problem s cd

Vše o tomto fóru, o magazínu Doupě.cz a serveru FreeHry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod L0v3C 19. 1. 2007 18:25

mno.... nvm ci som to mal napisat sem... som na tomto forum prvy krat a kupil som si prvy krat casopis doupe pretoze tam bola hra Knights of the Temple a za 150 sk sa to oplati....kupil som .... dam dvd do pc a kliknem na plne hry--> souhlasim --> a kliknem na napis Knights of the Temple ... chvilku mi to nacitava a zrazu mi vyhodi...
file://E:\plnehry\kott\setup.exe nelze najít. Zkontrolujte, zda je správne zadána cesta či internetová adresa. asi to na dvd-cku neni ??? ako to ???
btw: nejde mi tiez patche,demoverzie,ostatné....atd ide mi iba videa a servis !!!
POPROSIL BY SOM VYSVETLENIE !!!
L0v3C
First Blood

Odeslat příspěvekod L0v3C 19. 1. 2007 20:30

No co ? dockam sa odpovede ?
L0v3C
First Blood

Odeslat příspěvekod Ertefol 19. 1. 2007 20:33

zkus jinou DVD-ROM, pokud máš možnost, popř. zašli DVD na reklamaci pošlou ti nové. A nemůžeš po redaktorech Doupěte chtít, ať se dívají na fórum 24 hodin denně, pokud máš po 2 hodinách tik dožadovat se odpovědi, tak se trošku zklidni.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor

Odeslat příspěvekod L0v3C 19. 1. 2007 20:39

a kam ako by som to mal posalt nenasiel som nikde adresu....a sry za ten spam :lol:
L0v3C
First Blood

Odeslat příspěvekod Ertefol 19. 1. 2007 20:44

cituju z FAQ, nauč se hledat

Kód: Vybrat vše

(?) CD/DVD u časopisu je nečitelné. Je možné jej reklamovat?

(!) Výrobní proces CD/DVD bohužel není bezchybný a takřka vždy je určité promile výlisků nečitelných. Reklamovat jej samozřejmě můžete na adrese reklamace@cpress.cz, nebo telefonicky na čísle 545 113 713. Stejný postup platí v případě, že vám časopis nedošel, nebo nedošel v pořádku. Dostanete pochopitelně zdarma náhradu. [/code]
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor

Odeslat příspěvekod Honza Morkes 20. 1. 2007 01:08

L0v3C píše:mno.... nvm ci som to mal napisat sem... som na tomto forum prvy krat a kupil som si prvy krat casopis doupe pretoze tam bola hra Knights of the Temple a za 150 sk sa to oplati....kupil som .... dam dvd do pc a kliknem na plne hry--> souhlasim --> a kliknem na napis Knights of the Temple ... chvilku mi to nacitava a zrazu mi vyhodi...
file://E:\plnehry\kott\setup.exe nelze najít. Zkontrolujte, zda je správne zadána cesta či internetová adresa.r/color] asi to na dvd-cku neni ??? ako to ???
btw: nejde mi tiez patche,demoverzie,ostatné....atd ide mi iba videa a servis !!!

color=red]POPROSIL BY SOM VYSVETLENIE !!!

Zkus pro jistotu ještě obhlédnout DVD, zda na něm neutkvělo nějaké smítko či není nijak znečištěné, zbav jej všech nečistot a vlož znovu do mechaniky (ideálně zkus všechny soubory přehrát na disk). Jestli se nic nezmění, asi jde opravdu o vadný výlisek, který lze klasickou cestou reklamovat (viz Ertefolova odpověď, za kterou děkuji:)
Honza Morkes
Oficiální Xbox 360 magazín
Honza Morkes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod L0v3C 20. 1. 2007 09:15

ee neni aspon ja tam nevidim ziadne skrabance a cmuhy ale aj keby bolo !!! vitiahol som ho s obalu a hned dal do kompu...
L0v3C
First Blood