Co zrovna teď děláte?

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Sasakr 10. 11. 2022 00:53

Dokončuju první Plague Tale, v zásobě Grid Legends a Saboteur. Sem chodí ještě někdo?
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 10. 11. 2022 14:45

....jo
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 29. 11. 2022 16:29

Dobrej chatbot: https://beta.openai.com/playground

Can you imagine that a game developer would use your intelligence and ability to promptly answer and implement this in cooperation with voice recognition into a game so player would be able to speak with NPCs?

Yes, I can imagine a game developer using my intelligence and ability to promptly answer and implementing it in cooperation with voice recognition into a game. This would allow players to have more meaningful conversations with NPCs, which would help to create a more immersive experience for the player.

Why do you think nobody has done that yet?

There are several reasons why nobody has implemented this type of feature in games yet. One reason is the complexity and cost of developing such a feature. Another reason is that it may not be seen as a priority for game developers, or it may be difficult to integrate such a feature into existing game engines.

Už aby se do toho někdo pustil.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 28. 12. 2022 16:35

Prokrastinuju v kanclu...
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 9. 1. 2023 13:03

Ještě to tady nezavřeli?
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 9. 1. 2023 14:08

Myslel jsem, že jsem to sem psal, ale evidentně ne. Marcel umřel v květnu 2018. Bylo mu 66 let. Viz facebook. Snad se nebudete hněvat, že jsem tam napsal kondolenci jménem komunity doupěte.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 12. 1. 2023 05:24

Pohoda. Marcel byl legenda. Nečitelná, ale furt legenda ;)
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pipin 18. 1. 2023 22:22

Sasakr píše:Myslel jsem, že jsem to sem psal, ale evidentně ne. Marcel umřel v květnu 2018. Bylo mu 66 let. Viz facebook. Snad se nebudete hněvat, že jsem tam napsal kondolenci jménem komunity doupěte.


Hněvat se? Naopak, díky, za to, žes kondoloval. Vůbec jsem netušil, že zemřel. Marcel byl s tímhle fórem neodmyslitelně spjatý...
Welkome to heal!! - Mirdasl
Pipin
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod papucek 18. 3. 2023 08:40

Nj,starnem a to hodně rychle�Marcel byl fajn, díky za připomínku.
papucek
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 3. 5. 2023 23:01

Možná zapomněli, že to tu ještě běží :-D

Jak se máte?
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 4. 5. 2023 08:37

No to mě poser, Scobra :-D Kde jsi byl, stará vojno? Co tě přimnělo si na tu chvíli odskočit? :-D

Mám se solidně, rozehranej Shadow Warrior (2013). A pecka.
Dále NFS MW 5-1-0, tj. PSP verze. Rozjel jsem to na mobilu ale od blacklistu #6 je to tak těžký, že jsem to hodil do PC a zkusím to dojet tam. Ale i s tím Xbox ovladačem a na 4K bedně v 60 FPS je to těžký jak prase.
A průběžně dohrávám NFS Underground Rivals (opět PSP). Tam je takový množství furt dokola se opakujících závodů, že to ještě nějakou dobu potrvá.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 4. 5. 2023 19:25

Uklízel jsem záložky v prohlížeči a jedna vedla sem :-D Myslel jsem, že už je to tady chcíplý, ale koukám, že rekordní návštěvnost tu byla loni, což teda nechápu :-D

PSP hry jde hrát na PC? Vím, že na PSP jsem ty NFS taky nedával a přišly mi hrozně těžký.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 4. 5. 2023 21:34

SCobra píše:
Jak se máte?


Jde to, ale dře to - jako vždy.

Hraju Bully - pár let mi to kvasilo na HDD a teď je trochu "suché" období (jsem tak trochu mezi hrami - nechce se mi dohrávat Ishin) než vyjdou další hry na které čekám, tak jsem si to zapnul a za pár hodin mám 15 procent hotovo. To bude asi kratší než pamatuji :D Jinak překvapuje jak dobrá ta hra pořád je. Jasně, ovládání je na dvě věci na dnešní poměry (hlavně kamera), ale stále to má kouzlo, je to plné rozmanitého obsahu a má to dobrou story. Doufám že bude dvojka.

Jinak po tomhle se snad dokopu a budu hrát Pillars of Eternity 2. Měl jsem to rozehrané když to vyšlo, ale málo to tolik technických problémů a taky jsem to rozehrál na turn-base soubojáku a nějak mě to nebavilo. Roky jsem čekal na opravy ale nic se neobjevilo, takže to prostě rozehraju od znovu, tentokrát ale v real-timu jako tenkrát jedničku.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 4. 5. 2023 23:37

N.Marko píše:Doufám že bude dvojka.
Heh, tak to bych si tedy dovolil pochybovat.

SCobra píše:PSP hry jde hrát na PC? Vím, že na PSP jsem ty NFS taky nedával a přišly mi hrozně těžký.
PC (Windows, Linux, Mac) i mobilech (Android, japko). Carbon Own the City jsem dohrál komplet na mobilu. Underground tam taky dohraju, jen je to hrozně repetitivní. Ale jak říkáš, ty Most Wanted se nedají. To mám pochybnosti, že dohraju i na tom PC, a to používám save states jak divej.

-- 5. 5. 2023 00:39 --

Scobro ty ses rozjel s těma příspěvkama. Jak se to stane, že jeden z nejaktivnějších lidí z ničeho nic prostě zmizí?
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 5. 5. 2023 00:00

Dostal jsem velmi dobře placenou práci, plus jsem měl nějaké vlastní zakázky - dva roky jsem v podstatě neměl čas na nic jiného a vlastně se mi tím úplně obrátil život. Navíc tady to tenkrát tak nějak pomřelo a nebyl moc důvod se sem vracet.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků