Co zrovna teď děláte?

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod tdjohn 16. 6. 2021 00:23

To jo, ale jak teď vidím ty závodní simulace, tak každý chce vše zadarmo. Proč kupovat nějakou hru, když si můžeš za $10 koupit AC a stáhnout mody na všechno. Třeba trati z Forzy tam jsou také :D

Takže cen rostou nesmyslně. Kára pro GT prý trvá asi půl roku na udělání. Si vem, kolik to musí stát, když jich tam dáš třeba 500. Se 4K vše narostlo.

Ale jako jo, je to pořád byznys a ne vše se využije efektivně.

U toho Switche tipuju. Plno továren je plných a nevím, kde to nVidia dělá. Každopádně 4K čip nebude asi to nejlevnější vůbec. A soupeříš možná i s telefony. Auta mívala také problémy s nějakými čipy. Ale nevím, kde se to vyrábí. Vánoce možná dají, jen teď nechtějí vířit vody.

Sasakr píše:Hele, na Steamu je Project Torque. Nedáme? Jsem to nehrál 10 let...

To vypadá hustě :D Ale není čas asi.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 16. 6. 2021 21:14

Tak mi dneska přišel konečně PS5... :)
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 16. 6. 2021 22:17

Stoji to za ty 2 hry co na to jsou? :D
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 16. 6. 2021 22:24

Tak vidíš, prej že nejsou :D

Ale také jsem přemýšlel, že to asi zruším. PS5 Pro vyjde asi za chvíli a zatím mám Xbox a PC. Už ani nevím, proč jsem to chtěl, ale nic od Sony teď neplánuju hrát. Vlastně GTS by mělo vypadat super, ale s jejich slabou gamepad podporou je mi to už jedno.

-- 16. 6. 2021 23:25 --

Když o tom tak přemýšlím, tak Pro by mělo vyjít s těmi novými brýlemi. Takže za rok a půl nejdřív. Hmmm, tak nevím.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 17. 6. 2021 08:54

Lo!Zza píše:Stoji to za ty 2 hry co na to jsou? :D

Ech... Nevím, zatím jsem tam jenom nahrával hry. Dneska zahraju. Ale popravdě - krome Ratcheta v bundlu nabto nic nemám. Po výplatě neco koupím, zatím mám hafo her na PS4.

tdjohn: na Pro verzi bych nečekal. Jistě, bude revize, vždycky jsou, ale Pro verze možná až tak za tři roky, protože tahle verze se jim prodává lépe než banány za komančů - nový silnější Hardware by jim srazil marže.
Jedině tak kdyby Microsoft začal vychylovat tímhle směrem, ale těm to je teď taky buřt, protože se soustředí na službu a tuhle generaci co se HW týče pomalu odpískali.
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 17. 6. 2021 09:12

To máš určitě pravdu, ale problém je s tím, že jsou pořád "slabé". Obě firmy jedou pro mě nepochopitelné 4K a samozřejmě ty konzole to nemají jak dávat. Pro VR to nemá šanci vůbec, takže příští rok musí s brýlemi přinést i něco lepšího.

Za mě výkon potřeba není, když budou dělat FullHD se 120 FPS. Ale třeba nový Flight simulátor jede ve 30 FPS :D A Forza má také 30 FPS mód. Je to trapný, ale to prostě casuals chtějí.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 17. 6. 2021 17:30

Tak jsem dneska asi po roce a půl nic moc dělání vyjel na kole, to byla pěkná číčovina. Ale mám ze sebe dobrej pocit, že jsem alespoň něco zkusil a neodpískal to.
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 18. 6. 2021 05:42

Já jsem najel za poslední rok kolem 6000 km. Ale teď už pár dní nic a nějakou dobu to nic ještě bude, protože jsem spadl a nemužu moc dobře hýbat rukou. Sportem ku zdraví :D

Já o PS5 už taky moc přesvědčený nejsem. Jestli nakonec nebude lepší koupit Xko/PC s gamepassem a má člověk klid a hraje skoro všechno... Z PS exkluzivit mi zatím chybí asi jen TLOU2 a to mužu dát ještě i na PS4.
Ale to by člověk taky musel hrát a já zas už cca 1/4 roku zase nic. Jednou jsem ten nápad dostal, ale zjistil jsem, že ovladač k PS je vybitý, ovladač k PC taky vybitý, tak jsem se na to vykašlal.

Jinak celkem čumím, že se tu o to někdo stará. Tuhle jsem tady viděl anglický koment v 10 let starém vláknu od Sasakra a už je pryč...
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 18. 6. 2021 07:56

tdjohn: twe s tebou se bavit o konzolích je jako bavit se o geografii s Flat earthers. Nemá to cenu a už to tu bylo několikrát.
Vyjde nová konzole - tobě je slabá - že se za ty prachy v danou dobu do krabice lepší HW nacpat nedá uznat nechceš - víc peněz za to dát nechceš - vyjde mezigenerace s lepším HW - tobě to je furt málo - zase nechceš zaplatit více atd. - všichni jsou lemplové a 4K ti je málo přestože se 8K TV ani skoro neprodávají - a i kdyby ano, je to drahé - 30fps/60fps málo/stačí blá blá blá... Nová generace - je to slabý - je to drahý - lemplové - blá blá blá....

Myslím, že jsme pokryly současnou generaci, mohli bychom se o tom s tebou přestat bavit? Nikam to nikdy nevedlo a nemyslím že by se něco změnilo.
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 18. 6. 2021 10:36

holubek002 píše:Já o PS5 už taky moc přesvědčený nejsem. Jestli nakonec nebude lepší koupit Xko/PC s gamepassem a má člověk klid a hraje skoro všechno... Z PS exkluzivit mi zatím chybí asi jen TLOU2 a to mužu dát ještě i na PS4.

Jinak celkem čumím, že se tu o to někdo stará. Tuhle jsem tady viděl anglický koment v 10 let starém vláknu od Sasakra a už je pryč...

Je to tak, také jsem se divil, co vše to na PC umí. Prostě máš GPU za 3 tisíce na tři roky a k tomu asi milion her i na PC. A nebo rovnou na Xboxu, kde jich je ještě víc.

Ano, jsou tu lidé z jiných fór, je to fajn.

N.Marko píše:tdjohn: twe s tebou se bavit o konzolích je jako bavit se o geografii s Flat earthers. Nemá to cenu a už to tu bylo několikrát.
Vyjde nová konzole - tobě je slabá - že se za ty prachy v danou dobu do krabice lepší HW nacpat nedá uznat nechceš - víc peněz za to dát nechceš - vyjde mezigenerace s lepším HW - tobě to je furt málo - zase nechceš zaplatit více atd. - všichni jsou lemplové a 4K ti je málo přestože se 8K TV ani skoro neprodávají - a i kdyby ano, je to drahé - 30fps/60fps málo/stačí blá blá blá... Nová generace - je to slabý - je to drahý - lemplové - blá blá blá....

Myslím, že jsme pokryly současnou generaci, mohli bychom se o tom s tebou přestat bavit? Nikam to nikdy nevedlo a nemyslím že by se něco změnilo.

To moc nechápu. Konzole jsou slabé jako vždy, ale právě proto nebudu používat nesmyslné 4K. Jenže casuals ho mají rádi.

S tím placení to nechápu. Nový počítač vyjde tak na 60, což je více než konzole.

4K mě vůbec nezajímá, protože hraju na FullHD.

30 FPS je nesmysl, tak se nikdy hrát nemělo. 60 je historie.

Nechápu, jak jsi na to vůbec přišel. Asi horko.

-- 18. 6. 2021 12:36 --

Tak CZC už má plný sklad grafik, jen ty ceny nic moc. 2060 pořád za 20 a 3090 za 85. To asi nevyjde :D Ale snad se situace zlepšuje.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 18. 6. 2021 11:41

A ostatní věci jako procesory jsou za dobré ceny (doporučené) a skladem. Tak to vypadá optimisticky!
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 18. 6. 2021 15:48

holubek002 píše:Jinak celkem čumím, že se tu o to někdo stará. Tuhle jsem tady viděl anglický koment v 10 let starém vláknu od Sasakra a už je pryč...
Cože? Co je pryč? Anglický koment tady?

tdjohn píše:4K mě vůbec nezajímá, protože hraju na FullHD.

30 FPS je nesmysl, tak se nikdy hrát nemělo. 60 je historie.
Ty vole ty tvoje stanoviska zase. FullHD je na televizi (a pro televize jsou konzole především) už prostě hnusný. Proto pokud si někdo pro nějakou TPS dá 4K30, zapne dopočet na TV, nemusí to být špatná volba.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 18. 6. 2021 16:39

Dyť to já beru a nikomu to nenutím. Dřív byly konzole o hraní a dnes jsou o grafice. Nic proti tomu. PC je v podstatě jasná volba, když stejně hraju tak málo žánrů. Můžu mít i obě konzole, kdyby náhodou.

60 je fakt hnus třeba u FPS nebo i u těch aut, ale zatím to většina her má. Se těším, že s novým kompem už nebudu muset hrát při 120, ale rovnou bych to mohl pořádně osolit.

Třeba teď jsem koupil hru, která jede na konzolích ve 30 a na PC po tuningu v pohodě 120. To je prostě jinej svět. Nikdo mi nic necpe a obvykle se každá hra dá potunit.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 18. 6. 2021 17:27

Že vám to za to stojí, reagovat na Johnovo příspěvky :mrgreen:
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 18. 6. 2021 17:41

9 z 10 televizí nezobrazí víc jak 60 Hz. A tak tomu ještě podle mě hodně dlouho bude protože dokud bude video standardně 30 a výjimečně 60 fps, nebude tlak na to, aby televize uměly víc. A proto ani ty konzole nebudou umět víc, případně to bude okrajový režim pro pár tdjohnů.
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků