Dema na DOUPE 11/2006

Vše o tomto fóru, o magazínu Doupě.cz a serveru FreeHry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Gulde 19. 11. 2006 15:32

Score nevím, ale úroveň psaní článků v Levelu mi přijde jak kdyby to psala banda puberťáků...Doupě je psaný docela dost profesionálně ;-)
Druhý den mne vyhodili z práce, prý že mám poruchu osobnosti...to je v pořádku, mám ještě další čtyři.
Gulde
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Mr.Hitman 19. 11. 2006 18:39

Gulde píše:Doupě je psaný docela dost profesionálně ;-) /quote]


Proc asi lebo to pisu profesionali. :wink:
"Michael Jordan plays basketball. Charles Manson kills people. I talk. Everyone has a talent." - Nick Naylor
Mr.Hitman
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 20. 11. 2006 09:47

Ahoj,ale Pánové ...nelze přec srovnávat Hrušky a švestky,že...a Dema
je Tady téma..,že ..spíše by tam měly býti hlavně Dema co si prostor Zaslouží,aby zbylo konečně více místa na TU Pomoc Hráčům:Mody,Adony,Mapy,aktuální cz Manuály k Hrám co se Hrají,češtiny a pár Užitečných PRGů a Rad či Triků by určitě úroveň Doupat Zvedlo..HE...Proč zaplácávat DVD! jen Demy a Videi?! Prečo...?...zdraví Marcel od Zvonu...
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 20. 11. 2006 11:16

Gulde píše:Score nevím, ale úroveň psaní článků v Levelu mi přijde jak kdyby to psala banda puberťáků...Doupě je psaný docela dost profesionálně ;-)//quote]

Tohle mi zas připadá u čtení Score :lol: No nic, jen se nehádejte, já už časáky stejně kupuju jen kvůli plným hrám, i když úroveň Doupěte se mi líbí, jen kdyby tam toho bylo víc (klidně bych si připlatil za stejný počet stran, jako má třeba Level).
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Hitman 20. 11. 2006 15:25

SCobra píše:
Gulde píše:Score nevím, ale úroveň psaní článků v Levelu mi přijde jak kdyby to psala banda puberťáků...Doupě je psaný docela dost profesionálně ;-)//quote] i když úroveň Doupěte se mi líbí, jen kdyby tam toho bylo víc (klidně bych si připlatil za stejný počet stran, jako má třeba Level).
"Michael Jordan plays basketball. Charles Manson kills people. I talk. Everyone has a talent." - Nick Naylor
Mr.Hitman
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod abrakadabra765464 20. 11. 2006 18:25

TO JAKOU JSTE VYBRALI PLNOU HRU DO NOVÉHO DOUPĚTE JE DĚS A HRŮZA (VIZ TOTAL IMMERSIONAL RACING), VŽDYCKY JSEM VÁM VĚŘIL, ALE PODÍVEJTE SE CO NABÍZÍ KONKURENCE - SCORE 4 PLNÉ HRY A JEDNA LEPŠÍ NEŽ DRUHÁ (BOILING POINT, IMPERIAL GLORY MLUVÍ ZA VŠE)

DOUFÁM, ŽE TO PŘÍŠTĚ NAPRAVÍTE, JINAK PŮJDETE KE DNU JAKO GAMESTAR A TO BY MĚ OPRAVDU MRZELO.
abrakadabra765464

Odeslat příspěvekod Honza Morkes 20. 11. 2006 18:27

Zaprvé si myslím, že plná hra je doplněk časopisu a ne jeho hlavní část. Cesta do pekel je právě ta, když se z časopisu stane sponka, která drží všechny ty plné hry křečovitě při sobě.

Zadruhé jsem si nevšiml, že by v daném žánru (závodní hry) nabízel někdo lepší hru. Total Immersion Racing totiž není vůbec špatná věc.
Honza Morkes
Oficiální Xbox 360 magazín
Honza Morkes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod abrakadabra465465488 20. 11. 2006 18:42

DOVOLUJI SI CITOVAT "Zadruhé jsem si nevšiml, že by v daném žánru (závodní hry) nabízel někdo lepší hru. Total Immersion Racing totiž není vůbec špatná věc."

HONZO MORKESI, NEDĚLEJ PROSÍM TĚ Z LIDÍ PITOMCE, DEJ SI RUKU NA SRDCE A SÁM PRO SEBE SI ŘEKNI ZDA SI V DNEŠNÍ DOBĚ TOUŽÍŠ ZAHRÁT TAKOVOU AUTOMOBILOVOU ZHOVADILOST, TO SE SNAD ANI NAZVAD ZÁVODNÍ HROU NEDÁ.

SAMOZŘEJMĚ, ŽE JE MI JASNÉ, ŽE NA HRU NFS: CARBON JEŠTĚ DLOUHOU DOBU NEBUDETE MÍT PRÁVA, ALE EXISTUJÍ MNOHEM MNOHEM LEPŠÍ HRY POSTARŠÍHO DATA, JEŽ BY SI ČTENÁŘI DOUPĚ ZASLOUŽILI V DVD PŘÍLOZE.

MY JSME HRÁČI POČÍTAČOVÝCH HER A NE KRETÉNI!!! KDYŽ KONKURENCE MŮŽE DÁT STARŠÍ A PŘESTO KVALITNÍ HRY, TAK TO URČITĚ O SVĚDČÍ O TROCHU JINÉM PŘÍSTUPU KE ČTENÁŘŮM. ZACHOVÁVAJÍ SI K NIM TOTIŽ URČITOU ÚCTU, VÍŠ?
abrakadabra465465488

Odeslat příspěvekod Ted 20. 11. 2006 18:45

Sakra, jenomže pochop že narozdíl od Score stojí Doupě stovku!
Welcome to the underbelly of modern civilization.
Ted
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod abrakadabra4646546 20. 11. 2006 18:47

OMLOUVÁM SE VŠEM ZA GRAMATICKÉ CHYBY V PŘEDCHOZÍM PŘÍZPĚVKU V DŮSLEDKU ZPŮSOBENÉ NERVOZITY.
abrakadabra4646546

Odeslat příspěvekod Ted 20. 11. 2006 18:47

A ty závody fakt špatný nejsou!! :o
Welcome to the underbelly of modern civilization.
Ted
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod abrakadabra7987987 20. 11. 2006 18:48

A TO, ŽE STOJÍ 100, KČ JE DŮVOD K HORŠÍ KVALITĚ?
abrakadabra7987987

Odeslat příspěvekod abrakadabra65465779 20. 11. 2006 18:52

CITUJI "A ty závody fakt špatný nejsou!!

Tede JE VIDĚT, ŽE JSI ANÁLNÍ HOROLEZEC, MYSLÍM SI, ŽE KDYŽ SE BUDEŠ HODNĚ SNAŽIT DOSTANEŠ ZA TYTO KECY ZDARMA PŘEDPLATNÉ ČASOPISU :D
abrakadabra65465779

Odeslat příspěvekod Ted 20. 11. 2006 19:03

Hrál jsem to a bavilo mě to a myslim si že timhle si předplatný stejně nezískam :wink:
Welcome to the underbelly of modern civilization.
Ted
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod abrakadabra4657777 20. 11. 2006 19:06

HONZO MORKESI, MŮŽEŠ PROSÍM TĚ ZAREAGOVAT, TEDY ODEPSAT NA PŘÍZPĚVEK SMĚROVANÝ NA TVOU OSOBU?
abrakadabra4657777

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků