Doupě 26

Vše o tomto fóru, o magazínu Doupě.cz a serveru FreeHry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 28. 2. 2007 16:44

Jo fetiš časopisů taky provozuji :-) :-)
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod SCobra 28. 2. 2007 22:09

Jeje, já si nový Doupě nestihl v Praze na Kačerově koupit - oni mi ho vyprodali, parchanti... pardon, nechal jsem se trochu unést. No co se dá dělat, vydržím zas do příště no...
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod elfkam66 28. 2. 2007 22:59

Jn, to je prekér, Praha - takové malé město a jediný stánek, kde prodávají Doupě, už je vybílený... :lol:
Tak jsem tu po dlouhe dobe, snad se tu udrzim ;-)
"It's better to burn out than to fade away..." Kurt Donald Cobain, Nirvana
Peace, Love, Empathy
elfkam66
Rampage

Odeslat příspěvekod jezek 1. 3. 2007 06:35

Tak jsem se konečně dostal ke článku o emulacích.Musím pochválit naprosto dokonalý úvodní odstaveček.Takhle svostně napsanou věc jsem už dlouho nečetl.Tím nechci říct,že by zbytek byl o ničem,právě naopak.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod elfkam66 1. 3. 2007 08:35

Byl jsem predsvedcen, ze v preview na noveho LoTRa MMORPG jsem cetl, ze se bude dat koupit za nejakych 30 nebo 300 (nebo 20/200) dolaru dozivotni ucet, ted si nejsem jisty. Jenze at jsem vcera hledal jak jsem hledal, nemohl jsem to najit. Nevite nekdo jestli to je pravda? Nebo jestli se jedna o jinou hru? Nebo jesli se mi to zdalo...
Peace, Love, Empathy
elfkam66
Rampage

Odeslat příspěvekod jezek 1. 3. 2007 10:35

Strana 17,jazykový koutek.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod SCobra 1. 3. 2007 19:06

elfkam66 píše:Jn, to je prekér, Praha - takové malé město a jediný stánek, kde prodávají Doupě, už je vybílený... :lol:-/quote]

No tak nebudu lítat po Praze kvůli Doupěti :) Navíc, když si ho můžu koupit v Benešově. Už se mi hřeje na stole :D
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod elfkam66 2. 3. 2007 11:13

jezek píše:Strana 17,jazykový koutek../quote]

Jo aha, diky... No stejne nevim proc jsem si to prevedl asi na cca 700 kc a zapomnel na jednu nulu... Kolem 7 litru, to se u me asi fuckt nenajde...
Peace, Love, Empathy
elfkam66
Rampage

Odeslat příspěvekod jezek 3. 3. 2007 10:18

Pročítal jsem si tak redakční členy a nemá vedoucí tištěných médií něco společného s šéfredaktorem webu? :wink:
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Honza Morkes 3. 3. 2007 12:24

jezek píše:Pročítal jsem si tak redakční členy a nemá nb]vedoucí tištěných médií
Honza Morkes
Oficiální Xbox 360 magazín
Honza Morkes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod jezek 3. 3. 2007 12:48

Nenudím,prostě čtu všechno(asi je to trošku úchylné,ale co naplat,jsem takový).
Díky za odpověď :wink: A škoda,že to není tak,jak jsem myslel.
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Honza Morkes 3. 3. 2007 12:50

jezek píše:Nenudím,prostě čtu všechno(asi je to trošku úchylné,ale co naplat,jsem takový).
Díky za odpověď :wink: A škoda,že to není tak,jak jsem myslel.k/quote]

Njn, ja to znam, mam to podobny:)

Tojo, i kdyz je pravda, ze ke zmene na Bockovou doslo u nasi sefove uz v dobe, kdy Martin sefredaktoroval webu... takze treba to jen dovedne skryvaji, kdovi? :mrgreen:
Honza Morkes
Honza Morkes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod jezek 3. 3. 2007 12:54

Že by švagr/švagrová? :mrgreen:
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Kempik 3. 3. 2007 21:57

No na slovensku doupe predavaju ale je drahsie nez v Cechach :roll: .A preto vyuzivam moznost ze mam otca v cechach,ktory mi to kupuje lacnejsie. A tak ma doupe nestoji ani korunu :P . :wink: :D :lol: .
Kempik
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Honza Morkes 3. 3. 2007 22:33

Kempik píše:No na slovensku doupe predavaju ale je drahsie nez v Cechach :roll: .A preto vyuzivam moznost ze mam otca v cechach,ktory mi to kupuje lacnejsie. A tak ma doupe nestoji ani korunu :P . :wink: :D :lol: .

:) super zarizeno;)

K te cene - nemyslim si, ze je to "o tolik" drazsi - pocital jsem si to a vzhledem ke kurzu a tusim vasi zakladni sazbe dph (u nas jsou casopisy stale za 5 %) a lehce zvysenym nakladum na dopravu to je v podstate rovnocenna cena. Neni to lehkovazne odirani slovenskych ctenaru
Honza Morkes
Honza Morkes
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka