Co zrovna teď děláte?

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod tdjohn 7. 5. 2021 21:36

Tak to máš asi moc velký nebo moc blízko. 720p je s AA hratelné a 900p je v pohodě.

Ale záleží, pokud jsi zvyklý na 4K, tak to nebude úplně ono :D Moje jediná hra ve 4K je teď Horizon a ten hraju minimálně.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 7. 5. 2021 23:04

55" z asi dvou metrů.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 7. 5. 2021 23:59

tdjohn píše:Smutný je, že Mafia 1 pořád vypadá parádně. Se ty hry fakt moc neposunuly :D Jako více detailů a efektů je cool, ale hru to nevylepší. Rozlišení to stejné.


Proc sis nevzal ten remaster? Hrat jednicku z nostalgie, to pochopim, ale ten remaster je ve vsech ohledech lepsi.
Tak pro tebe se ty hry asi moc neposunuly kdyz teda vsechno hrajes v 720p. To potom vypada vsechno stejne hnusne. :D

Jedinnej duvod proc bych hral v nizsim rozliseni by bylo kvuli tomu abych mohl mit downscaling na maximum. Ale to by asi k lepsim FPS moc nepomohlo, takze staci rovnou nastavit FullHD.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 8. 5. 2021 10:32

Sasakr píše:55" z asi dvou metrů.

Těžko říct, na TV jsem nikdy nehrál. Teď mám novou obří 27" :D

Lo!Zza píše:
tdjohn píše:Smutný je, že Mafia 1 pořád vypadá parádně. Se ty hry fakt moc neposunuly :D Jako více detailů a efektů je cool, ale hru to nevylepší. Rozlišení to stejné.


Proc sis nevzal ten remaster? Hrat jednicku z nostalgie, to pochopim, ale ten remaster je ve vsech ohledech lepsi.
Tak pro tebe se ty hry asi moc neposunuly kdyz teda vsechno hrajes v 720p. To potom vypada vsechno stejne hnusne. :D

Jedinnej duvod proc bych hral v nizsim rozliseni by bylo kvuli tomu abych mohl mit downscaling na maximum. Ale to by asi k lepsim FPS moc nepomohlo, takze staci rovnou nastavit FullHD.

To nehodlám hrát, není čas. Jen jsem chtěl zkusit hru, kterou mám doma ještě i na CD.

A proč jsem si nevzal remater? Protože ho celý zkurvili? Na jedničce je nejlepší konec. To, co tam Tommy vypráví. A oni to změnili. Až jednou budu na to připravený, tak to pořídím. Ale jako zkurvit to, co na jedničce bylo fajn, to je fakt divný.

Hraju ve FullHD+. Jen některé starší kousky na konzolích mají méně a ničemu to nevadí.

Když vemu staré GTR nebo rFactor, tak s tím zažiju celkem stejnou srandu jako s čímkoli novým. A o to jde. Prostě hry 20 let staré pořád často vypadají skvěle a ničemu to nevadí.

Jediná dobrá věc, která mezitím přišla a pořád ji nemá skoro nikdo, je počasí v PC:
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 8. 5. 2021 11:15

Co zkurvili na konci? Já jsem ten remaster dohrál a bylo to to samý jestli si dobře pamatuju. Akorát tam změnili to že Tommyho přijde na konci navštívit Vito ze dvojky, takže to aspoň už navazuje tak jak má.
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 8. 5. 2021 11:21

Už právě nevím, kde jsem to viděl, ale možná to bylo i u v tom streamu s Vávrou, který na to upozornil a pak jsem se na to někde díval. Ten konec je úplně jiný, když Tommy říká to rozuzlení. Prý tam dali něco s rodinou, což byla úplně *****. Takový Fast & Furious style :D Možná v AJ by to vyznělo lépe. Jdu to zkouknout...

-- 8. 5. 2021 12:21 --

A nebo ne, nechci si to kazit. Řekni ty, jestli je to stejné.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 8. 5. 2021 14:10

Co já vím? Já jsem M1 dohrál 20 let nazpátek takže si dát nepamatuju každej dialog. Ale tak jestli si to ty sám nevybavujes tak nechápu co máš za problém.
Vávra je kreten podle kterýho jsou všichni idioti a on umí vše nejlíp. Takže chápu proč je jeho názor blízký tvému srdci. :D
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 8. 5. 2021 14:29

Za to já nemůžu, že si nic nepamatuješ.

Si to právě pamatuju úplně přesně, tak proto jsem byl zklamaný. Ale pokud ty říkáš, že je to stejný, tak třeba jsem viděl nějaké špatné video. Co já vím. A Vára to kritizoval taky, protože pak je celá jednička k ničemu.

Jak se to veme. On má problém s osobností, ale jinak je fajn. Já žádný problém nemám. Pořád ho mám ale rád za to, že něco dokáže udělat, i když keců a ega plno. Většina lidí ani tohle zdaleka nedá.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 9. 5. 2021 23:46

Ramcove si to pamatuju. Nejaky ikonicky mise, zvrat na konci a posledni cutscenu. Tu omacku kolem ne. I kdyz ten konec mel nejaky jiny dialog tak byl ok. Myslim, ze to neco v tom dvojsmyslu ze mel "rodinu" (Mafii) a rodinu (jako zenu a deti) a musel si vybrat, ale detaily mi unikaji.

tdjohn píše: On má problém s osobností, ale jinak je fajn.

:D

Co dokazal udelat? Jednu hru pred 20 lety, jeden mizernej sequel kterej nesaha M1 po kotniky a Kingdom Come ktery je nejlip beckovy RPG, ktery nikoho mimo Cechy nezajima.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 9. 5. 2021 23:53

Prostě to ***** a teď to pro mě nemá smysl :D

Jak se to veme. Nemám ho obecně rád kvůli té osobnosti, protože pořád lže. Ale že něco dokáže, to několikrát ukázal. M1 byla špičková záležitost a nemyslím si, že za to může jen on. M2 byla skvělá hra a je možné, že tomu pomohl. KCD nebylo asi tak zlý, abych ho považoval za lempla. Prostě jen pořád lhal, ale hru dodělal a lidem se líbila. Za mě dobrý. Pořád je to ČR, kde v podstatě nic nefunguje, takže postavit hru je dobrý.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 10. 5. 2021 09:28

Co lhal. Příklady, citace, zdroje. Jinak jsi tu za lháře akorát ty. A jako pravé zdroje, ne to takové "už si to nepamatuju, ale jednou jsem slyšel...".
Na Vávru mám svůj názor, ale i tak má můj respekt.
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 10. 5. 2021 16:18

Tak dabing na Black Mesu vyjde každým dnem, takže asi konečně nastal ten čas projet si tu legendární HL sérii.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 10. 5. 2021 17:02

Sasakr: Kde? Jsem tudle koupil BM v akci, abych je podpořil a že k tomu někdy sednu..
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 10. 5. 2021 21:35

Sasakr píše:Tak dabing na Black Mesu vyjde každým dnem, takže asi konečně nastal ten čas projet si tu legendární HL sérii.

Jako já vím, že to je více-méně mod (s posvědcením Valve) a že jde o primárně PC hru a že jde o už letitý projekt... ale fakt bych to chtěl na nové generaci konzolí. Technicky tomu nic nebrání. Problém vidím samozřejmě v neochotě Valve se domluvit s autory a Sony/MS, plus samozřejmě peníze co by to stálo a tak dále, takže se to asi nikdy nestane, ale i tak - škoda :nenapadne
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 10. 5. 2021 22:16

N.Marko píše:Co lhal. Příklady, citace, zdroje. Jinak jsi tu za lháře akorát ty. A jako pravé zdroje, ne to takové "už si to nepamatuju, ale jednou jsem slyšel...".
Na Vávru mám svůj názor, ale i tak má můj respekt.

To ne, za lháře být nechci! :D

-- 10. 5. 2021 23:16 --

Sasakr píše:Tak dabing na Black Mesu vyjde každým dnem, takže asi konečně nastal ten čas projet si tu legendární HL sérii.

A proč jsi mi to tu nenapsal? :-o Ty vole, to je fórum...

-- 10. 5. 2021 23:17 --

N.Marko píše:
Sasakr píše:Tak dabing na Black Mesu vyjde každým dnem, takže asi konečně nastal ten čas projet si tu legendární HL sérii.

Jako já vím, že to je více-méně mod (s posvědcením Valve) a že jde o primárně PC hru a že jde o už letitý projekt... ale fakt bych to chtěl na nové generaci konzolí. Technicky tomu nic nebrání. Problém vidím samozřejmě v neochotě Valve se domluvit s autory a Sony/MS, plus samozřejmě peníze co by to stálo a tak dále, takže se to asi nikdy nestane, ale i tak - škoda :nenapadne

PC jede!

Ale spíše si říkám, proč Valve neudělá kolekce. Orange box byl určitě hitem. By se prodalo miliony.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků