Dema na DOUPE 11/2006

Vše o tomto fóru, o magazínu Doupě.cz a serveru FreeHry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Gulde 23. 11. 2006 14:57

No alespoň ten KotT že bude příště...ale k jinejm časopisům dávaj hry kvalitativně odpovídající přibližně Knights of the Temple běžně, a né jako vánoční dárek...
Druhý den mne vyhodili z práce, prý že mám poruchu osobnosti...to je v pořádku, mám ještě další čtyři.
Gulde
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 23. 11. 2006 15:00

Gulde píše:No alespoň ten KotT že bude příště...ale k jinejm časopisům dávaj hry kvalitativně odpovídající přibližně Knights of the Temple běžně, a né jako vánoční dárek...a/quote]

No jo, ale ty časopisy stojí dvojnásobek toho co Doupě a taky maj asi mnohem větší prodejnost.
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 23. 11. 2006 15:35

Ahoj Knajgti,moc se na tenhle padárek netěšte,he...je tam jeden s
Orčí sekerou,kterej vám to i na EASY růčo vysvětlí,proto doufám v Kompletní servis k Tomuto christmas Padárku:manuál cz a čeština či aspoň Titulky cz,rady a triky co s tím,pro Ty Tydýti jako je Marcel od Zvonu,he..atd...prostě Kompletní Hru së Štědrovečerní Oblohou...Děkuji předem....Vfšichni se těšíme na Jjéžiška copak Nám asi nadělííí.....Doufám ,že Knight II.je přítulnější a ,že K I. koněčně s Pomocí Doupat dohraji..još raz díky za pomoc s Knightem a s Tím Sekerníkem,he..Bojim,bojím sa HO...ahoj Marcel od Zvonu...
Marcel Kudlvasr
Dominating

Odeslat příspěvekod Honza Morkes 23. 11. 2006 21:49

Prodejnost je dost podobná (viz auditovaná čísla), ale stovka navíc je sakra rozdíl. V té cenové hladině jsou totiž některé z plných her k dostání samotné v obchodě. Mohli bychom pochopitelně zdražit dvojnásobně a zapojit se do soutěže "kdo nabídne nejvíc her", ale zaprvé mi to přijde zbytečné, zadruhé jsme raději za čtenáře, kteří koupí časopis opravdu kvůli němu samotnému a ne proto, že tam zrovna byla hra XYZ. Bereme plnou hru jako hezký bonus k časopisu, ne jako jeho základ. Navíc tady ty soutěže 3,4, 5 plných her obecně jen devalvují jejich hodnotu a pro čtenáře se stávají něčím jako demoverze – taky si pamatuju doby, kdy jsem prolétl nadšeně úplně všechny...
Honza Morkes
Oficiální Xbox 360 magazín
Honza Morkes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Gulde 23. 11. 2006 22:05

Však já jsem zastáncem zrušení plných her v každém čísle a raději je nahradit nějakými videorecenzemi, nebo demy, plná hra jen vyjímečně(třeba právě ten prosinec, případně třeba v červnu na velký prázdniny ať je co hrát), a kdyby se tam dávaly méně často, mohly by se tam pak dát právě ty kvalitnější ;-)
Druhý den mne vyhodili z práce, prý že mám poruchu osobnosti...to je v pořádku, mám ještě další čtyři.
Gulde
Killing Spree

Odeslat příspěvekod includes 23. 11. 2006 22:14

Gulde: Tzn. 2 kvalitní hry za rok?

To mi se spíše líbí, že v každém Doupěti je plná hra, je jedno jak stará, vždy Doupáci vyberou něco, u čeho strávíte hodiny i dnes :wink: ... a je jedno, jak je to staré...
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Ted 23. 11. 2006 22:58

Příště tam dejte DOOMa 1, u toho se stráví hóóódně času :)
Welcome to the underbelly of modern civilization.
Ted
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Gulde 24. 11. 2006 00:48

includes píše:Gulde: Tzn. 2 kvalitní hry za rok?

To mi se spíše líbí, že v každém Doupěti je plná hra, je jedno jak stará, vždy Doupáci vyberou něco, u čeho strávíte hodiny i dnes :wink: ... a je jedno, jak je to staré...a/quote]

Popravdě jsem tu plnou hru nezkoušel ani jednu, třeba No Man's Land jsem chtěl vyzkoušet, ale prd :)

A jak řiká Ted, nebo tam alespoň dávejte klasiky, třeba C&C 1, Age of Empires 1...prostě klasiky :wink: :)
Gulde
Killing Spree

Odeslat příspěvekod jezek 24. 11. 2006 06:32

Gulde píše:Však já jsem zastáncem zrušení plných her v každém čísle a raději je nahradit nějakými videorecenzemi, nebo demy, plná hra jen vyjímečně(třeba právě ten prosinec, případně třeba v červnu na velký prázdniny ať je co hrát), a kdyby se tam dávaly méně často, mohly by se tam pak dát právě ty kvalitnější ;-) /quote]

S tímhle naprosto souhlasím.Plné hry časopis strašně degradují.Proto ho ani nemám předobědnaný,protože mě prostě dvd příloha nezaujme a koupím si jen čistý časák,ale byl bych takpro 4 hry ročně,pěkně jednu na kvartál.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod SCobra 24. 11. 2006 10:00

Jenže... (Honza to možná zase vyvrátí) bez plné hry by klesla prodejnost podle mě dost podstatně.
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod jezek 24. 11. 2006 10:19

To se nehádám.Taky si myslím že jo.Předchozí rozhovory to dost silně naznačují.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Honza Morkes 24. 11. 2006 10:37

Ono to trochu souvisí s neslavným koncem GS… Nejvíc jeho čtenářů a "velkých obdivovatelů" se na internetu vyrojilo až poté, co byl časopis kvůli bídné prodejnosti zrušen.

Kdyby někdo věděl, co zajistí největší prodejnost, dávno by to realizoval.:) Ale je opravdu těžké říci, kolik čtenářů zaujme plná hra, kolik zajímá časopis, komu omylem spadl při nákupu v hypermarketu do košíku. Naše strategie je v současnosti jasná, několikrát jsem ji tu obhajoval a i když si možná mnozí myslí něco jiného, Doupě bylo, je a bude multiplatformovým časopisem s DVD a plnou hrou za rozumnou cenu. Je to strategie, které věříme a budeme se jí snažit držet.
Honza Morkes
Oficiální Xbox 360 magazín
Honza Morkes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod jezek 24. 11. 2006 10:47

Držte se jí,mne jste jako hodně konzervativního člověka dokázali přesvědčit,ať Vás kupuju :wink:
jezek
Taťka moderátor

Předchozí stránka