Co zrovna teď děláte?

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Sasakr 6. 10. 2021 08:21

Heh, Far Cry to právě není. Ale čekal jsem, že ho tipnete.

Ano, legálně, na Steamu to najdeš. Tak tam nekoukej.

-- 6. 10. 2021 09:22 --

Jinak myslím, že u Far Cry už by se Intel HD630 asi dost zapotila :-D
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 6. 10. 2021 10:18

To byl takový ten podivný dabing od Ubi té doby :D Nevím, jestli ho moc lidí zná.

Jsem se tam díval jako první a pokud je to to, co tam bylo, tak netuším, že to mohlo mít dabing. Ale staré to je, takže věřím, že to jede. Jsem to hrával ještě v době dem na webu. To si člověk stáhnul demo z nějakýho webu a zkoušel. Dneska to už vypadá podivně :D A to byla normální AJ verze. Mě ta hra nikdy moc nebavila.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 6. 10. 2021 16:30

*****í Serious Sam mi asi vyhovuje víc. Pro mě má SS takový podivný neodolatelný kouzlo. Painkiller je proti tomu takovej temnej a docela na to sedí popis, že to vypadá jak heavy metalové album, kdyby bylo hrou.

Jinak na demech není vůbec nic špatně ani dnes.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 10. 10. 2021 16:41

Také jsem ho tenkrát měl rád. Dnes se ho bojím zkusit, že to bude moc divný. Ale jako nový Doom vypadá podobně, tak co by ne. Běháš, střílíš a do toho muzika.

Jasný, ale už nejdeš na Bonusweb, abys to demo stáhnul. Se to dost změnilo.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 10. 10. 2021 18:35

Já jo. Nedávno jsem stahoval demo Pro Street. Prostě jen tak :-D
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 10. 10. 2021 18:55

Já teda pro dema většinou kupoval Score/Level, protože internet nebyl. Ale na druhou stranu jsem většinu na tehdejších počítačích stejně ani nerozjel :D

Jinak z Halo si pamatuju jen roztomilé nepřátele a koridorové levely stylem copy&paste. A pokud se nepletu, tak pak člověk musel jít těma stejnýma levelama zase zpátky :D Geniální :D
Dvojka potřebovala už Vistu a to jsem neměl...

Jinak vidím dobře, že tady jsou už měsíc staré spamové příspěvky a témata a žádný admin si toho ani nevšiml? Žije to tady :D
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 10. 10. 2021 22:52

Jasně, Score a Level byla jistota. I bez plných her to byl zážitek, protože demo stačilo klidně na hodinu hraní, někdy daleko víc. Kolik lidí znalo GTA jen z dema? :D Jsem nedávno viděl reklamu na Monster truck madness 2 a došlo mi, že celou hru znám jen dema. Jsem to nikdy neměl, ale hra super... z dema.



Halo je v pohodě!

Tak ty tu taky moc často nechodíš :D

Sasakr píše:Já jo. Nedávno jsem stahoval demo Pro Street. Prostě jen tak :-D

Tak to je hustý :D Já už zkonzolovatěl, tak stačí jedno tlačítko a vše musí jet. Nějaký stahování není pro mě.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 10. 10. 2021 23:00

So much fun it should be illegal. Ty vole devádesátky no.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 12. 10. 2021 21:31

Musím se pochlubit. Vsadil jsem, že ČSSD bude mít pod 5 % a Bureš nevyhraje. Oboje klaplo :-)
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 13. 10. 2021 11:45

Sasakr píše:So much fun it should be illegal. Ty vole devádesátky no.

Přesně, strašná pecka. Někdy bych se rád vrátil. Windows 98, HDD velké pár GB max. Instalace z CD s disketou. Bylo to více dobrodružné.

Dnes jsou zase úžasné hry a HW, který má brutální výkon. Ty peníze jsou tam vidět.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 13. 10. 2021 19:57

Já ani ne. V době, kdy jsem ještě měl Win98, jsem si koupil Level 100 s Broken Sword 1+2. Natěšený, jak prase. Jednička nešla nainstalovat, protože málo místo (tuším snad 800MB HDD) a dvojka se nehratelně sekala (point and click adventura!). Ostatní hry na tom byly podobně. Blbá doba :D
Dneska mám 5-8 let starý PC a ještě pořád rozjedu skoro vše, kdybych chtěl (problém je, že moc nechci :D)

tdjohn píše:Tak ty tu taky moc často nechodíš :D

Ale postěžovat si můžu, ne? :D
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 13. 10. 2021 22:04

Je to tak, plno věcí bylo tenkrát strašných. Ale jako CD z časáku a volné odpoledne bylo fajn :D Jednou za rok jsem měl novou krabicovku k předplatnému, tak to byla vždy událost. Časáky u nás tenkrát jely, dnes jsou to jen hovna na reklamy.

Můžeš, ale nediv se mu. Občas sem nakoukne, vidí, že tu chcíp pes, tak jde radši balit kundy na instáč. Fóra jsou už fakt jen pro poslední zbytky odporu. Sociální sítě považuju za megapíčoviny, tak moc na výběr nemám. Akorát čekám, že se zakážou hned po kryptoměnách a slazených nápojích. Pořádek musí být :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 15. 10. 2021 16:37

Pan Musa má asi velkou firmu :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 16. 10. 2021 17:17

Hmmm, jsem chtěl koupit Batmana v akci do budoucna, ale jako nevím. Denuvo nebrat :D Ale dobré je, že se to snad vůbec neinstaluje do PC.

"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 16. 10. 2021 20:54

70 vs 68. To je průser, no :-D
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků