Co zrovna teď děláte?

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 11. 9. 2020 20:42

Já si troufám říct že v THPS jsem býval celkem dobrý (alespoň jsem porážel většinu kamarádů v okolí), alespoň na body. Ten remake je hratelnosti hodně věrný originalum - hned jak jsem to vzal do ruky tak se ten skill vrátil. Takže jestli to člověk hrál před 20 lety tak ví do čeho jde. Doufám že udělají nějaký remake trojky a Underground 2, který jsem hrál snad nejvíc.

Crew 2 je arkáda jak řemen. Mne se osobně teda hodně líbí jen jezdit po USA, myslím že závody jsem skoro ani nejezdil. A jako bonus tam máš i lodě a letadla. Ale jo, jinak to určitě splňuje tu podmínku že to můžeš zapnout na 20 minut a pak od toho jít pryč.

Já hrál kdysi dávno Hitmana myslím 2 nebo 3 a taky si pamatuju, že to bylo mnohem těžší. Člověk se musel snažit mnohem víc aby přišel na nějaký elegantní způsob jak ty vraždy provist. Takhle je to fakt jen plnění úkolů co mi ta hra řekne krok za krokem.

Ještě mne napadá Everspace. To taky můžeš zapnout na 10 minut a je to celkem hra na relax. Záleží jestli by tě bavil vesmírný sim no..
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 11. 9. 2020 22:17

Tak poršáky se mi *****, tak jsem zkusil Most Wanted (2012)... dostal jsem se na místo 7 v blacklistu a smazal jsem to. Říkal jsem si, že nebudu cimprdlik a co nainstaluju, to dohraju. Ale tohle fakt ne.

-- 11. 9. 2020 22:18 --

Jinak Tdjohne já vůbec nepochybuju, že ty hry vypadají krásně! Ale prostě drtivá většina není native 4k.
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 12. 9. 2020 00:25

Rychle se to fakt nevrátilo :D Věděl jsem, co chci dělat, ale ruka říkala něco jiného. Hlavně tenkrát jsem to hrál na Genius Maxfire G-08, takže trochu jiná liga. Ale už po chvíli se to vše vracelo a jako šlo to. Spíše mě překvapuje, že je to stejně skvělé jako tenkrát. Trojku jsem hrál také hodně, 4 už málo a nic potom.

Jinak žádné Hitmana jsem nikdy nehrál :D Určitě je to moc těžké!

Most Wanted máš nějaký divný rok :D To vyšlo hned po U2 a pořád to byla pařba. Musíš hrát starou kvalitu.

Jasný, plno věcí není native, ale prostě Motorsport ukazuje, že to jde. Ty nové budou masakrózní. Dirt 5 už mám předobjednaný.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 12. 9. 2020 00:32

Tak starý jsem dohrál. I tam mám výhrady (divný jízdní model, otravný honičky), ale proti tomuhle to bylo zlatý.
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 12. 9. 2020 00:38

U2 to není :D Divný jízdní model to mívalo vždy kromě 1 a Porsche. Ale tenkrát k tomu skvěle šel. Most wanted jsem nikdy nedohrál, ale začátek byl fajn po U2.

-- 12. 9. 2020 00:39 --

Hrajete někdo nový Grid? Prý ten starý byl skvělý, což na konzolích nevyzkouším. Ale ten nový je úžasný.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků