Další Doupě

Vše o tomto fóru, o magazínu Doupě.cz a serveru FreeHry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Vashut 22. 11. 2006 14:06

Moc Moc prosím o to, aby v následujícím DOPĚTi bylo jako v jednom konkurenčním časopise minipet do GW .... Myslím že by to bylo moc hezké pro všechny pařany GW a myslím že k vánocům se to hodí ...
P.S.: Nevnucuju vám tuto hru ale vidím samé bonusy pro střílečky atd.,ale jsme tu i my pařani MMORPG a jiných her ....

Děkuji za zvážení Vashut

:arrow: ... Klidně toto téma smažte po přečtení ...
Vashut

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 3. 12. 2006 16:28

Já bych to nemazal,Vánoční Doupátko je již za Dveřmi,no doufejme..
Doufejme ,Přátelé Doupat...probudil jsem se přeci kvůli tomu ze Zimního spánku...Brum...zdraví Všechny Ogden Bééér...přeji Hodného
čorta,Hezkého Anděla a Zazobaného Mikuldu Všem Hodným Decem...
a Sobě pohodových Pětapadesát lomenejch Pěti...to by Bol padárok
od Mikuláša...Moudrej Pane ..Děkuji předem...Dobro došli u Zvona...
Marcel Kudlvasr
Dominating

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 6. 12. 2006 08:15

Ha Info od Kenedyho..Doupátko ,,24,, za necelých 14 dní a Honza Mokres Poudal,že v Novém roce New Engine na DVD...no je se na Co těšit..
Copa Vám nadělil Ten s Fousama é Vánoční Předjezdec?! a nebo,že by Vás prohnalo čertisko? Vššíchni se Těšíme na Doupátkoó,copak nám ,asi nadělííí...Ahoj Marcel od Zvonu...
Naposledy upravil Marcel Kudlvasr dne 6. 12. 2006 08:51, celkově upraveno 1
Marcel Kudlvasr
Dominating

Odeslat příspěvekod jezek 6. 12. 2006 08:33

Pro přesnost,info bylo od P.S.Kennedyho,ale i já doufám,že nové doupě bude vypadat dobře.A dárkem budou Knights of the Temple.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 6. 12. 2006 08:50

Promiň Ježku to ta má skleroza-Neuroza a probdělá Noc(2 měsíce blbě spím)Sorry...díky,že si to vzal sportovně...Marcel..
Marcel Kudlvasr
Dominating

Odeslat příspěvekod jezek 6. 12. 2006 08:58

V pohodě :wink:
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 6. 12. 2006 09:36

He Knigth z Templu,je to pěkná Tvrďárna a Chce aspoň CZ titulky a cz Manuál pro blbce Marcely,že,...jak huž jsem datlil někde výše,ale těším se na to Též....snad se Tentokrát přes TOHO Sekerníka protlačím ...Ufff....jinak je Tam bída o všecko,o magii,flašky..atdChce to najít vše!!co se dá použít a šetřit!!! až bude nejhůře a na můj I.pokus bylo Hodně OUVEJ!!ajajaj...Bojim ..bojim...Srab Marcel od Zvonu...
Marcel Kudlvasr
Dominating