Objednávka na Slovensko

Vše o tomto fóru, o magazínu Doupě.cz a serveru FreeHry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Matt7993 22. 11. 2006 17:02

Ahojte chcem sa spytat ci na objednanie Doupe na Slovensko staci na adresu predplatne@cpress.sk poslat mail kde napisem ci chcem rocne predplatne, ci chcem s DVD alebo bez potom adresu a typ platby? Lebo toto som spravil a akosi mi nechcu odpisat tak neviem co si mam o tom mysliet je to daky tyzden zatial iba ale pytam sa preto lebo neviem ci stacilo iba to tam napisat :) za odpoved vopred diki
Matt7993
First Blood

Odeslat příspěvekod Honza Morkes 23. 11. 2006 14:05

Zkus prosím poslat mail ještě jednou. Pokud v rozumném termínu neodpoví (řekněme další týden), obrať se na mě a zkusíme to po zlém.:)
Honza Morkes
Oficiální Xbox 360 magazín
Honza Morkes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Matt7993 23. 11. 2006 14:25

no dobre este teda pockam lebo uz som im posla druhy mail vies ... ale tak dako este tyzden a ak nic tak ti napisem sem a poriesime to
Matt7993
First Blood

Odeslat příspěvekod Matt7993 27. 11. 2006 13:56

Ahoj Honza stale sa mi neozvali a ja neviem co mam robit dlhsie sa mi uz neche cakat a to predplatne by som si vazne rad vybavil ... keby som ti poslal ten mail co som im posielal a ty by si ho preposlal alebo dako inak by si to vybavil? Ak mas ICQ tak daj alebo daj mail lebo takto cez forum to nieje bohvieake pohodlne :)
Matt7993
First Blood

Odeslat příspěvekod Honza Morkes 28. 11. 2006 19:46

Matt7993 píše:Ahoj Honza stale sa mi neozvali a ja neviem co mam robit dlhsie sa mi uz neche cakat a to predplatne by som si vazne rad vybavil ... keby som ti poslal ten mail co som im posielal a ty by si ho preposlal alebo dako inak by si to vybavil? Ak mas ICQ tak daj alebo daj mail lebo takto cez forum to nieje bohvieake pohodlne :)

Přepošli mi ten tvůj mail ohledně předplantého na jan.morkes(zavinac)cpress.cz. Díky
Honza Morkes
Honza Morkes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Honza Morkes 29. 11. 2006 09:31

Kolegům na Slovensku blbnuly maily, nyní by tě už měli kontaktovat.
Honza Morkes
Honza Morkes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 29. 11. 2006 15:40

Ahoj Honzo,díky Ti za ,,Vikingskou,, vytrvalost a Přístup.. i Já...Braty mám Rád,a kdyby si na Slováč chystal Trail,mám ho dost protúlané a pošlu CD s Tur.Infem...Marcel od Zvonu...
Marcel Kudlvasr
Dominating

Odeslat příspěvekod Matt7993 29. 11. 2006 15:56

Honza uz mi odpisali a posielaju mi aj fakturu tak ja to zaplatim a budem cakat uz na prve cislo :) a dufam ze mi pride setkych 11 tak ako ma :wink: dakujem ze si to vyriesil lebo neviem ako dlho by som este cakal fakt vdaka
Matt7993
First Blood