Co zrovna teď děláte?

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod tdjohn 17. 7. 2021 15:07

Právě. Na to, kolik mají peněz, je to slabší ale. Zase mají nejlepší herní shop na světě, který je úplně mimo konkurenci. Konzolové obchody proti tomu vypadají dost trapně.

A právě ten obchod je největším tahákem. Nepotřebují žádné smlouvy, prostě hrajte si miliony her, které už máte. To je pecka. V dobách, kdy se konzole předhánějí, co víc pustí na Steam, je to dost dobrý krok. Plno lidí čekalo na Horizon 4 až bude na Steam :D A člověk se jim nediví.

Budu muset ten Switch zkusit, abych zase věděl. Třeba Zeldy byly pro mě vždy dost nuda, i když design byl fajn. Nevím, asi takové hry nehraju.

Jsem nedávno pořídil UT a Quake 3 a jako masakr. To jsou hry pro mě :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 17. 7. 2021 22:18

Podle všeho to nemá VRR, což je průser u Switche a je to průser i u Steam Decku. A navíc to měli pojmenovat Gabeboy, aby byla *****.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 18. 7. 2021 10:20

To by byla škoda v roce 2021 to nemít. Třeba na to jen zapomněli? :D Už to mají i konzole, teda jen ta jedna pořádná. Takže Gabe by měl zamakat. Ono je to těžké postavit něco dobrého a levného, tak třeba i kvůli tomu je to osekané.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 18. 7. 2021 15:25

Nic pro N.Marka :D

"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 18. 7. 2021 19:21

Přesně!
:D
;)
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 20. 7. 2021 22:30

No to je dobrej nápad! https://youtu.be/QXi7uO7wxdc
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 21. 7. 2021 00:00

Taky se mi to líbilo. Škoda, že 40 je mi k ničemu asi jako 30. Dnes máme VRR, tak nejsme omezeni vůbec.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 21. 7. 2021 09:07

Trapná PS5 VRR furt nemá. Xbox to měl už v minulé generaci a Sony furt nic :-D
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 3. 8. 2021 11:06

Přesně!

Dívám se na grafiky a asi na to kašlu. Ty ceny se nehýbou a jako 1660 Ti za 10+ fakt nemá smysl. To nevím, jak se to vyřeší, ale z PC se stává docela drahá sranda :D Chceš nejhorší možnou grafiku na maximálně FHD? Tak to si připrav deset tisíc!

-- 3. 8. 2021 12:08 --

A nejlepší jsou lidi na auto fórech. Dost často mívají 3090 a pořád si stěžují, jak to jede blbě :D Třeba na VR fakt nestačí ani 3070.

-- 3. 8. 2021 12:15 --

Hmmm, tak na 60 to stačí v pohodě :D Se asi vrátím k Horizonu ve 4K v 60 na Xboxu...
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 3. 8. 2021 19:35

Tak jsem si koupil skříň a vlastnoručně přehodil střeva. V životě jsem to nedělal a bylo to teda stejně hrozný, jako sestavovat nábytek z Ikei. Ale dobrý, konečně to můžu mít krásně pod televizí vedle zesíku.
https://pc-skrine.heureka.cz/silverston ... /#prehled/
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 6. 8. 2021 09:41

Ty vole tak jo. Na Uplay je freeweekend Far Cry 5 tak jsem to zkusil a konečně viděl hru, u níž HDR vypadá líp než SDR. A to jsem myslel, že mám nějakou zkurvenou televizi. Ne, prostě to jiný hry mají jen blbě implementovaný. Tohle vypadá fakt dobře. A že to 4 roky stará grafika utáhne na ultra v cca. 55 FPS, to už je jen třešnička na dortu.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 6. 8. 2021 10:51

To zní dobře. A co Denuvo, nevadí? Jsem to chtěl nedávno koupit, ale když jsem to viděl, tak jsem si to rozmyslel. Jako ještě v dnešní době mít nějaký dementní ochrany, to fakt ne.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 6. 8. 2021 12:17

Eh - nevím? :-D Jak se jako mělo projevit? Hra jede. Ale 7 € je na mě moc, kupovat to nebudu. Ale mohl bych tu sérii projet. Začnu pochopitelně dvojkou (páč jednička je spíš předchůdce Crysis, co jsem tak pochopil), trojku mám taky, Blood Dragon jsem už kdysi hrál a bylo to super, tak asi zvládnu i opakování. Čtyřka za 6 €... no nevím, uvidím.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 6. 8. 2021 12:56

To nevím :D Ale pamatuju si doby Starforce. Tohle má být něco v podobném stylu. Oni to odebírají dost brzy, protože každý měsíc stojí hromadu peněz. Až to zmizí, tak to pořídím :D

Také mám rád série, jen mě nikdy FC moc nebavilo. Nápad super, ale neudrží mě to. Jednička byla moc těžká, dvojka měla moc debilní respawn všeho, trojka mě neudržela, čtyřku jsem zkoušel nedávno na Xbox v 60. U té 4 bylo 60 málo a hratelnost nevypadala dobře.

Jen podle mě je to časem. Musel bych tomu dát třeba 5 hodin, abych se bavil. Ale já nechci. Tak nevím. Obecně OW hra se střílením je pecka, jen se do toho nemůžu dostat.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 21. 8. 2021 11:25

Kašlu na to, žádné PC nebude :D Ceny se vůbec nehýbou. Na jednu stranu jsem trochu zklamaný, když jsem poznal sílu PC, že nemůžu mít nějaké dělo, ale na druhou mám dost HW i teď.

Mám dvě PC, kde jedno dává 120 FPS, takže cokoli chci plynule, můžu na něm. Pak mám druhé, které je starší, ale na 60 tam jedou věci v pohodě.

Pak mám skvělý Xbox, který má 120 u plno her - Dirt 4, Dirt 5, Battlefield, COD, Doom, THPS a další. A i PS5 dorazilo, které umí cca to podobné Xboxu, jen méně her ve 120. A až vyjde GT, tak se bude hodit.

Takže zatím to asi nechám, ať si s grafikama dělají cokoli.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků