Doupě 12/2006

Vše o tomto fóru, o magazínu Doupě.cz a serveru FreeHry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Skinny 22. 12. 2006 17:20

jezek píše:O velkých bílých nápisech?e/quote]

a o čem jiném?
Skinny
Rampage

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 22. 12. 2006 19:35

No Chlapci :hezkej Flam -a To jen o Obálku?! ,že...nemám ještě Hotovú Recenziu ,,Na Druhou,,.. o Vánočním Doupěti ,proto tu ještě ,,Držím Hubu pod Zámkom,, a šetřím Datlíka ,ale Jářku...Bude i ,,s KAPSAMI,, ..co nejdřív..zbývá mně požadované Porovnání se Scorem a P-Levelem ,aby To bylo Kompletní a ,,Konstruktivní,, Kritika,že..podepřená ,,Klacky,,é Argumenty...jinak je to na Draka...a Ble ,Ble ,Ble a JPP...Tož se Těšte,pravda bude mě to Stát další DVA stováky ,ale maj tam BIO..he...atd...Tak to obětuji a dám si ten plevel pod Stromček,co bych pro Doupátko neudělal,že.....Marcel od Zvonu....
Marcel Kudlvasr
Dominating

Odeslat příspěvekod Ted 22. 12. 2006 20:33

ne, o ošklivých králíčcích a Raymanovi :wink: :mrgreen:
Welcome to the underbelly of modern civilization.
Ted
Killing Spree

Odeslat příspěvekod gogo 22. 12. 2006 21:54

No, Martine, stačilo kdyby sis pod stromeček nadělil hodinku češtiny a úpravy tesxtu :-) Jinak jen analyzuj. To je potřeba. Level nestojí za moc. Ovšem 2 DVD s videi je dobrý nápad. Tak zauvažuj. Mě se líbí více Doupě, ale tohle bylo mé poslední předplacené číslo. Budu muset vzít za vděk knihovnickým službám. Tedy doma až měsíc po vydání...beee. V Polsku mají však lepší časopisy. CD-Action a Click. A hlavně za polovic. Jen mít někoho v Polsce.
gogo
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Gulde 23. 12. 2006 00:33

jezek píše:Mi ta obálka připadá dost o ničem,protože nemám k Raymanovi vůbec žádný vztah.Ale graficky je udělaná pěkně.l/quote]

Já jsem hrál Raymana jednou asi tak před osmi lety, takže k němu taky nemám žádný vztah a obálka se mi líbí...jen tak dál !
Druhý den mne vyhodili z práce, prý že mám poruchu osobnosti...to je v pořádku, mám ještě další čtyři.
Gulde
Killing Spree

Odeslat příspěvekod AlanWake 23. 12. 2006 06:27

Obálka je vyjímečně super :).
AlanWake
Killing Spree

Odeslat příspěvekod gogo 26. 12. 2006 12:53

[quote="AlanWake"]Obálka je vyjímečně super :).[/quot

Mě se taky moc líbí. Škoda jen, že papír se pod světlem z lampičky zase leskne. To je ovšem chyba všech takových časopisů. Jinak se s láskou loučím a další Doupě budu číst v knihovně:-(.
gogo
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Vodny 28. 12. 2006 01:36

Tak konečně jsem se dostal k Doupěti s Raymanem. Obálka - modrá je dobrá, už je to tak. Obsah - vypadá celkem zajímavě, jenom trošku mimo. Recenze vynechám - jenom by mě zajímalo, kdo recenzoval Agathu Christie - chybí to tam. Hení kronika 2006 je jenom tak na oko, aby se zaplnilo pár stránek (někde je přesto viditelně nedostatek textu a spousta nevyužitého místa) - nevadí. Nakonec Co od Ježíška? Herní mašinu. Kdyby to vyšlo o číslo dříve, tak to pochopím, ale pět dní před štědrým dnem už jen těžko někdo kupuje tak velký dárek jako je počítač. Ale zde platí heslo - lepší pozdě než nikdy. Zvláště pro ty, kteří se chystají na povánoční výprodej. Co mě ale velice příjemně překvapilo, byl počet inzercí (na které jsem si minule tak stěžoval). Zde jich je tuším o 5 stran méně, což je velký úspěch a hlavně je to vidět. Chválím. Co se týče DVD, kromě pár demoverzí nestojí za nic. A tím myslím hlavně plnou verzi, ke které jsem se vyjádřil zde(dobrá grafika, špatné souboje a ovládání - průměrná third person akce). Toť vše. Už se těším na další číslo a doufám ve vyslyšení některých proseb nás čtenářů a splnění slibů (DVD design). Hodně štěstí.
Michal Bayerl / externí redaktor Doupě.cz
šéfredaktor FakeEverest.cz

NB Asus G51Jx - Intel i7 1.6-2.8Ghz, 6GB RAM DDR3 1333Mhz, GeForce 360M GTS 1GB GDDR5 VRAM, 500GB HDD 7.200RPM, Windows 7 64bit
Vodny
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Honza Morkes 28. 12. 2006 11:17

Agathu recenzoval Alan Jarrar.

Za připomínky, kritiku atp. díky.
Honza Morkes
Oficiální Xbox 360 magazín
Honza Morkes
VIP uživatel

Předchozí stránka