Bude doupě pokračovat

Vše o tomto fóru, o magazínu Doupě.cz a serveru FreeHry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Trinni 27. 6. 2007 12:24

hm .... :( skoda mela jsem ho jeste na rok predplaceny, a net neni uplne vsude :(
Peace at any price

PC, PS3, NDS Lite :)
Trinni
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Majorus 27. 6. 2007 12:27

R.I.P. :cry:
Můj Twitter-> Majorus_hw

Můj web se skrývá na ikonce planetky, pod avatarem ;)
Majorus
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HAck_SG 27. 6. 2007 12:51

huh??? Super no. Ale jedno se musí nechat. Novinka je napsána velmi dobře. Skoro jako by se vlastně nic nestalo... :lol:
HAck_SG
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honza Morkes 27. 6. 2007 12:53

Mrzí mě to stejně jako vás (a ještě víc, protože časopis - to je dva a půl roku mého života), ale bohužel se nedá nic dělat. Leda vyprodat náklad a dát tak najevo, že i herní časopisy mohou v dnešní době růst...
Honza Morkes
Oficiální Xbox 360 magazín
Honza Morkes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 27. 6. 2007 13:01

Nebylo by lepší snížit zase cenu na 30Kč jako v začátcích a pokračovat? Když může jet dál Score a Level, proč by nemohlo je doupě ?
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spartas 27. 6. 2007 13:03

no tak to je síla mám všechny Doupátka a teď to zkončí ? nééé to je teda použil bych větu z pozměněné verze Pád třetí říše : Jak se to ku*va mohlo stát ? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
spartas
Killing Spree

Odeslat příspěvekod PC 27. 6. 2007 13:22

:evil: :evil: :evil: :evil: Za to určitě může OXM :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: Sakra, těšil jsem že budu mít recenze na všechny platformy v jednom časáku a je šlus :evil: :evil: :evil: :evil:
Hlavně že je tu OXM za tři kila !
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod K1LL 27. 6. 2007 13:23

tak tohle je mi vážně líto, časopis čtu od počátku a teď mě hrozně mrzí, že končíte : ' (
Aces High
K1LL
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 27. 6. 2007 13:28

Jasně, měli by radši přestat vydávat OXM a ne DOUPĚ !
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ted 27. 6. 2007 13:38

ROFL. No. Ha. :? Mno. Ušetřim stovku tejdně. Ha. No...žádné mi nechybí, tak asi vypustím to poslední. Ha. Fakt super. :?
To to začíná... :? :?
Ted
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daemon666 27. 6. 2007 13:48

Skoda, prevelka skoda. Jediny casopis na ceskem trhu ktery se ke vsem platformam choval ferove :-(
PS3/PS4: Glendoveer
XBOX360: Glendoveer

Na čem hraji:
PC, ASUS X550C, Fujitsu Lifebook AH512, Acer D255, PS2, PS3 Super -Slim 500GB, PS4 500GB, PSP, GC, DS Lite, GBA, AmigaCD32, XBOX 360 60GB, iPhone 4 32GB, Samsung Galaxy Note 4.
Daemon666
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 27. 6. 2007 13:48

PC píše:Jasně, měli by radši přestat vydávat OXM a ne DOUPĚ !U/quote]
Jenže OXM má prázdný trh... To by museli být blbý, kdyby zrušili zrovna jeho.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 27. 6. 2007 14:03

Daemon666 píše:Skoda, prevelka skoda. Jediny casopis na ceskem trhu ktery se ke vsem platformam choval ferove :-(


No a to prave mozna nebylo to prave reseni. Malokdy je hrac nadsen stejne do PC stejne jako do X360 nebo PS2. No a kdyz si PC hrac pujde koupit casak kde je tretina recenzi na PC a zbytek ho prakticky nezajima, tak to neni dobre. Neni vzdy dobre vsechno michat dohromady, a poradne nedelat nic.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daemon666 27. 6. 2007 14:23

No ja si myslim ze Doupe to prave delalo dobre. A pravovernej hrac PC si stejne vetsinou kupuje konkurenci a casopis primo na konzole je na to co dava celkem drahej. Jestli dnes lidi spise nelakaji pouze prilohy... Score dava k casopisu 4 hry, Level ted napsoledy uz take... Sice stoji jednou tolik, ale zase co za to mate "nekdy hry za vice nez 1000 Kc-celkem". Doupe bylo hlavne o pohode a o dobrem cteni. Jenze dneska dost lidi na tohle neni. Nekdo si muze dovolit jen jeden casopis, tak si radsi koupi cesak se 4 hrama. Nez Doupe u ktereho az na vyjimky nevychazej zrovna super kousky... "nic proti gustu" ja mel doupe rad a je skoda ze uz ho nebudu mit kazdy mesic ruce... :-(
PS3/PS4: Glendoveer
XBOX360: Glendoveer

Na čem hraji:
PC, ASUS X550C, Fujitsu Lifebook AH512, Acer D255, PS2, PS3 Super -Slim 500GB, PS4 500GB, PSP, GC, DS Lite, GBA, AmigaCD32, XBOX 360 60GB, iPhone 4 32GB, Samsung Galaxy Note 4.
Daemon666
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vodny 27. 6. 2007 15:12

Velká rána! Šok!
Doupě kupuji od jeho zrození a už jsem si na něj zvykl. Každý měsíc ve schránce v tmavém obalu pohodvé čtení na několik dní. Cenou nemělo konkurenci, recenzi a kvalitou obsahu téměř dokonalé. Jen ty plné hry byly slabší. Ale to mi nikdy nevadilo. Když jsem jezdil vlakem, nebo autobusem, vždycky v báglu schované Doupátko na dlouhé chvíle. Žádná internetová verze nenahradí tu papírovou. Čtete snad na Doupě.cz recenze až do konce? Já tedy ne. Ale papírové Doupě jsem vždycky přečetl od úvodníku přes reklamy, všechny recenze a další články až do konce. Číst na internetu totiž bolí - záda, oči se rychleji unaví a člověka to prostě nebaví.
Podle toho jak jsem seldoval své okolí, obliba Doupěte spíše rostla. Několikrát se mi stalo, že cestou z Č. Budějovic do Brna jsem ve vlaku zahlédl několik lidí, jak si čtou Doupě. A nebyli to jen nějaký fakani co paří od rána do večera. 50-ti letý muž hltající každou stránku nebyl vyjímkou. Co se tedy stalo? Proč? Musím se ptát.
Může za to vydavatelství cPress nebo nový (a podle mě trošku zbytečný) OXM magazín? Tuším že tak nějak půl na půl. Zkrátka a dobře, jsem nejvíce smutný od doby kdy jsem .....sakra, ani si nepamatuji kdy jsem byl naposled takhle hrozně zklamaný a zároveň naštvaný. :cry:
Zpráva pro toho, kdo rozhodl o zrušení papírového Doupěte: Peníze a zisk nejsou všechno. Papír je papír a nikdy ho nenahradí žádná jiná forma. Doupě forever !
Michal Bayerl / externí redaktor Doupě.cz
šéfredaktor FakeEverest.cz

NB Asus G51Jx - Intel i7 1.6-2.8Ghz, 6GB RAM DDR3 1333Mhz, GeForce 360M GTS 1GB GDDR5 VRAM, 500GB HDD 7.200RPM, Windows 7 64bit
Vodny
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků