DOUPE23

Vše o tomto fóru, o magazínu Doupě.cz a serveru FreeHry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod X-X-X 18. 11. 2006 20:00

Zdarec pls jaká bude plná hra doupěte 23?díky :wink:
X-X-X

Odeslat příspěvekod Gulde 19. 11. 2006 01:49

Já spíš doufám, že tam bude demo na BF 2142, abych i ho konečně vyzkoušel ;-)
Druhý den mne vyhodili z práce, prý že mám poruchu osobnosti...to je v pořádku, mám ještě další čtyři.
Gulde
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Ted 19. 11. 2006 02:00

Tak se zeptej tady :wink: I když, už jen tři (dva :?: ) dny a budeš to vědět
http://forum.doupe.cz/viewtopic.php?t=4173
Welcome to the underbelly of modern civilization.
Ted
Killing Spree

Odeslat příspěvekod abrakadabra984646 20. 11. 2006 18:21

TO JAKOU JSTE VYBRALI PLNOU HRU DO NOVÉHO DOUPĚTE JE DĚS A HRŮZA (VIZ TOTAL IMMERSIONAL RACING), VŽDYCKY JSEM VÁM VĚŘIL, ALE PODÍVEJTE SE CO NABÍZÍ KONKURENCE - SCORE 4 PLNÉ HRY A JEDNA LEPŠÍ NEŽ DRUHÁ (BOILING POINT, IMPERIAL GLORY MLUVÍ ZA VŠE)

DOUFÁM, ŽE TO PŘÍŠTĚ NAPRAVÍTE, JINAK PŮJDETE KE DNU JAKO GAMESTAR A TO BY MĚ OPRAVDU MRZELO.
abrakadabra984646

Odeslat příspěvekod Ted 20. 11. 2006 18:24

abrakadabra984646 píše:TO JAKOU JSTE VYBRALI PLNOU HRU DO NOVÉHO DOUPĚTE JE DĚS A HRŮZA (VIZ TOTAL IMMERSIONAL RACING), VŽDYCKY JSEM VÁM VĚŘIL, ALE PODÍVEJTE SE CO NABÍZÍ KONKURENCE - SCORE 4 PLNÉ HRY A JEDNA LEPŠÍ NEŽ DRUHÁ (BOILING POINT, IMPERIAL GLORY MLUVÍ ZA VŠE)

DOUFÁM, ŽE TO PŘÍŠTĚ NAPRAVÍTE, JINAK PŮJDETE KE DNU JAKO GAMESTAR A TO BY MĚ OPRAVDU MRZELO.A/quote]

ježiš, zase "Score má víc plnejch her a Score tohle a Score tamto" :roll: Doupě si kupuju kvůli kvalitním recenzím a dobrý ceně a myslím že tak to dělá i spousta jiných lidí a osobně si myslím, že Doupě se nemusí bát toho že by šlo ke dnu kvůli DVD příloze, toť můj názor hawk.
Ted
Killing Spree

Odeslat příspěvekod abrakadabra4646546 20. 11. 2006 18:28

NESOUHLASÍM S TEBOU, POKUD DOUPĚ NEBUDE MÍT PERFEKTNÍ DVD PŘÍLOHU TAK SKONČÍ, JELIKOŽ DOBRÉ RECENZE NA HRY SI MŮŽEŠ PŘEČÍST KDEKOLIV JINDE JEŠTĚ DŘÍV NEŽ VÝJDOU V PAPÍROVÉM DOUPĚTI NAPŘ. NA DOUPE.CZ ČI GAMES.TISCALI.CZ
abrakadabra4646546

Odeslat příspěvekod David Sláma 20. 11. 2006 21:54

abraka... > Nejdřív se nauč prosím psát bez capsu, následně se zkus zamyslet, jestli je herní magazín obrazovou přílohou k levné plné hře, nebo je plná hra dárkem pro čtenáře herního magazínu, o který jde především. Svůj názor ti nenutím, nicméně cítím potřebu říct, že věřím v platnost té druhé možnosti.

//edit: Jinak až teď jsem si všiml, že jsi se neubránil potřebě spamovat se svými vezskrze útočnými názory také jinou část fóra, aniž bys respektoval základní pravidlo všech fór, totiž že příspěvek se píše jednou. Stálo by za to se nejdřív naučit chovat a až následně někde prezentovat své názory.
David Sláma, editor časopisu Computer
Failure is not an option. | Ignorantia iuris non presumitur nec toleratur.
David Sláma
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Gulde 20. 11. 2006 22:14

Ono by bylo nejlepší nedávat do Doupěte žádnou plnou hru, alespoň by bylo víc místa pro dema, videa a jiné ;-)
Druhý den mne vyhodili z práce, prý že mám poruchu osobnosti...to je v pořádku, mám ještě další čtyři.
Gulde
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 21. 11. 2006 13:25

Tak nové doupátko opět skvělé...hlavně krásný článek a rozhovor o Wii....jenže mi zase nejede DVD...no já už jsem na to jaksi zvyklý :-(
Ale co mě taky hodně potěšilo že jste přidali i nový katalog conquestu o nintendu...mám ho sice stažený jako pdf ale poštou mi z gamehousu ještě nepřišel tak to mám od vás jako první :-) díky
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod M.F 21. 11. 2006 17:47

Zdarec takže nové doupě si nekoupím rozhodně ne s DVD,protože je tam TOTAL IMERSION RACING pěkná kravina eště stará jak metuzalém,neradil bych vám to :roll: :| :roll:
M.F

Odeslat příspěvekod fandadoupat 22. 11. 2006 02:10

doupe je v pohodě a kdo rika ze ne ten to nema v hlave v poradku!!!
fandadoupat

Odeslat příspěvekod includes 22. 11. 2006 02:15

fandadoupat píše:doupe je v pohodě a kdo rika ze ne ten to nema v hlave v poradku!!!!/quote]

Souhlasím s tebou, Tede :twisted: ...
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Ted 22. 11. 2006 02:16

Páni, mocný Includes mě poznal! 8)
Byl jsem zvědavej jestli to Mod pozná...tak jo no :D
Já chci bejt taky modeeem :cry: :)
Ted
Killing Spree

Odeslat příspěvekod includes 22. 11. 2006 02:21

njn.... já jsem všemocný :D ... ale napsals to pěkně :wink: ...
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Darwel 22. 11. 2006 05:59

Ehmmm, IP adresa? :mrgreen:
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating

Další stránka