DOUPE23

Vše o tomto fóru, o magazínu Doupě.cz a serveru FreeHry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod jezek 22. 11. 2006 06:38

Bingo Darwele :wink:
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 22. 11. 2006 08:45

AhojTede,Includes,Kenedy a případně další,new doupátkem v ruce Vás musím Zklamat neboť to opět nedopadlo nejlépe...i ve srovnání s konkurencí..he...Kvalitní R5E..nech si o nich zdát-Tede,Doupě je v Pohodě,bohužel ..není tomu tak...Includes a Kenedy tomu mohou přizvukovat jak chtějí,ale situejšn je vážná ,nikoliv však zoufalá:až na-
Ten Béčkový TIR,ovládání jen šipkami?!to snad Nééé...25 stran Neto Reklam v.s.27 a 1/2 stranám Recenzí,navíc z půlky Zmršených!?Je POčet Zoufalý -vListopadovém předvánočním Herním Boomu,že...rovná se takřka Mágové sebevraždě....SUPRA si zaslouží
pouze Davidova NWN2,Aclerův Armed Assault,Kamilův Evolution socer,
a pochopitelně opět Triumfující Michael Stern se svými Prévijú-Bioshock,HF2a tvrdí to SW:EaW,dat RE...když nejsou RE ,nastupují PRÉ,že....zbytek RE,až na pár s Chybějícími II.Stranami=
nedopsanými,že..jsou pouhé štěky a néé Plnohodnotné Recense!
Dopisy jsou pěkná Selánka a Libová záležitost jako BLOG..promiň Davide...Prostě se Strany ..opět Zbytečně rozhazují všude okolo..
A na TO Nejdůležitější Nezbývá:na Recenze!!Jasné řezání Té Nej.Větve přímo pod Zadkem Oblíbeného,,Plebs,,Herního Mágu...
Byla by Vás Chvapci Škoda...Némlich ,tak si počíná Czech Rep,když zanedbává : Děti,mládež,mladé!-není To naše Priorita,nejsou Peníze ,ani Lidi..a peníze na ně?!!Každý Civilizovaný a ,he kapitalistický Stát Evropy(o Ouvrsís nemluvě,že..)má FIRST Priority pro Mladou Generaci!!..holt Česko má jiné...Každý Herní Schopný Mág má First Priority:Recenze a Hry-Full pro Hráče a čtenářové,He...no Pomoc Hráčům:Manuály cz,češtiny,Mody,adony,mapy špicových a aktuálních Her též Potěší Chudej herní Plebs...No na DVD,kromě žádaných DEM! jěště potěší a je SUPER-Blok Modů do BF-BF2...,
ale to je tak vše..400MB nějakých Her moc radosti k Mikuldovi neudělá,že...a jinak Pomoc žádná..hodily by se např.Manuály do prvních Levlů:NWN2 či Messiaha,G3 apod...Držíme Palce a Máme Vás Rádi a još raz grázia za ten BF-BF2,ale v tom Novém Roce se Polepšete..jinak..nevím,..nevím povídala moje..zdraví Marcel od Zvonu...
Marcel Kudlvasr
Dominating

Odeslat příspěvekod SCobra 22. 11. 2006 09:08

Pochválil Marcel někdy nějaké Doupě jako celek :?: Nebo aspoň z větší části?
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 22. 11. 2006 13:04

Ahoj Cobro...Chválil..chválil..takřka celé i dřívější Počiny před Papírovým Doupátkem,ale od Podzima 2005 to nějak bere OBRAT...a OD NEW DOUPĚTE 2007-Leden ..jaksi Tuplem...bohužel...přirovnal bych to k událostem kolem GS...OLD Parta GS a potom NEW Parta ze zrušeného Gameru v čele se Sládkem,opět ..Bohužel..pochopitelně ,že na Tom vždy Prodělali Hráči...Ti Chudší,že...Marcel od Zvonu...
Marcel Kudlvasr
Dominating

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 22. 11. 2006 13:30

Ahoj Cobro...još Dodatok chvály,posílal jsem též Dopis,v kterém jsem ,,chválil či byl spokojen s 3O% obsahu papírového doupátka a s 75% obsahu DVD...až na těch 1,5 GB do 9 GB DVD ,které jsem neobjevil?!
...nechtěl jsem SEM datlovat Dopis celý..Sorry One finger Datlík by to asi nezvládl....je to všechno Konstruktivní Kritika a néé Zatracení...
Mám Doupě i všechna Doupata Rád...Marcel od Zvonu...a rád Pomohu...
Marcel Kudlvasr
Dominating

Odeslat příspěvekod includes 22. 11. 2006 16:22

Marcel: No, pokud se Ti Doupátko nelíbí, tak nekupuj :wink: ... nám se líbí a proto ho máme předobjednané :wink: ... líbí se mi styl psaní v Doupěti a vše okolo, např. Level aj. časopisy se mi nelíbí, jednak recenzenty, ale také stylem časopisu ... a ještě za tu skvělou cenu s nadupaným DVD je Doupě BEST časopis na českém trhu, možná si říkáš, proč tu hodnotím DVD, když každý máme net a stáhnout si prakticky můžeme vše, ale nezapomínej, že ne všichni mají net tak rychlý, aby si dovolili stáhnout např. 1GB demo :wink: ...

btw: Objektivnější post o new Doupěti napíšu večer pro pročítání Doupátka :wink: ...
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Gulde 22. 11. 2006 17:12

Hmm, zajímavé číslo, ale musim zkritizovat tu recenzi na DoW-Dark Crusade, bylo tam poměrně dost zavádějících údajů. Stejně tak ať koukám, jak koukám, nenašel jsem recenzi na Medieval 2 Total War, což je docela velký prohřešek...
Druhý den mne vyhodili z práce, prý že mám poruchu osobnosti...to je v pořádku, mám ještě další čtyři.
Gulde
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Shadee 22. 11. 2006 17:28

Povím vám jeden krátký a bohužel velmi smutný příběh jednoho smutného dne.
Tak jako každý měsíc jsem si vyšlápnul při cestě do školy pro nové Doupátko, už sychravé počasí naznačovalo, že cosi není v pořádku, avšak zaslepen touhou po novém čísle mého oblíbeného plátku, nevěnoval jsem zřejmě dostatek pozornosti drobným vlivům (v ovzduší, hlasu v mé hlavě, apod.). Inu zakoupil jsem tedy Doupátko a utíkal do školy, samozřejmě jako poctivý student oné školy jsem vyčkal až přijedu domů, teprve potom jsem opatrně a velmi šetrně otevřel silónovou obálku časopisu. V rychlosti jsem proletěl obsah a s nedočkavostí zapínal můj kompík, lehounce položil třpytící se duhovou placku do mechaniky a s napětím čekal. Čekal, čekal a čekal (dokonce i teď stále čekám). Jenže ono nic, ať se mechanika snaží co ji jen její elektronické a optické síly stačí, prostě nic.
Z daného vyplívá, že s DVD přílohou je něco v nepořádku (možnost jakékoliv chyby čtení mechaniky je vyloučena), a bohužel zjišťuji že nejsem zdaleka jediný kdo má tyto potíže. Nemuhu si tedy odpustit jistou připomnku a sice, že v dobách kdy jste používali jako přebal DVD plastikovou krabičku tyto problémy se nevyskytovaly (alespoň né u mne), věřím že finanční rozdíl mezi plast. krabičkou a papírovou obálkou není natolik markantní, aby to ohrozilo další budoucnost Doupěte. Vraťte tedy plastikovou krabičku zpět, prosím.
Nejtěžší hra mého života je život sám, nikdy ji nevyhraju, ale svoji kůži nedám zadarmo!
Shadee
Killing Spree

Odeslat příspěvekod davee 22. 11. 2006 17:33

Spatne vylisovane DVD nema s plastikovou krabickou nic spolecneho.
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 22. 11. 2006 18:19

Tak že bych měl problém se všemi DVD a že bych já měl tu smůlu a všechny co mi přišly jsou špatně vylísované??Jako ze všech DVD za ten rok mi jede jediné...už jsem měl i tu vypalovačku v reklamaci nedávno a prohlásili že je zcela v pořádku...je to tak že prostě některé mechaniky nemají doupě rádo...škoda
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod includes 22. 11. 2006 18:21

Mi DVD jede, jako vždy :wink: ...
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod davee 22. 11. 2006 18:22

Tak to nevim, ale myslim si, ze to rozhodne nebude tim, ze by DVD nebylo v krabicce jak tu psal Shadee.
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod includes 22. 11. 2006 18:25

Podle mě je to tím, že se nějaké CD romky nekamarádí nějak s tím DVDčkem, jak jinak si vysvětlit, že mně všechny DVD jedou a PSK jen asi jedno?
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod spartas 22. 11. 2006 18:28

includes píše: nějaké CD romky nekamarádí nějak s tím DVDčkemV/quote]

cd-romka nikdy nekamarádí s dvdýčkem :lol: :wink:
spartas
Killing Spree

Odeslat příspěvekod includes 22. 11. 2006 18:29

spartas píše:
includes píše: nějaké CD romky nekamarádí nějak s tím DVDčkemV/quote]
cd-romka nikdy nekamarádí s dvdýčkem :lol: :wink: /quote]

Myslel jsem samozřejmě CD/DVD ...