Co zrovna teď děláte?

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 18. 6. 2021 18:09

Mrak píše:Že vám to za to stojí, reagovat na Johnovo příspěvky :mrgreen:

Ze jim to za to stoji se porad hadat o tom samym. :D
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 18. 6. 2021 21:09

Jako tohle nepochopíte. Dal jsem PS4 verzi Yakuza:Like the Dragon do PS5 - pohoda. Dostal jsem možnost si stáhnout PS5 patch - pohoda.... Savy nejsou kompatibilní!
Twe to naštve, protože jsem v 12. kapitole ze 14 a znova od začátku se mi to dávat teď fakt nechce. Jak si Sega mohla myslet, že takhle to je OK, to nepochopím :/
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 19. 6. 2021 11:36

Na to jsem někde zahlédl článek, že tohle není moc dořešené :hm Asi jsem rád za PC. :mrgreen:
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 19. 6. 2021 13:08

Mrak:ne "moc" - VŮBEC! :\
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 20. 6. 2021 15:36

Sasakr píše:
holubek002 píše:Jinak celkem čumím, že se tu o to někdo stará. Tuhle jsem tady viděl anglický koment v 10 let starém vláknu od Sasakra a už je pryč...
Cože? Co je pryč? Anglický koment tady?

Tady viewtopic.php?f=1876&t=1150433
Takže očividně to tady nějaký admin/mod překvapivě hlídá. No moc těžkou práci nemá :D
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 22. 6. 2021 17:44

Tak alespoň Čína může být vzorem, jak na to. Snad se vše v dobré obrací! Už připravuju peněženku na pořádný stroj.

http://www.ddworld.cz/aktuality/aktuali ... tezby.html
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 22. 6. 2021 22:28

Tak ten by mohl psát na A2larm!
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 22. 6. 2021 22:55

To jo :D Ale jako pořád lepší trochu zaujatý věci než ty běžný blbosti. Každopádně grafik jsou plný sklady, kryptohovna klesají, tak snad vše je na dobré cestě. Hejlové snad vše prodají a bude klid. Jako nečekal bych, že se budu těšit, až grafika za 15 tisíc klesne ze 40 :D To tu ještě nikdy nebylo.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 22. 6. 2021 23:47

Ja ti nevim, porad mi na telefon chodi notifikace ze bitcoin pada strme dolu, tak se podivam na graf a vidim ze ten "massive crash" je v podstate propad o 1k ktery to mezi tim, kdyz to napisou a vydaji, zpatky nabere. :D Pak odzoomuju, podivam se ze je porad na 300% toho co byl pred rokem a su klidny.

Ale chapu, nekde tu senzaci novinari musi najit a nejak ty pitomce nalakat na ten klik potrebujou.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 23. 6. 2021 00:03

Prostě to spadlo a nikdo už netěží, tak máš všude plno grafik! Nakonec to spadne úplně a bude všechno v pořádku :D

-- 23. 6. 2021 01:04 --

63 tisíc v dubnu proti 32 dnes. Je to jasné znamení, rovnováha přichází :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 23. 6. 2021 00:22

Jasne. Anebo je pandemie u konce a rozjizdi se vyroba zpatky na normal. Ale pravdu mas urcite ty. :D

9k loni v cervnu a 32k dnes. Taky si umim tahat data jak se mi hodi. :D
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 23. 6. 2021 00:30

Ty tvoje data jsou k ničemu, protože každý kupoval grafiku kvůli tomu, že se mu to vrátí, když je kurz tak extrémní. Při dnešních cenách je to slabší. Na investování je to pořád stejný, takže až to zase klesne, tak hejlové to vytáhnou. Mně jde o to těžení, které roky bylo na GPU o ničem, ale s růstem kurzu ETH to šlo nahoru. Stačí třetinová cena a hned to bude jiné.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 23. 6. 2021 01:17

nVidia vydala 30 serii v Q4 lonskyho roku (i ta tvoje 6900 XT), takze nechapu proc do toho pletes dubnovou cenu BTC a co to s tim ma teda vubec spolecnyho.

Proste poptavka (lockdown, lidi zacali vic hrat a tezit) prevysuje nabidku (lockdown, nedostatek lidi a materialu pro vyrobu) tak ceny rostou, ale to takovymu z gruntu ekonomovi vysvetlovat nemusim, ne? Stejna situace jako s PS5. :D

Tezit se bude porad stejne jestli bude 3080 za 10k nebo 50k. Jako jestli si mysllis ze lidi zacnou hromadne vracet grafiky kvuli tomu, ze cena krypta spadla tak to je drsny. :D
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 23. 6. 2021 09:16

A řekl ti někdo, že jak přestali Číňani těžit, tak já mám teď větší odměny? :-D

Jinak zatím to vypadá, že mnohem větší bublina byly ceny grafik než krypta...
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 3. 7. 2021 10:21

CZC je už narvaný, ale ceny nic moc a přesto to pomalu mizí. Asi byl velký hlad. Zatím to vidím, že počkám na 3070 Ti za cca 14. Jen nevím, jestli těch 8 GB není málo. Ale zase pro FHD by to napoak mělo být až až. 240 FPS žádnou paměť neveme.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků