Co zrovna teď děláte?

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod tdjohn 3. 4. 2021 10:25

Tím lépe pro tebe. Asi si to nechám jen na připomenutí starých dobrých časů. Je smutný, že SA dodnes v plno ohledech nikdo nepřekonal. Jsem tipoval, že R* by to dal, ale oni se mezitím spíše rozpadli.

Chápu, jsi říkal už před lety, že ho hned dáváš pryč a nedivím se.

RDR2 pořád nechápu. Ta hra mě nikdy ani chvíli nebavila. Nevím, čím to je. Až to bude se 60+ na konzolích, tak to znovu zkusím, ale moc tomu nevěřím.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod tdjohn 3. 4. 2021 11:49

Moc hezky ukázali, proč mít hodně FPS:

"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod Sasakr 3. 4. 2021 11:53

Tak zrovna latence mě coby hráče singleplayerů na gamepadu asi moc srát nemusí :-D

Já nehejtím blur apriori. V některých hrách se mi líbil (NFS U2), v jiných je hrozný (NFS U1 :-D) a někde jsem si ho decentně dobrovolně zapnul (TDU), i když jsem měl 90 FPS. Pokud bych hrál něco, kde by mi framerate klesal pod 45, tak bych si ho asi taky zapnul. To je prostě případ od případu.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod tdjohn 3. 4. 2021 12:06

Ten gamepad to rozhodně moc nevylepší :D Ale i tak jsem poznal hned rozdíl mezi input lagem při 60 a 120 FPS třeba u Battlefield 4.

Také proti němu nic nemám. Horizon 4 ho prý dodnes má, což ani nevidím. Ale obvykle ho vypínám při hodně FPS, protože právě on navozuje, že mám rozmazaný obraz jako při nízkých FPS. Takže člověk chce krásně ostrý obraz při 240 a blur by to celé překazil.
tdjohn
Rampage

Předchozí stránka