme cca stejně a já to mívám mezi 64 a 71. Letos jsem se pěkně vyprasil na těch 71 :D Teď přes léto chci mít ploché břicho, tak jsem to shodil na 69. Jako tvoje váhy to nejsou, ale já fakt nevypadám moc dobře na cvičení. Zase na shazování mi stačí dieta a nemusím dělat nic navíc. Normálně jím dost cukrů a mám pak cca stejně a nebo jich jim méně a ubírám váhu.

A pomalej progres je správnej, proto moc lidí necvičí :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 3. 7. 2019 20:17

Ježiš tenhle topic je super. Dobrá sonda do minulosti. Čumím, jak jsem v 2017 hubnul. Tehdy to šlo, dneska to při stejným režimu nejde. Je to oficiální - stárnu :-( Škoda, že všechny fotky jsou dead.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 3. 7. 2019 21:34

Určitě, je to super. Fakt stárneš? U mě pořád vše při starém, akorát bych víc šukal než dřív :D A není to tím, že jíš špatné věci? Já postupně jídlo pořád vylepšuju.

A čím jsi se dostal na tu megaváhu? Jako co jsi tak jedl?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 7. 7. 2019 23:10

150 g vloček + protejňák k snídani
150 g přílohy v syrovém stavu (celozrnné těstoviny, bulgur apod.) + hora masa k obědu
protejňák + knekrbrot k svačině
100 g přílohy + hora masa podvečer
50 g slaniny + 5 vajec k večeři
tvaroh k druhé večeři.

Circa tak nějak. Plus když byla příležitost, zaprasil jsem. Pizza, KFC, Mc atd.

Špatné věci nejím, teď jedu:
Po probuzení projteňák
Snídaně 100 g vloček + protejňák
Oběd: maso + zelenina, případně květákové placičky nebo něco jiného bez až nízkosacharidového
Svačina 50g buráků + protejňák
Večeře 50 g slaniny + 5 vajec (jen 2 žloutky)
Před spaním teď čerstvě místo tvarohu micelární kasein. Ten tvaroh mě nebavilo furt žrát.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 8. 7. 2019 15:55

Wow, ty jedeš pořádný bomby. Já protein dávám párkrát týdně a ty denně :D Podle mě to nemůže moc fungovat, ale on ti to nikdo reálně neřekne. To je jako vitamíny, jestli má cenu kupovat. Asi ne, ale kdo to riskne :D A většina lidí sype, tak pak jejich vstřebávání proteinu úplně jinde.

Ale jako jedeš docela HC dietu. A co ta slanina večer? Večer mám spíše tak normální maso a sacharidy. Tuk takhle večer by mě moc nenapadlo, ale proč ne. Nikdy jsem nic moc neřešil. Protože jak říkám, když jím relativně normálně, tak spíše ubírám váhu.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 8. 7. 2019 20:32

Nevidím na slanině nic špatného. Energie z tuku lepší než ze sacharidů, navíc podporuje tvorbu testosteronu.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 8. 7. 2019 21:31

Jasný, chápu. Jen aby ten tuk někdo využíval :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků