DOUPE23

Vše o tomto fóru, o magazínu Doupě.cz a serveru FreeHry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod spartas 22. 11. 2006 20:29

includes píše:Myslel jsem samozřejmě CD/DVD ..../quote]

já vím sry hloupej vtip :oops:
spartas
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Gulde 22. 11. 2006 22:10

No možná by nebylo na škodu, kdyby se tu někde založilo téma s nefunkčními DVD a dotečnej by dycky napsal jakou značku a model DVD romky má, potom by se třeba zjístilo kde je chyba ;-)
Každopádně si myslím, že ty DVD jsou lisována asi v nějaké lisovně kvalitativně odpovídající second handu, jelikož třeba u GameStaru(a jiných) se nikdy nic takového s DVD přílohami nedělo ;-)
Druhý den mne vyhodili z práce, prý že mám poruchu osobnosti...to je v pořádku, mám ještě další čtyři.
Gulde
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 22. 11. 2006 22:35

Je to zvláštní...Ježkovi ty DVD taky nejely...má tu samou DVD vypalku jako já...ale pak změnil vnitřnosti PC (deska, CPU...) a najednou mu vše jede...bude tam nějaký konflikt v HW ale pěkně mě to štve

EDIT:To aby k předplatnému dávali zdarma DVD ROM která na 100% čte doupě DVD :lol:
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Berzeger 23. 11. 2006 01:01

zajimavy, mne vsechny media z Doupete jeli a jedou...
Asus P5Q-Deluxe, Intel Core 2 Duo E8400, 4096MB DDR2 RAM, Sapphire Radeon HD4670, Creative Audigy 2ZS, AOC 22'' widescreen LCD
Zastupce sefredaktora serveru FreeHry.cz a FlashFun.cz
Berzeger
Rampage

Odeslat příspěvekod jezek 23. 11. 2006 06:37

PSK má pravdu.Jednu dobu jsem kupoval jen časopis,protože mi divka byly na nic.Teď ale jedou naprosto v pohodě.Nechápu,ale jsem rád.
23Shadee:Stávalo se mi,že mi i 3 za sebou šly a pak jedo vůbec.Zkus to na jiném kopu a když nic,tak ho pošli zpět a dostaneš nové.

Jinak reakce na poslední doupátko.Neměl jsem ještě čas nic číst,ale na první pokoukání vypadá dobře.Jen se Vám nějak ztratil recenzent Dark Messiahu.Tohle mě právě dost zajímalo,kdo to psal a koukám,koukám a nic.Ale to je jen drobná vada na kráse.
Po přečtení napíšu širší názor.
Líbí se mi nápis "press any key to continue" na stránkách rozcestníků.Jestli tam byl vždycky ,tak se omlouvám.Všiml jsem si ho až teď.
PS:Udělali jste mi radost plnou hrou v příštím čísle,protože o její koupi uvažuju už asi půl roku :wink:
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Gulde 23. 11. 2006 14:54

Peter S. Kenedy píše:Je to zvláštní...Ježkovi ty DVD taky nejely...má tu samou DVD vypalku jako já...ale pak změnil vnitřnosti PC (deska, CPU...) a najednou mu vše jede...bude tam nějaký konflikt v HW ale pěkně mě to štve
Druhý den mne vyhodili z práce, prý že mám poruchu osobnosti...to je v pořádku, mám ještě další čtyři.
Gulde
Killing Spree

Odeslat příspěvekod David Sláma 23. 11. 2006 15:21

Gulde píše:Kdyby byl nějaký konflikt v "hárdvéru" tak by ti tam toho nešlo víc, než jen dvd z doupěte, podle mě to má na svědomí nevalná kvalita oněch DVD :wink:-/quote]

Potíž je, že se spousta DVD testuje na několika redakčních strojích, a stejně tak všechna, která čtenáři pošlou zpět jako nefunkční, a pokud se dobře pamatuji, žádný problém jsme nezaznamenali. Problém bude podle mě v tom, že DVD mají problém na určitých kombinacích HW, jinak si to zatím neumím vysvětlit.
David Sláma, editor časopisu Computer
Failure is not an option. | Ignorantia iuris non presumitur nec toleratur.
David Sláma
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 23. 11. 2006 15:42

David Sláma";[quote="Gulde píše:Kdyby byl nějaký konflikt v "hárdvéru" tak by ti tam toho nešlo víc, než jen dvd z doupěte, podle mě to má na svědomí nevalná kvalita oněch DVD :wink:-/quote]
Potíž je, že se spousta DVD testuje na několika redakčních strojích, a stejně tak všechna, která čtenáři pošlou zpět jako nefunkční, a pokud se dobře pamatuji, žádný problém jsme nezaznamenali. Problém bude podle mě v tom, že DVD mají problém na určitých kombinacích HW, jinak si to zatím neumím vysvětlit. /quote]

To si myslím to samé a štve mě to...proto vám ani ta DVD neposílám zpět protože by mi to bylo podle mě na nic
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod danniel 23. 11. 2006 16:54

Tak s tím posledním DVD jsem měl taky trochu problémy, napoprvé mi ho mechanika nechtěla vůbec načíst, jen pořád vydávala nějaké divné zvuky. Tak jsem to DVD vyndal, ofoukal, vydrhnul tričkem a potom už po chvíli cukání v mechanice najelo.
Games don't make people violent, lag does.
danniel
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 23. 11. 2006 17:21

To je sice pěkné ale mě ta mechanika ani nedělá žádný zvuk když ho tam vložím :-)
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod danniel 23. 11. 2006 17:42

Možná by pomohla trocha násilí :twisted:
Games don't make people violent, lag does.
danniel
Killing Spree

Odeslat příspěvekod spartas 23. 11. 2006 17:54

jasně násilí pomůže,nejdřív si to vyzkoušej TADY a pak hurá na to :lol:
spartas
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 23. 11. 2006 19:06

spartas píše:jasně násilí pomůže,nejdřív si to vyzkoušej kurl=http://www.superhry.cz/games/636/]TADY[/url] a pak hurá na to :lol:>/quote]

Naprosto skvělá hra :lol:
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod David Sláma 23. 11. 2006 22:24

Peter S. Kenedy píše:To si myslím to samé a štve mě to...proto vám ani ta DVD neposílám zpět protože by mi to bylo podle mě na nicm/quote]

Ani ne, je možné že je tam malá chybka v lisování, co se projeví jen na některých konfiguracích, takže ti jiné médium bude fungovat správně.
David Sláma, editor časopisu Computer
Failure is not an option. | Ignorantia iuris non presumitur nec toleratur.
David Sláma
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Gulde 24. 11. 2006 00:40

Ale proč se to tedy děje jenom u Doupěte?
Možná je jenom špatně udělanej ten engine toho DVD ;-)
Gulde
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka