Co zrovna teď děláte?

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod tdjohn 16. 10. 2021 23:14

Jde o to, že ti tam běží nějaká svině k tomu :D Možná to koupím a nainstaluju až to opraví. Na Epic store je to bez, ale na Epic zase nikdo nehraje.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 16. 10. 2021 23:32

Já jo. Furt mi tam cpou hry zadarmo.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 17. 10. 2021 00:23

Aha, tak super. Jsem ještě ani neviděl jejich klienta, ale her mám taky hromadu. Prostě když máš Steam, tak na vše ostatní kašleš. GOG je fajn, že nemá DRM, tak plno věcí rovnou jede i na Linuxu. Vše ostatní je opruz, kde se mi stejně nejde zalogovat, protože to zapomnělo ta hesla.

A to ještě musím mít MS store kvůli Gamepass. Kvůli EA play bych musel nějaký další sráč, ale na to kašlu.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 17. 10. 2021 09:16

Denuvo už tam teď nebude. Po pár měsících to z her odstraňují, ne?
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 17. 10. 2021 10:19

Měli by, protože to stojí ranec. Ale tady to nevypadá :-o Epic to nemá pár let.

-- 17. 10. 2021 11:19 --

A Steam to tam pořád píše, tak jedině by zapomněli to odebrat.

-- 17. 10. 2021 11:23 --

Podle diskuse to letos odstranili.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 17. 10. 2021 19:51

Rally všichni známe, ale tohle je masakr :D

"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 17. 10. 2021 21:25

No když už jsme u toho, vzhledem k tomu, že v F1 se už blížím je konci, tak jsem včera nainstaloval V-rally 4 a Pro Street. S těma NFS to byl voser rozchodit, páč se to furt spouštělo v nějakým exotickým rozlišení v exkluzivním fullscreenu, takže telka ukazovala *****. Když se mi to povedlo spustit v 1440p120Hz a 120 fps, tak to z nějakého důvodu nebylo plynulé, i když frametimes byly ok. Naštěstí v 2160p60hz 60FPS to jede plynule, takže tak to budu hrát.
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 17. 10. 2021 23:26

To zní zajímavě :D Já pořád nevyřešil sekanou Mafii 1. Ale mně je to asi jedno, dnes už to stejně moc hrát nemusím.

U toho BeamNG mě překvapila ta fyzika a každé auto si můžeš postavit přesně podle sebe. Na to je i NFS krátký :D Můžeš si měnit převodovky podle chuti, přidat klec, sundat nárazníky, přidat NOS, atd. Jen je to trochu sandbox, takže příběh si k tomu vymýšlíš sám.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 18. 10. 2021 13:36

Takže nic pro mě. Chci hru, co má jasně daný začátek a konec.

Co máš s Mafií? Vsync na 60 a musí to jet.
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 18. 10. 2021 17:23

Chápu, to jsem nedávno řešil s kámošem. Prý má rád hru dodělat a pak jít na jinou. To je fajn i pro mě, ale jen občas. Obvykle chci mít svoji zábavu.

GTA IV, roky jsem hrál jen free roam, kde ani nešlo zabít lidi. Plno lidí nechápalo, proč mě to baví. Prostě jsem si zábavu udělal sám/s lidmi.

Minecraft, nejlepší příběhy z té hry mám. Prostě jdete třeba na lov něčeho někam. Nebo něco stavíte a zkoušíte. Jedna z nejlepších her všech dob.

Forza Horizon, to je takový auto sandbox. Nikdo ti nic necpe, můžeš si dělat cokoli. Příběh si děláš zase sám. Chceš mít vintage šampionát s nějakým typem aut? Není problém. Jde tam hromada věcí, a proto je to jedna z nejlepších závodních her vůbec.

BeamNG.drive, na jednu stranu to vypadá jako developerská verze, ale to je to kouzlo. Vše si tam děláš sám a možnosti jsou skoro neomezené.

Libovolná závodní simulace, dáš si aut a trať a jedeš. Co víc potřebuješ? Postavíš si z toho cokoli. Příběh máš vedle na papíře :D

-- 18. 10. 2021 18:24 --

A Mafii nevím. To jede tak 20 FPS. Asi zase zkusím brzy.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 22. 10. 2021 16:02

LOL, tohle vypadá zle. Jako zkusím to dojet, ale pokud bude fyzika jako tenkrát, tak to nemá moc smysl:

"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 23. 10. 2021 13:11

Jako co se mě týče - hlavní je ovládání, následuje snímková frekvence a zvuk a pak tedy grafika. Je mi líto, že kdejaký modder to dokázal udělat vizuálně zajímavější, ale zdá se, že R* se rozhodl to hodit do "stylovosti", což chápu, protože překopat to do realistické grafiky (RDR2 například), tak na tom nechají roky práce.
Trojku asi hrát nebudu, moc mě nebavila, ale Vice City a SA je jisté.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 23. 10. 2021 15:43

Překopat vše znovu by nedali. Na druhou stranu do toho zasáhli víc, než jsem myslel, tím že jsou upraveny i modely. Bych čekal jenom zprovoznění na novém enginu (takže nasvětlení, odlesky, stíny apod.).
Ale mě to nechává chladným. Nestíhám hrát nové hry (naposledy asi Control a Two point hospital v červnu/červenci), natož tohle. Ve své době to bylo dobré, mám na to pěkné vzpomínky, ale nemám nutkání to hrát znovu. Obzvlášť u SA nedokážu ani odhadnout, kolik času mi to tehdy zabralo...

Mimochodem nemá někdo zkušenosti s cloudovým hraním (Geforce now apod.)? Si říkám, jestli by to nebylo lepší než vlastnit HW.
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 23. 10. 2021 17:52

Podle mě jen vzali data ze starých her a udělali import do UE. Pak potunili to ovládání, což moc nezabralo a vše ostatní nechali. To bude strašný.

Cloudový hraní je úplně k ničemu kvůli input lagu. Na kolik FPS hraješ teď?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 24. 10. 2021 12:51

Zkoušel jsem Stadii a ten obraz nebyl nic moc. Input lag ok (na Tdjohna ser). Myslím, že každá z těch služeb má režim na zkoušku, obecně nejvíc se chválí GeForce Now. Jestli máš slušnej net, bude to ok.

Rockstar import do UE? Wut?
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků