Co zrovna teď děláte?

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod holubek002 31. 10. 2021 19:56

Epic, Uplay, Origin, GOG apod. už jsi objevil taky? :-)
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 31. 10. 2021 20:00

To je k ničemu. Tlustej Gabe je sice nic moc, ale obchod má nejlepší na trhu. I proti konzolím je tak 10 let vepředu.

GOG používám, když chci hrát na Linuxu a nebo něco, co jinde není, ale v podstatě Steam je vždy lepší.

Nainstalované mám všechno, ale heslo mám jen ke Steam, vše ostatní po mně chce heslo a nebudu ho hledat, takže asi je moc nepotřebuju :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 2. 11. 2021 10:11

holubek002 píše:Co máš za typ, že umí až do 120 Hz? Ne, že bych hned běžel vyměnit tv, jen tak pro info, po čem se pak dívat. Byla doba, kdy to uměla skoro každá (hlavně byly asi lepší panely kvůli 3D) a pak (možná ještě stále), kdy z levnějších skoro žádná...
Nezávidím ti :D Nemáš to ještě zkombinované s netopýřím sluchem? To už bys měl opravdu těžký život :D

NU8002 (na některých trzích jen NU8000). Solidní značky si furt u vyšších modelů udržují 120 Hz, ale třeba Philips je schopen prodávat TV "vyšší" třídy normálně s 60 Hz. A je to tak, stohercovka dřív byla podstatně běžnější, než dnes. Holt trh to asi nechce či co.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 4. 11. 2021 18:24

Už dnes!

"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 15. 11. 2021 19:41

OMG, MS :love:

Gears of war v 60 a plno dalších věcí...
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 21. 11. 2021 14:10

Tvl, koupit myš s bočníma tlačítkama a s tlačítkem na dvojklik, která nesvítí jak vánoční stromeček nebo nemá design jak z vetřelce je asi nadlidský úkol...
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 21. 11. 2021 17:55

Dvojklik? Se ještě používá? To bylo cool v devadesátkách, když se klikalo na plochu, ne? :D

-- 21. 11. 2021 17:56 --

Tak kolik hodin už máte?

"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 21. 11. 2021 18:23

holubek002 píše:Tvl, koupit myš s bočníma tlačítkama a s tlačítkem na dvojklik, která nesvítí jak vánoční stromeček nebo nemá design jak z vetřelce je asi nadlidský úkol...

Tohle je moc odvážný? To jsem koupil já a nemám výhrad. https://mysi.heureka.cz/trust-gxt-130-w ... /#recenze/ Jo ale má trojklik. Já to teda tak jako tak nepoužívám.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 22. 11. 2021 15:22

Bezdrát nepotřebuju a tahle svítí červeně, ne? Trojklik/dvojklik nejde změnit v nastavení?
No asi to tlačítko nakonec oželím a výběr se dost rozšíří. Používám to místo dvojkliku ve Windows (otevírání složek, aplikací apod.). Stejně v práci používám obyčejnou a strávám s ní mnohem delší dobu, tak to přežuju i doma...
Ale to množství infantilních RGB sci-fi myší je mazec :D
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 23. 11. 2021 00:28

Světlo normálně vypneš. Ještě jsem neviděl myš, kde by to nešlo vypnout snad.

Zkusil jsem a ten trojklik normálně otevírá složky a soubory. Funguje to v cajku.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 16. 12. 2021 15:29

...twe Windows strikes again!
Po posledním updatu mi Widle vždy když vypnu PC, vypne i numpad a protože moje heslo má dle požadavků samotných Windows i čísla - přihlášení neproběhne automaticky! Banda vymatlanejch čůráků v tom Redmontonu sedí *****! Jako fakt mě sere, že se prakticky nedá obejít bez updatů - tedy pokud máte originál widle. A pak že nemáme krást :/
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 16. 12. 2021 16:03

Mně numpad vypíná vzdálená plocha.

Já tomu ale nerozumím, pokud máš nastaveno přihlášení bez hesla, tak by ti to mělo naskočit, ne? A jestli musíš psát heslo, zapneš numlock a píšeš heslo...
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 17. 12. 2021 00:02

Tohle se tu řešilo cca rok nazpátek - aby se ti PC přihlásilo automaticky a nemusel jsi psát heslo, musíš se hrabat v systému (docela hluboko. Sám jsem nevěděl jak to udělat a bylo mi to tu poraděno, což znamená, že dneska už zase nevím co a jak s tím udělat, protože nejsem nějaký IT borec, ale normální uživatelský noob) a měnit nějaké parametry - netřeba se rozepisovat o faktu, že to není moc uživatelsky přístupné a ani známé. Každopádně co se vlastně děje je, že to funguje jako jakési "makro" při startu widlí, kdy systém automaticky vypíše heslo a jedeš bez toho aby jsi ho musel datlovat pokaždé když zapneš PC. Samozřejmě ale pokud ti update pokurví nastavení a při každém vypnutí skočí do defaultní polohy kdy numlock je vypnutý, tak jakmile naběhne "makro", místo čísel se registruje cokoliv co je místo čísel, když numlock je vypnutý - a to není heslo. Takže ti pak naskočí standardní přihlašovací obrazovka.

Jako takhle, XPéčka a sedmičky jsem měl kradené a nikdy žádný problém. Desítky jsem měl defaultně v novém počítači a s železnou pravidelností mě serou každé tři měsíce, nebo s každým updatem (který mám jen tak mimochodem vypnutý, ale stejně si to update najde a nutí mě ho provést - WTF!). Prostě oprcajtung největší tohleto.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 2. 1. 2022 13:49

Serious Sama 4 tu někdo hrál?
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 2. 1. 2022 21:06

...já ne. Tohle mi nepřišiješ! Já to nebyl!
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků