Dema na DOUPE 11/2006

Vše o tomto fóru, o magazínu Doupě.cz a serveru FreeHry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod VeVeRiSiAk 15. 11. 2006 16:51

Chcel by som sa spytat ci bude v novom cisle doupe 11/2006 demoverzia Splinter Cell - Double Agent , Vopred Dakujem PS : Doupe je super kupuvam si ho od 6/7 2005 A som Velmi Spokojný. :D
VeVeRiSiAk

Odeslat příspěvekod Ted 15. 11. 2006 21:33

Kdyžtak se přidam a ptam se jestli je tam demo na Carbon, taky dík
Welcome to the underbelly of modern civilization.
Ted
Killing Spree

Odeslat příspěvekod anony 16. 11. 2006 11:44

Já bych se rád zeptal jestli bude na Doupě DVD Medieval II: Total War Gold Demo. :mrgreen:
anony

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 16. 11. 2006 12:44

všechno je na webech ale je fakt že pokud má někdo pomalé připojení tak se nedivím s vaší žádostí
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 16. 11. 2006 12:56

Takový nesmělý dotaz,kdy bude doupě 11/2006 vydáno ?!..děkuji
Marcel od Zvonu
Marcel Kudlvasr
Dominating

Odeslat příspěvekod Majorus 16. 11. 2006 13:15

Marcel se vrátil, kde si byl, dlouho ses tu neukázal :D
Můj Twitter-> Majorus_hw

Můj web se skrývá na ikonce planetky, pod avatarem ;)
Majorus
Unstoppable

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 16. 11. 2006 13:23

doupě 11/2006 by mělo být na stáncích 22.11.06
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Petr Kolář 16. 11. 2006 16:15

Peter S. Kenedy píše:doupě 11/2006 by mělo být na stáncích 22.11.061/quote]
Jsi si tím datem jistý? Podle jízdního řádu to má být 21.11.
Petr Kolář - Doupě.cz

it´s better to be hated for what you are, than you be loved for what you´re not...
I live. Again.
Petr Kolář
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod includes 16. 11. 2006 16:17

21. pro předplatitele, ne? :wink: ...
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod VeVeRiSiAk 16. 11. 2006 21:16

bude ci nebude ??? to demo Slinter Cell Double agent na doupe 11/2006 ? dakujem
VeVeRiSiAk

Odeslat příspěvekod Honza Morkes 16. 11. 2006 21:22

Medieval ano, Carbon ano, Splinter Cell bohužel ne, protože vyšel až po uzávěrce DVD přílohy (je dříve než uzávěrka časopisu), bude tedy příště.

Co se týče termínu - tradičně je to úterý pro předplatitele, středa na stáncích.
Honza Morkes
Oficiální Xbox 360 magazín
Honza Morkes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 16. 11. 2006 21:27

Petr Kolář"t[quote="Peter S. Kenedy píše:doupě 11/2006 by mělo být na stáncích 22.11.061/quote]Jsi si tím datem jistý? Podle jízdního řádu to má být 21.11.t/quote]

Tak vidíš pro stánkaře platí tohle datum :-)
Přeplatitele to mají o den dřív takže toho 21.11. tohle bude moje předposlední předplacené doupě :cry:
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Skinny 16. 11. 2006 21:29

moje též ale však předplatné prodloužím ale ještě nevím jak to udělám
Skinny
Rampage

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 16. 11. 2006 21:37

njn já na to nemám finance...Wii bude na splátky takže vše co budu mít dávám do něho
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Skinny 16. 11. 2006 21:50

no jo aha, mně to platí máma, tak snad aspon bez dvd za 39(?) kč ne?
Skinny
Rampage

Odeslat příspěvekod Ted 16. 11. 2006 22:19

Honza Morkes píše:Medieval ano, Carbon ano, Splinter Cell bohužel ne, protože vyšel až po uzávěrce DVD přílohy (je dříve než uzávěrka časopisu), bude tedy příště.

Co se týče termínu - tradičně je to úterý pro předplatitele, středa na stáncích.i/quote]

Dík za rychlou odpověď, už se těšim.
Ted
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Honza Morkes 16. 11. 2006 23:13

Peter S. Kenedy píše:njn já na to nemám finance...Wii bude na splátky takže vše co budu mít dávám do něho /quote]

Tak přeci nás jen tak kvůli nějakýmu máchání ovladačem :wink: neopustíš?! Vždyť existuje tolik krásných způsobů, jak předplatné prodloužit zadarmo. Napsat inteligentní a zajímavý dopis, poslat otázku do naostra, mikroskop...:)
Honza Morkes
Honza Morkes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod 3D_Crab 16. 11. 2006 23:36

Vešlo se na DVD ještě demo Warhammer: Mark of Chaos ?
Uhni krávo, nesu sklo.
3D_Crab
Dominating

Odeslat příspěvekod Návštěvník 16. 11. 2006 23:37

DAkujem za odpoved nevadi ze nebude tak si ho stiahnem , :lol:
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Berzeger 17. 11. 2006 13:17

no mne teda doupe vzdycky chodilo o den nebo dva pozdeji, nez se objevilo na stancich... :)
ted mi skoncilo predplatny, predplacet si to dal uz nebudu, nemam prachy.
Jinak doufam ze ten Medieval bude pecka... :)
Asus P5Q-Deluxe, Intel Core 2 Duo E8400, 4096MB DDR2 RAM, Sapphire Radeon HD4670, Creative Audigy 2ZS, AOC 22'' widescreen LCD
Zastupce sefredaktora serveru FreeHry.cz a FlashFun.cz
Berzeger
Rampage

Odeslat příspěvekod 3D_Crab 17. 11. 2006 13:31

Berzeger píše:Jinak doufam ze ten Medieval bude pecka... :)

On už je :) - viz recenze
Uhni krávo, nesu sklo.
3D_Crab
Dominating

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 18. 11. 2006 15:22

Honza Morkes píše:
Peter S. Kenedy píše:njn já na to nemám finance...Wii bude na splátky takže vše co budu mít dávám do něho /quote]

Tak přeci nás jen tak kvůli nějakýmu máchání ovladačem :wink: neopustíš?! Vždyť existuje tolik krásných způsobů, jak předplatné prodloužit zadarmo. Napsat inteligentní a zajímavý dopis, poslat otázku do naostra, mikroskop...:)e/quote]

Tak já na dopisy nikdy nebyl a nevěřím tomu že já bych zrovna vyhrál :mrgreen: to víš že vás neopustím a budu si vás dál kupovat ale asi už bez DVD (na co když mi nejedou)...prostě nebudu mít předplaceno a budu kupovat každý měsíc v trafice
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod mr_wawra 18. 11. 2006 15:35

Tak napiš do Mikroskopu, fakt to funguje (osobne overeno :) )
HC Slavia Praha - to je moje radost!
Kultura kriplů vydrží vše
mr_wawra
Dominating

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 18. 11. 2006 15:48

no měl bych se o něco pokusit to je fakt :-)
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Skinny 18. 11. 2006 16:02

mr_wawra píše:Tak napiš do Mikroskopu, fakt to funguje (osobne overeno :) ))/quote]

tys napsal? můžu vědět na co? určo na gta sa že? no nic jdu si najít tu recenzi
a proč mou neotiskli, zvláštní, určitě si jí nevšimli, nebo žeby byla tak špatná, to se mi nezdá :lol:
Skinny
Rampage

Odeslat příspěvekod Návštěvník 19. 11. 2006 10:34

Zdarec možná to je mimo mísu,ale ne tak moc jaká bude plná hra dopěte23?díky :!:
Návštěvník

Odeslat příspěvekod gogo 19. 11. 2006 11:10

To fakt nevím, ale doupě nečtu kvůli plné hře. Čtu ho kvůli kvalitnímu textu. Jinak datum 21.11. 06 si napíši zlátým písmem. GOLD DEMO Medieval II, to je něco. Tedy doufám, že ta hra je bomba!
gogo
Killing Spree

Odeslat příspěvekod KKT 19. 11. 2006 11:56

No já to kupuju hlavně kvůli plné hře,protože ty kecy tam se nedají číst! :roll: :lol:
KKT

Odeslat příspěvekod Gulde 19. 11. 2006 13:07

A co Battlefield 2142? Bude? Udělali byste mi radost :-)

KKT: Možná by to vyřešilo kdyby ses naučit číst, pak by ty znaky hned dávali smysl :lol:
Druhý den mne vyhodili z práce, prý že mám poruchu osobnosti...to je v pořádku, mám ještě další čtyři.
Gulde
Killing Spree

Odeslat příspěvekod KKT 19. 11. 2006 13:32

Gulde píše:A co Battlefield 2142? Bude? Udělali byste mi radost :-)

KKT: Možná by to vyřešilo kdyby ses naučit číst, pak by ty znaky hned dávali smysl :lol::/quote]
mě to dává smysl jen když si přečtu SCORE nebo LEVEL :lol:
KKT

Odeslat příspěvekod Gulde 19. 11. 2006 15:32

Score nevím, ale úroveň psaní článků v Levelu mi přijde jak kdyby to psala banda puberťáků...Doupě je psaný docela dost profesionálně ;-)
Druhý den mne vyhodili z práce, prý že mám poruchu osobnosti...to je v pořádku, mám ještě další čtyři.
Gulde
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Mr.Hitman 19. 11. 2006 18:39

Gulde píše:Doupě je psaný docela dost profesionálně ;-) /quote]

Proc asi lebo to pisu profesionali. :wink:
"Michael Jordan plays basketball. Charles Manson kills people. I talk. Everyone has a talent." - Nick Naylor
Mr.Hitman
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 20. 11. 2006 09:47

Ahoj,ale Pánové ...nelze přec srovnávat Hrušky a švestky,že...a Dema
je Tady téma..,že ..spíše by tam měly býti hlavně Dema co si prostor Zaslouží,aby zbylo konečně více místa na TU Pomoc Hráčům:Mody,Adony,Mapy,aktuální cz Manuály k Hrám co se Hrají,češtiny a pár Užitečných PRGů a Rad či Triků by určitě úroveň Doupat Zvedlo..HE...Proč zaplácávat DVD! jen Demy a Videi?! Prečo...?...zdraví Marcel od Zvonu...
Marcel Kudlvasr
Dominating

Odeslat příspěvekod SCobra 20. 11. 2006 11:16

Gulde píše:Score nevím, ale úroveň psaní článků v Levelu mi přijde jak kdyby to psala banda puberťáků...Doupě je psaný docela dost profesionálně ;-)//quote]

Tohle mi zas připadá u čtení Score :lol: No nic, jen se nehádejte, já už časáky stejně kupuju jen kvůli plným hrám, i když úroveň Doupěte se mi líbí, jen kdyby tam toho bylo víc (klidně bych si připlatil za stejný počet stran, jako má třeba Level).
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Mr.Hitman 20. 11. 2006 15:25

SCobra píše:
Gulde píše:Score nevím, ale úroveň psaní článků v Levelu mi přijde jak kdyby to psala banda puberťáků...Doupě je psaný docela dost profesionálně ;-)//quote] i když úroveň Doupěte se mi líbí, jen kdyby tam toho bylo víc (klidně bych si připlatil za stejný počet stran, jako má třeba Level).
"Michael Jordan plays basketball. Charles Manson kills people. I talk. Everyone has a talent." - Nick Naylor
Mr.Hitman
Killing Spree

Odeslat příspěvekod abrakadabra765464 20. 11. 2006 18:25

TO JAKOU JSTE VYBRALI PLNOU HRU DO NOVÉHO DOUPĚTE JE DĚS A HRŮZA (VIZ TOTAL IMMERSIONAL RACING), VŽDYCKY JSEM VÁM VĚŘIL, ALE PODÍVEJTE SE CO NABÍZÍ KONKURENCE - SCORE 4 PLNÉ HRY A JEDNA LEPŠÍ NEŽ DRUHÁ (BOILING POINT, IMPERIAL GLORY MLUVÍ ZA VŠE)

DOUFÁM, ŽE TO PŘÍŠTĚ NAPRAVÍTE, JINAK PŮJDETE KE DNU JAKO GAMESTAR A TO BY MĚ OPRAVDU MRZELO.
abrakadabra765464

Odeslat příspěvekod Honza Morkes 20. 11. 2006 18:27

Zaprvé si myslím, že plná hra je doplněk časopisu a ne jeho hlavní část. Cesta do pekel je právě ta, když se z časopisu stane sponka, která drží všechny ty plné hry křečovitě při sobě.

Zadruhé jsem si nevšiml, že by v daném žánru (závodní hry) nabízel někdo lepší hru. Total Immersion Racing totiž není vůbec špatná věc.
Honza Morkes
Honza Morkes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod abrakadabra465465488 20. 11. 2006 18:42

DOVOLUJI SI CITOVAT "Zadruhé jsem si nevšiml, že by v daném žánru (závodní hry) nabízel někdo lepší hru. Total Immersion Racing totiž není vůbec špatná věc."

HONZO MORKESI, NEDĚLEJ PROSÍM TĚ Z LIDÍ PITOMCE, DEJ SI RUKU NA SRDCE A SÁM PRO SEBE SI ŘEKNI ZDA SI V DNEŠNÍ DOBĚ TOUŽÍŠ ZAHRÁT TAKOVOU AUTOMOBILOVOU ZHOVADILOST, TO SE SNAD ANI NAZVAD ZÁVODNÍ HROU NEDÁ.

SAMOZŘEJMĚ, ŽE JE MI JASNÉ, ŽE NA HRU NFS: CARBON JEŠTĚ DLOUHOU DOBU NEBUDETE MÍT PRÁVA, ALE EXISTUJÍ MNOHEM MNOHEM LEPŠÍ HRY POSTARŠÍHO DATA, JEŽ BY SI ČTENÁŘI DOUPĚ ZASLOUŽILI V DVD PŘÍLOZE.

MY JSME HRÁČI POČÍTAČOVÝCH HER A NE KRETÉNI!!! KDYŽ KONKURENCE MŮŽE DÁT STARŠÍ A PŘESTO KVALITNÍ HRY, TAK TO URČITĚ O SVĚDČÍ O TROCHU JINÉM PŘÍSTUPU KE ČTENÁŘŮM. ZACHOVÁVAJÍ SI K NIM TOTIŽ URČITOU ÚCTU, VÍŠ?
abrakadabra465465488

Odeslat příspěvekod Ted 20. 11. 2006 18:45

Sakra, jenomže pochop že narozdíl od Score stojí Doupě stovku!
Ted
Killing Spree

Odeslat příspěvekod abrakadabra4646546 20. 11. 2006 18:47

OMLOUVÁM SE VŠEM ZA GRAMATICKÉ CHYBY V PŘEDCHOZÍM PŘÍZPĚVKU V DŮSLEDKU ZPŮSOBENÉ NERVOZITY.
abrakadabra4646546

Odeslat příspěvekod Ted 20. 11. 2006 18:47

A ty závody fakt špatný nejsou!! :o
Ted
Killing Spree

Odeslat příspěvekod abrakadabra7987987 20. 11. 2006 18:48

A TO, ŽE STOJÍ 100, KČ JE DŮVOD K HORŠÍ KVALITĚ?
abrakadabra7987987

Odeslat příspěvekod abrakadabra65465779 20. 11. 2006 18:52

CITUJI "A ty závody fakt špatný nejsou!!

Tede JE VIDĚT, ŽE JSI ANÁLNÍ HOROLEZEC, MYSLÍM SI, ŽE KDYŽ SE BUDEŠ HODNĚ SNAŽIT DOSTANEŠ ZA TYTO KECY ZDARMA PŘEDPLATNÉ ČASOPISU :D
abrakadabra65465779

Odeslat příspěvekod Ted 20. 11. 2006 19:03

Hrál jsem to a bavilo mě to a myslim si že timhle si předplatný stejně nezískam :wink:
Ted
Killing Spree

Odeslat příspěvekod abrakadabra4657777 20. 11. 2006 19:06

HONZO MORKESI, MŮŽEŠ PROSÍM TĚ ZAREAGOVAT, TEDY ODEPSAT NA PŘÍZPĚVEK SMĚROVANÝ NA TVOU OSOBU?
abrakadabra4657777

Odeslat příspěvekod abrakadabra49879879 20. 11. 2006 19:10

Tede TY JSI VŮBEC NEPOCHOPIL, CO JSEM TI NAPSAL :D KOLIK TI JE LET?
abrakadabra49879879

Odeslat příspěvekod Ertefol 20. 11. 2006 19:12

Řekl bych, že Honza Morkes dělá i jiné věci, než nonstop sleduje fórum
Naposledy upravil Ertefol dne 20. 11. 2006 19:27, celkově upraveno 1
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor

Odeslat příspěvekod Honza Morkes 20. 11. 2006 19:16

Hodnocení her je do značné míry subjektivní záležitostí a pokud si o hře XY myslíš, že je dobrá nebo špatná, je mi to svým způsobem jedno - je to tvůj názor a tvůj čas - já za tebe ty hry hrát nebudu.:) Podle tebe je to zhovadilost, podle britskeho PC Gameru to byla sveho casu hra, co dostala 8,2, a i kdyz je to uz par let zpet, nemyslim si, ze si PCckari muzou na premiru zavodnich her stezovat. Pokud odectu TOCU, nenapada me zadna lepsi hra, ktera by se zabyvala okruhovymi zavody, pricemz TIM je unikatni tim, ze je hratelny kazdym.

Ale opakuji - nehodlám se o tom s nikým přít. Každý máme svůj vkus a své favority, jen mi přijde trochu zbytečné hned každou hru, která mě nezaujala, nazývat sračkou a kretény lidi, jež mohla zaujmout.
Honza Morkes
Honza Morkes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Honza Morkes 20. 11. 2006 19:18

A prosím piš jako všichni ostatní malými písmeny, velká se dost blbě čtou. Děkuji
Honza Morkes
Honza Morkes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod abrakadabra4654764 20. 11. 2006 19:27

HM, JE VIDĚT, ŽE JSI DOBRÝ DIPLOMAT, NIKDO VČETNĚ MÉ OSOBY SE NEDOZVĚDĚL, ZDA-LI ZROVNA TUTO PLNOU HRU PAŘÍŠ NA SVÉM KOMPU, A JAK NADŠENÉ SE PŘITOM TVÁŘÍŠ. MLUVÍŠ O TOCE JAKO O JEDINÉ VARIANTĚ, ALE COPAK JE TO ZA NESMYSL, COŽPAK NEMOHLA BÝT NA DVD HRA JINÉHO ŽÁNRU NEŽ ZÁVODNÍ AUTA?

JE FAKT, ŽE MĚ ASI SVÝMI ARGUMENTY NEPŘEŠVĚDČÍŠ, TO VÍŠ, JSEM DALEKO STARŠÍHO DATA NAROZENÍ NEŽ TY, A TUDÍŠ POHÁDKY O DOBRU A ZLU NA MĚ NEPLATÍ.
abrakadabra4654764

Odeslat příspěvekod Majorus 20. 11. 2006 19:36

Já nevím, ale tohle je dokola omýlaná věc, nemůžou tam hodit hru, která zaujme všechny...dají tam RPG a milovníci FPS budou řvát, dají tam PFS a milovníci strategií budou řvát...proto jsou dáváný různé žánry...
Můj Twitter-> Majorus_hw

Můj web se skrývá na ikonce planetky, pod avatarem ;)
Majorus
Unstoppable

Odeslat příspěvekod abrakadabra5467979 20. 11. 2006 19:43

Bravo MajoreShitusi, akorád zde není řeč o tom, zda-li dát FPS či RPG hru, ale o tom, že je důležité vybrat vždy takovou hru, která udělá čtenářům radost a měli by mít pocit, že peníze vynaložené za Doupě s DVD jsou investicí (peníze se hráčům vrátí v podobě čtenářského a herním zážitku z DVD) a nikoliv výdajem, kdy hráč-čtenář si řekne škoda peněz, mohl jsem si koupit raději něco jiného.
abrakadabra5467979

Odeslat příspěvekod Ted 20. 11. 2006 19:49

Jenže to je tvůj subjektivní názor, někomu ta hra může udělat radost, ale já ti jí nevnucuju, jestli se ti nelíbí, tak si doupě nekupuj a je to :)
Ted
Killing Spree

Odeslat příspěvekod abrakadabra7987979 20. 11. 2006 20:01

Tede, konečně s tebou můžu souhlasit a doupě si nekoupím. :D
abrakadabra7987979

Odeslat příspěvekod Sp1ke 20. 11. 2006 21:25

abrakadabra7987979 : Ty seš jak malý děcko,hrál jsi aspoň demo té hry,že o ní píšeš jako o odpadu ? :?
Kristýna Nováková - šéfredaktorka serveru FreeHry.cz
Neper se, život ti dá do držky sám :)
Sp1ke
Moderátorka

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 20. 11. 2006 21:35

Abrakadabra tak si kupuj jen časák...všechny věci co jsou na DVD si snad stáhneš pokud máš solidní připojení ne?
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod jezek 21. 11. 2006 06:48

abrakadabra4654764 píše:JE FAKT, ŽE MĚ ASI SVÝMI ARGUMENTY NEPŘEŠVĚDČÍŠ, TO VÍŠ, JSEM DALEKO STARŠÍHO DATA NAROZENÍ NEŽ TY, A TUDÍŠ POHÁDKY O DOBRU A ZLU NA MĚ NEPLATÍ.Z/quote]
Taky si nepřipadám dvakrát nejmladší a když mě hra u časopisu nezaujme,mám možnost si koupit jen samotný časopis.Tahle volba Tě viditelně nikdy nenapadla.Zajímalo by mne,čistě soukromě,jestli si kupuješ časopisy s hrou kvůli hry,nebo že se chceš něco dozvědět?
(A reaguj rychle :wink: )
iquote="abrakadabra5467979"]Bravo MajoreShitusi, akorád zde není řeč o tom, zda-li dát FPS či RPG hru, ale o tom, že je důležité vybrat vždy takovou hru, která udělá čtenářům radost ...
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 21. 11. 2006 08:57

Ahoj Abrako a Honzo Mokresi,že by další Kohout na Smetišti...zdravím
Tě ABRO,no počkáme si až To Teplé Doupátko budeme mít v Rádobyrecenzních Pařátech...,že....No doufám ,že se mi opravdu ozveš a Pokecáme , jak to Doupě NEW,odvrátit od Záhuby,He...
Ahoj všem Doupatům Marcel od Zvonu...he a Přestaňte s Tím Flámem...že...
Marcel Kudlvasr
Dominating

Odeslat příspěvekod SCobra 22. 11. 2006 09:15

No Marceli, Abraka podle toho jak a co píše není zrovna správný člověk, co by měl Doupě zachraňovat. Proti němu jsou i tvoje hodnocení velmi objektivní. :wink: Doupě zatím zachraňovat nepotřebuje, zatím se drží a ještě nějakou dobu udrží.
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Berzeger 23. 11. 2006 00:57

jee ted tam je TOtal Immersion Racing... to jsem si koupil asi pred rokem, jak to davali za pade do krabice s cerealiema do mleka Lion :lol:
Asus P5Q-Deluxe, Intel Core 2 Duo E8400, 4096MB DDR2 RAM, Sapphire Radeon HD4670, Creative Audigy 2ZS, AOC 22'' widescreen LCD
Zastupce sefredaktora serveru FreeHry.cz a FlashFun.cz
Berzeger
Rampage

Odeslat příspěvekod Gulde 23. 11. 2006 14:57

No alespoň ten KotT že bude příště...ale k jinejm časopisům dávaj hry kvalitativně odpovídající přibližně Knights of the Temple běžně, a né jako vánoční dárek...
Gulde
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 23. 11. 2006 15:00

Gulde píše:No alespoň ten KotT že bude příště...ale k jinejm časopisům dávaj hry kvalitativně odpovídající přibližně Knights of the Temple běžně, a né jako vánoční dárek...a/quote]

No jo, ale ty časopisy stojí dvojnásobek toho co Doupě a taky maj asi mnohem větší prodejnost.
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 23. 11. 2006 15:35

Ahoj Knajgti,moc se na tenhle padárek netěšte,he...je tam jeden s
Orčí sekerou,kterej vám to i na EASY růčo vysvětlí,proto doufám v Kompletní servis k Tomuto christmas Padárku:manuál cz a čeština či aspoň Titulky cz,rady a triky co s tím,pro Ty Tydýti jako je Marcel od Zvonu,he..atd...prostě Kompletní Hru së Štědrovečerní Oblohou...Děkuji předem....Vfšichni se těšíme na Jjéžiška copak Nám asi nadělííí.....Doufám ,že Knight II.je přítulnější a ,že K I. koněčně s Pomocí Doupat dohraji..još raz díky za pomoc s Knightem a s Tím Sekerníkem,he..Bojim,bojím sa HO...ahoj Marcel od Zvonu...
Marcel Kudlvasr
Dominating

Odeslat příspěvekod Honza Morkes 23. 11. 2006 21:49

Prodejnost je dost podobná (viz auditovaná čísla), ale stovka navíc je sakra rozdíl. V té cenové hladině jsou totiž některé z plných her k dostání samotné v obchodě. Mohli bychom pochopitelně zdražit dvojnásobně a zapojit se do soutěže "kdo nabídne nejvíc her", ale zaprvé mi to přijde zbytečné, zadruhé jsme raději za čtenáře, kteří koupí časopis opravdu kvůli němu samotnému a ne proto, že tam zrovna byla hra XYZ. Bereme plnou hru jako hezký bonus k časopisu, ne jako jeho základ. Navíc tady ty soutěže 3,4, 5 plných her obecně jen devalvují jejich hodnotu a pro čtenáře se stávají něčím jako demoverze – taky si pamatuju doby, kdy jsem prolétl nadšeně úplně všechny...
Honza Morkes
Honza Morkes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Gulde 23. 11. 2006 22:05

Však já jsem zastáncem zrušení plných her v každém čísle a raději je nahradit nějakými videorecenzemi, nebo demy, plná hra jen vyjímečně(třeba právě ten prosinec, případně třeba v červnu na velký prázdniny ať je co hrát), a kdyby se tam dávaly méně často, mohly by se tam pak dát právě ty kvalitnější ;-)
Gulde
Killing Spree

Odeslat příspěvekod includes 23. 11. 2006 22:14

Gulde: Tzn. 2 kvalitní hry za rok?

To mi se spíše líbí, že v každém Doupěti je plná hra, je jedno jak stará, vždy Doupáci vyberou něco, u čeho strávíte hodiny i dnes :wink: ... a je jedno, jak je to staré...
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Ted 23. 11. 2006 22:58

Příště tam dejte DOOMa 1, u toho se stráví hóóódně času :)
Ted
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Gulde 24. 11. 2006 00:48

includes píše:Gulde: Tzn. 2 kvalitní hry za rok?

To mi se spíše líbí, že v každém Doupěti je plná hra, je jedno jak stará, vždy Doupáci vyberou něco, u čeho strávíte hodiny i dnes :wink: ... a je jedno, jak je to staré...a/quote]

Popravdě jsem tu plnou hru nezkoušel ani jednu, třeba No Man's Land jsem chtěl vyzkoušet, ale prd :)

A jak řiká Ted, nebo tam alespoň dávejte klasiky, třeba C&C 1, Age of Empires 1...prostě klasiky :wink: :)
Gulde
Killing Spree

Odeslat příspěvekod jezek 24. 11. 2006 06:32

Gulde píše:Však já jsem zastáncem zrušení plných her v každém čísle a raději je nahradit nějakými videorecenzemi, nebo demy, plná hra jen vyjímečně(třeba právě ten prosinec, případně třeba v červnu na velký prázdniny ať je co hrát), a kdyby se tam dávaly méně často, mohly by se tam pak dát právě ty kvalitnější ;-) /quote]

S tímhle naprosto souhlasím.Plné hry časopis strašně degradují.Proto ho ani nemám předobědnaný,protože mě prostě dvd příloha nezaujme a koupím si jen čistý časák,ale byl bych takpro 4 hry ročně,pěkně jednu na kvartál.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod SCobra 24. 11. 2006 10:00

Jenže... (Honza to možná zase vyvrátí) bez plné hry by klesla prodejnost podle mě dost podstatně.
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod jezek 24. 11. 2006 10:19

To se nehádám.Taky si myslím že jo.Předchozí rozhovory to dost silně naznačují.
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Honza Morkes 24. 11. 2006 10:37

Ono to trochu souvisí s neslavným koncem GS… Nejvíc jeho čtenářů a "velkých obdivovatelů" se na internetu vyrojilo až poté, co byl časopis kvůli bídné prodejnosti zrušen.

Kdyby někdo věděl, co zajistí největší prodejnost, dávno by to realizoval.:) Ale je opravdu těžké říci, kolik čtenářů zaujme plná hra, kolik zajímá časopis, komu omylem spadl při nákupu v hypermarketu do košíku. Naše strategie je v současnosti jasná, několikrát jsem ji tu obhajoval a i když si možná mnozí myslí něco jiného, Doupě bylo, je a bude multiplatformovým časopisem s DVD a plnou hrou za rozumnou cenu. Je to strategie, které věříme a budeme se jí snažit držet.
Honza Morkes
Honza Morkes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod jezek 24. 11. 2006 10:47

Držte se jí,mne jste jako hodně konzervativního člověka dokázali přesvědčit,ať Vás kupuju :wink:
jezek
Taťka moderátor