Bude doupě pokračovat

Vše o tomto fóru, o magazínu Doupě.cz a serveru FreeHry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod holubek002 27. 6. 2007 16:28

Ja jsem si koupil poprve cislo 30 :oops: a rekl jsem si, ze uz si to budu kupovat pravidelne. A ejhle.... konci :( . Mrzi mne, ze jsem si to nekupoval driv...
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 27. 6. 2007 16:31

Pravda je, ze za posledni pulrok prodejnost Doupat dost klesala. Jinak Recenze ktere me zajimaji ctu na Webu (Tiscali/BW/Doupe) cele.
Fakt je, ze konkretne i webove Doupe je v katastrofalnim stavu jak po strance graficke (ta je snad od zacatku bez zmeny), tak i po strance obsahove.
_DAVE_
Rampage

Odeslat příspěvekod K1LL 27. 6. 2007 17:45

zajímalo by mě, kdy se o ukončení časopisu rozhodlo, když v aktuálním čísle je ještě možnost předplatného : ?
Aces High
K1LL
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Matt7993 27. 6. 2007 19:14

toto ma fakt strasne vytocilo ... na doupe som uz bol zvyknuty a tak ... co budem teraz citat? na net sa mozem fakt vykaslat je milion stranok o PC hrach a tak .. ale ked vypnem PC som si vzdy pekne cital v casopise a teraz nie. a to ze dostal prednost ten xbox magazin to je podla mna tiez nic moc mna osobne viac zaujimaju pocitace a na predplatne xbox magazinu urcite neprejdem. Proste fakt som z toho smutny casopisu doupe v papierovej podobe sa len tak nieco nevyrovna ... ale co uz niekto si zmyslel a dopadlo to bohuzial takto .. :( ( ospravedlnujem sa vsetkym komu sa to zda ako moc mudrovania ale take su moje terajsie pocity )

ale tak z principu vam poprajem vela stastia vo vasej dalsej praci....
Matt7993
First Blood

Odeslat příspěvekod K1LL 27. 6. 2007 19:17

já osobně teď nebudu číst žádný herní časopis, což mě docela štve, ale za Score ani Level 200 Kč nedám, už proto, že je to moc a navíc jsem zaměřen spíš na konzole a ani ty jejich recenze a styl psaní mě nějak neoslovují
Aces High
K1LL
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 27. 6. 2007 19:19

Tak tohle je rána podpás...žádný web papír nenahradí jak to tady spusta lidí už řeklo...není nad to si vzít doupě do vany a pěkně si číst...navíc kdo se věnoval konzolím tolik jako papírové doupě??žádný časopis to nedokázal. Fakt tohle mě hodně mrzí...ale jinak děkuji všem co pro doupě psali...prostě díky celé redakci...byli jste fakt skvělí a váš časák jsem zbožnoval...snad se někdy vrátíte na časopisové pole...věřím v TO!!!RIP papírové doupě

Aspon že mám doma všechny čísla to jsem rád

EDIT: DOufám že aspon uděláte nějakou rozlučkovou párty pro fanoušky časopisu :wink:
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Uživatel 27. 6. 2007 19:35

Peter S. Kenedy: tak si kupuj OXM :twisted:
Uživatel
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 27. 6. 2007 19:44

No jasně tam se dozvím o Wii a dalších platformách :-)
Ne jako OXM je v pohodě ale každý měsíc tolik peněz dávat nechci..zatím nejsem vydělečně činný a raději si za dva měsíce bez časopisu OXM koupím plnou hru na Xko
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod PC 27. 6. 2007 20:02

To je přesně to na co OXM dojede. Nikdo ho nebude kupovat protože je drahý a za cenu pár čísel máte plnou hru. Čeká ho bohužel naprosto stejný osud jako nyní odepsané papírové Doupátko. 300 za časopis bez plné hry je úlet. Že to vycházelo PS-2 oficiálnímu magazínu ? Nj. jenže Playstation má větší členskou základnu... PS-2 je mezi lidmí o dost víc než Xboxů360°.(Logicky)
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating

Odeslat příspěvekod Wint3r 27. 6. 2007 20:05

TOHLE NENI MOZNE! To je ta nejvetsi blbost, jakou jsem kdy v zivote slysel. Doupe NESMI skoncit. Bo ja umru taky. Nevim, jak omohla xtenost klesat, kdyz jen ja kdyz jsem ho dotahl do tridy, dalsi 3 si ho zacli kupovat taky. Sakra...s tim se nikdy nesmirim!Cist recenze na netu je o nicem. A to ze je to na ukor OXM me **** etse vic. Kolik lidi ma Xbox360 doma a kolik lidi ma doma PCcko nebo konzoli (nevyjimaje 360)? Tohle je zrada! :evil: :cry: :evil: :cry: :evil: :cry: Nesmime to nechat dojit takhle daleko...s zenskejma nebo bez nich...musime se vzbourit..a ja ted musim chvili prestat kecat :cry:
Wananananana, scary.
Wint3r
Killing Spree

Odeslat příspěvekod davee 27. 6. 2007 20:06

Wint3r píše:Nevim, jak omohla xtenost klesat, kdyz jen ja kdyz jsem ho dotahl do tridy, dalsi 3 si ho zacli kupovat taky.

Mel jsi ho donaset do vice trid :-)
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Wint3r 27. 6. 2007 20:20

Todlecto enem tak nerozdycham...enem jak jsem ******** a ******* kdyz jsem se to dozvedel, ze aj matka dobehla a zbuchala ma :D
Wananananana, scary.
Wint3r
Killing Spree

Odeslat příspěvekod spartas 27. 6. 2007 20:23

co mam ted cist ? Level ? drahej - Score drahy a jeste me nevyhovuje jejich styl no a třetí varianta není :roll: chjo Doupátko ne proč nemůže skončit to blbý Score :roll:
spartas
Killing Spree

Odeslat příspěvekod jezek 27. 6. 2007 20:32

No já se vracím zpět k Ikarii,na kterou jsem kvůli doupěte trošku,místama zanevřel...
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod pentapi 27. 6. 2007 20:33

spartas píše:co mam ted cist ? Level ? drahej - Score drahy a jeste me nevyhovuje jejich styl no a třetí varianta není :roll: chjo Doupátko ne proč nemůže skončit to blbý Score :roll:r/quote]

bo SCORE je nejlepsi magazin o PC hrach, a DOUPE zrejme konci kvuli X BOX 360 magazinu!
pentapi
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka