Co zrovna teď děláte?

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod tdjohn 17. 7. 2021 16:07

Právě. Na to, kolik mají peněz, je to slabší ale. Zase mají nejlepší herní shop na světě, který je úplně mimo konkurenci. Konzolové obchody proti tomu vypadají dost trapně.

A právě ten obchod je největším tahákem. Nepotřebují žádné smlouvy, prostě hrajte si miliony her, které už máte. To je pecka. V dobách, kdy se konzole předhánějí, co víc pustí na Steam, je to dost dobrý krok. Plno lidí čekalo na Horizon 4 až bude na Steam :D A člověk se jim nediví.

Budu muset ten Switch zkusit, abych zase věděl. Třeba Zeldy byly pro mě vždy dost nuda, i když design byl fajn. Nevím, asi takové hry nehraju.

Jsem nedávno pořídil UT a Quake 3 a jako masakr. To jsou hry pro mě :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod Sasakr 17. 7. 2021 23:18

Podle všeho to nemá VRR, což je průser u Switche a je to průser i u Steam Decku. A navíc to měli pojmenovat Gabeboy, aby byla *****.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod tdjohn 18. 7. 2021 11:20

To by byla škoda v roce 2021 to nemít. Třeba na to jen zapomněli? :D Už to mají i konzole, teda jen ta jedna pořádná. Takže Gabe by měl zamakat. Ono je to těžké postavit něco dobrého a levného, tak třeba i kvůli tomu je to osekané.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod tdjohn 18. 7. 2021 16:25

Nic pro N.Marka :D

tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod N.Marko 18. 7. 2021 20:21

Přesně!
:D
;)
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod Sasakr 20. 7. 2021 23:30

No to je dobrej nápad! https://youtu.be/QXi7uO7wxdc
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod tdjohn 21. 7. 2021 01:00

Taky se mi to líbilo. Škoda, že 40 je mi k ničemu asi jako 30. Dnes máme VRR, tak nejsme omezeni vůbec.
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod Sasakr 21. 7. 2021 10:07

Trapná PS5 VRR furt nemá. Xbox to měl už v minulé generaci a Sony furt nic :-D
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod tdjohn 3. 8. 2021 12:06

Přesně!

Dívám se na grafiky a asi na to kašlu. Ty ceny se nehýbou a jako 1660 Ti za 10+ fakt nemá smysl. To nevím, jak se to vyřeší, ale z PC se stává docela drahá sranda :D Chceš nejhorší možnou grafiku na maximálně FHD? Tak to si připrav deset tisíc!

-- 3. 8. 2021 12:08 --

A nejlepší jsou lidi na auto fórech. Dost často mívají 3090 a pořád si stěžují, jak to jede blbě :D Třeba na VR fakt nestačí ani 3070.

-- 3. 8. 2021 12:15 --

Hmmm, tak na 60 to stačí v pohodě :D Se asi vrátím k Horizonu ve 4K v 60 na Xboxu...
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod Sasakr 3. 8. 2021 20:35

Tak jsem si koupil skříň a vlastnoručně přehodil střeva. V životě jsem to nedělal a bylo to teda stejně hrozný, jako sestavovat nábytek z Ikei. Ale dobrý, konečně to můžu mít krásně pod televizí vedle zesíku.
https://pc-skrine.heureka.cz/silverston ... /#prehled/
Sasakr
Sleepwalker

Předchozí stránka