Co zrovna teď děláte?

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod tdjohn 24. 10. 2021 13:29

Sasakr neví a Mrak nepozná :D

Máš všechna data k dispozici, tak je jen převedeš, aby to UE uměl zobrazit. Ten trailer vypadá, že jen vzali to staré ***** a nahodili pár efektů z UE. Nic nového tam není. Vypadá to extrémně amatérsky a šité horkou jehlou. Ale to může být i trailerem.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 24. 10. 2021 19:12

Co furt máš s tím UE? Copak rockstar používá UE?
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 24. 10. 2021 19:56

Teď už ano...
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 24. 10. 2021 20:22

Spíš jen výhledově.
Aha, u Geforce now jdou spustit jen koupené hry... Spíš jestli má někdo reálnou zkušenost.
Mám optiku. A na input lag z vysoka kašlu.

Nezkoumal jsem to, ale postavy mi přišly více zakulacené. Ale to se dá asi taky udělat hromadně pár kliky myši.
UE je docela rozumná volba, řekl bych, pokud to chtějí vydat na všechny platformy.
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 24. 10. 2021 21:01

Aha, tak sorry. Fakt UE.

Jo, Geforce Now je na koupený, ale na Stadii si ty hry některý taky musíš kupovat. Ale tam to musíš kupovat za ty jejich židovský ceny, zatímco na GF Now si koupíš libovolnej funkční steam klíč za doláč a máš to tam.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 24. 10. 2021 23:46

Jasný, mě nenapadlo, že to nevíš. Je to divný, ale asi našli způsob, jak to rychle udělat. Jsem právě na to zvědavý, protože bych řekl, že jen chtěli zase obrat hejly a jinak nic. Ten trailer byl velmi tragický. Ale jako dojet všechny hry, to zní skvěle... jenže pak si vzpomenu na tu "fyziku" a nějak nevím :D Uvidíme, za chvíli je to tu. A SA je v GP.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 25. 10. 2021 00:00

Kámoš chce pořizovat konzoli. Měl vybráno, že vezme PS4 Slim. Já se dost vyděsil a doporučil mu spíš Series S. Cena stejná, o generaci novější (a hlavně v 9th gen se na rozdíl od 8th gen stalo standardem, že snad každá hra má 60 FPS mod. U PS4 navíc je maximální strop FullHD, což ruku na srdce, na 55" televizi vypadá hnusně), navíc VRR. Jenže on si maloval, jak do PS4 bude točit bazarovky za pár šupů, a to do Series S bez mechaniky nejde. Váš názor? Přijde mi jako šílenost dát za 8 let starý železo 7 a půl litru...

A navíc se stejně imho na bazarovky vysere a do obou konzolí si koupí předplatný, protože kdo by se s tím sral, že... a tam je to u obojího tak nějak srovnatelné, ne? S tím, že u Sony bych se vůbec nedivil, kdyby PS4 za tři, čtyři roky zařízla, jak to s oblibou dělává...
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 25. 10. 2021 11:07

Jestli je někdo, kdo nechce platit, tak ať se na to vysere a používá Steam. Kupovat dneska starej křáp je fakt k ničemu. Ta konzole byla stará už tenkrát. A jako bazarovky pořád frčí. Nevím, já bych bral Steam.

Předplatný má jenom Xbox.

Záleží na tom, co chce vše hrát, podle toho by se rozhodlo. A taky kolik peněz měsíčně chce dávat. Já moc nehraju a za hry dávám pár tisíc měsíčně. Ale na Steam můžeš hrát skvěle hrát za 50,- na měsíc :D

-- 25. 10. 2021 12:11 --

HW je obvykle ta levnější část. Jak jsem letos kupoval celý nový Steam, tak už jsem dal přes 50 tisíc jen za hry (včetně konzolových). Takže ať si nemyslí, že koupí levný šrot a ušetří na hrách. Obvykle to tak nefunguje. Na Steam ale jde kupovat hry za desetikoruny a hrát je plno hodin.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 25. 10. 2021 12:25

At si rovnou veme PS5, ty maji skladem pry vsude... :D
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 25. 10. 2021 15:34

PC nechce. Je s tím prcání a to já prostě nemůžu popřít. Je.

Ale nevím, než vzít za 7500 PS4, tak to radši za 7 tenhle Xbox One X v plný, ne? https://www.facebook.com/marketplace/it ... 3e7497a960

PS Now je co? To je jako gamepass, ne?
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 25. 10. 2021 17:41

PS4 ne. Stačí se podívat, jak dopadl Cyberpunk. Ale Pro verze furt v pohodě, si myslím.
Záleží taky, co chce. Na Xku si asi nezahraje Uncharted, The Last of Us, Spider-man, Horizon Zero Down,...
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 25. 10. 2021 18:07

No nic, snažil jsem se mu pomoct, našel One X s rok a půl záruky a dvěma ovladači za 7000. Ne, on chce radši 900p 30 fps za 7500. Kdo chce kam...
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 25. 10. 2021 23:33

Sasakr píše:PC nechce. Je s tím prcání a to já prostě nemůžu popřít. Je.

Ale nevím, než vzít za 7500 PS4, tak to radši za 7 tenhle Xbox One X v plný, ne? https://www.facebook.com/marketplace/it ... 3e7497a960

PS Now je co? To je jako gamepass, ne?

Je to tak. Mám jen herní PC, takže tam nic kromě her není, pak je to v pohodě.

X1X je fajn. To XSS by bylo lepší, ale zase nemá mechaniku.

PS Now je něco jako alternativa Gamepass, ale nevím, co to teď umí. Jsou tam spíše staré hry. A ani nevím cenu.

-- 26. 10. 2021 00:34 --

Sasakr píše:No nic, snažil jsem se mu pomoct, našel One X s rok a půl záruky a dvěma ovladači za 7000. Ne, on chce radši 900p 30 fps za 7500. Kdo chce kam...

To jo a nejhorší je, že se ptaj :D Ty poradíš a oni koupí nějaký ***** podle sebe.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 28. 10. 2021 14:32

Jsem byl asi po dvou letech v kině. Byla doba, kdy jsem tam byl několikrát do měsíce.
Ale musím říct, že už mi to nemá co nabídnout. Nekonečně reklam a trailerů (1/2 na Marvel a podobné CGI bordely :-! (též už mi to začíná dost lézt krkem)), lidi, smrad popcornů a nachosů, hlasitost na max...
A to mi ještě není ani 70, abych mohl být zapšklý důchodce...
Na druhou stranu, pokud si něco to kino zaslouží, tak to zrovna Duna opravdu je a 4K naštěstí už není tak mázlé jako klasické 2K.
Tak zase dva roky u druhé části :-)
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 28. 10. 2021 14:49

Nejsi nahodou ja?

Ja byl v kine v pondeli po vic jak roce (naposledy Tenet) a ackoliv jsem si zvlast vybral promitani kolem obeda, aby tam bylo min lidi tak, ten zazitek byl proste meh. Kvuli neustalemu krupani a radoby legracnm komentarum od teenageru se mi moc vracet nechce. Rozvalenej na gauci u TV si ten film uziju vic.

Na Dunu si ale chci zajit. Nicmene divam se, ze uz je i na warezu, tak uvidim jestli se spis nevydam na more.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků