Posilovani & Sportovani

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Sasakr 13. 11. 2020 22:07

Tak co vole? Já už mám ruce jako lopaty. Furt máš 50 kilo?
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 13. 11. 2020 23:49

To z čeho? :D

Nemám moc, není potřeba být tlustý. Teď jezdím životní váhy, takže rostu a vše je na dobré cestě. Proti jaru mám o 5 kg méně.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 19. 11. 2020 03:41

To zavreni gymu je hruza, uz se to vazne snasi spatne. Vzdy nas tam tak brutalne prohaneli a clovek si telo drzel ve forme a nemusel na to ani myslet. Chodim sice behat, ale neni to ono. Snazim se tedy trenovat alespon podle youtube, moc mi to ale nejde.

PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 19. 11. 2020 10:50

Ve vlastní posilce sice nepotkáš moc lidí, ale zase ti ji nikdo nezavře :D Hlavně by mi vadilo cvičit s lidma.

Co děláš?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 17. 3. 2021 00:11

Tu listopadovou formu zatím fakt nemám. To byla chlastačka, pak hned nemoc a pak zavřeli posilky. No nějak se snažím...

Obrázek

Tdjohne, teď když hraješ na PC jako normální chlap, pochlubíš se konečně?
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 17. 3. 2021 01:19

Vypadá to dobře! Takový ruce nemám. Celkově vypadám bídně. Není tolik času cvičit a místo objemovky spíše pomalu ztrácím váhu. Ladím spíše cviky a jezdím pravidelně, takže něco se děje, ale žádný zázraky na ukazování.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 23. 3. 2021 14:54

Sasakr píše:Tdjohne, teď když hraješ na PC jako normální chlap, pochlubíš se konečně?

Toho se nikdy nedočkáš :D
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 23. 3. 2021 17:15

holubek002 píše:
Sasakr píše:Tdjohne, teď když hraješ na PC jako normální chlap, pochlubíš se konečně?

Toho se nikdy nedočkáš :D

Necvičim, abych vypadal.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 23. 3. 2021 19:15

Necvičím. Posledních pár měsíců mám tady v UK fitko zavřené a běhání je jenom pro emergency, na to se můžu vy....
Ale budou rozvolňovat koncem měsíce snad.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 15. 4. 2021 14:01

V pondělí po mnoha měsících poprvé ve fitku... ještě třetí den poté mě bolí všechno. To by nebyl problém, problém je v tom, že nic neuzvednu, nic neutáhnu, nic neudržím - síla, stamina atd v pr*eli :/
To potrvá věčnost, než se dostanu na předchozí úroveň.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 15. 4. 2021 21:40

Tím se my tady v severní korei nemusíme trápit.
Naposledy upravil Sasakr dne 15. 4. 2021 22:41, celkově upraveno 1
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 15. 4. 2021 22:07

Sasakr píše:Tím se mi tady v severní korei nemusíme trápit.

:D
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 16. 4. 2021 00:51

Vynechávání je strašný, proto nechápu, jak někdo mohl takový nesmysl schválit. Umře pár lidi, a proto ostatní nemůžou jako cvičit? Jako nechápu. Kdo se bojí smrti, tak ať se zavře doma a neobtěžuje ostatní.

Ale mně je to jedno, dnes jsem si dal nový osobní rekord, takže mám životní formu. Je to příjemné být silnější než kdykoli předtím v životě.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 16. 4. 2021 09:10

Protože tu máme dEmOkRaCyI, v níž je vítěznou strategií pro získání koryt populismus. A protože nejdůležitější voličskou základnout jsou důchodci, kterým je úplně jedno, že ti něco zakážou, jen když budou mít domnělý pocit bezpečí, tak si ty nemůžeš jít zacvičit.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 16. 4. 2021 09:50

N.Marko píše:V pondělí po mnoha měsících poprvé ve fitku... ještě třetí den poté mě bolí všechno. To by nebyl problém, problém je v tom, že nic neuzvednu, nic neutáhnu, nic neudržím - síla, stamina atd v pr*eli :/
To potrvá věčnost, než se dostanu na předchozí úroveň.


Ja jsem na tom stejne. Stamina je ok protoze jsem pres lockdown behal a kdyz jsem sel do posilovny tak jsem si rikal at to nepretahnu protoze jsem 4 mesice nic nedelal. No a samozrejme jsem se debil nechal unest a dneska rano se nemuzu hybat.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků